Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ako ni zbog cega drugog,cinjenica je da ce Saviceva prodaja spusti entuzijazam medju Grobarima a samim tim i rasteretiti ekipu za LS.Ako od ovih 6 miliona koje dobijemo ulozimo 2 u napadaca(jbg nepopravljivi optimista sam)imamo sanse.Savic je supertalenat a takvi ne opstaju u Srbiji a ako ostanu propadnu.Sveprimenjivo je.Ako se ove sezone pozicioniramo adekvatno u Evropi uhvaticemo ko zna koji poslednji voz,ako ne...provalija plus Ciganima niko nije otisao...S verom u bolje sutra Grobari
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dolazak Ivanova i Cileanca ne znaci automatski odlazak Savica jer ide i Jovanovic. Kazu da ce i Stankovic na pozajmnicu tako da ne mozemo ostati samo s dvojicom u timu. Ako ce Savic da ide moraju jos minimum jednog dovesti.
Ove godine smo imali cetvoricu- Krstajica, Savica,Stankovica i Jovanovica.
Cista matematika.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
@ maximilian72

Naravno da dolazak Cileanca znaci odlazak Savica. Imamo Stankovica, Ivanova, Cileanca i treba nam jos jedan rezervni - mozda Otasevic ako se dobro pokaze...

Ako se pokaže kao istinito ovo interesovanje Poljaka za Mareta, onda ovi naši treba da odigraju pametno i malo zacepe cenu, ali ne toliko da bi Poljaci odustali... Obzirom da je Mare (zbog famozne suspenzije) već viđen kao prodat onda je jasno da trenutno od njega najviše možemo da se ovajdimo ako ga prodamo nekom poljskom klubu!

Bolje nek' nasi igraju na sigurnu kartu i prodaju ga odmah bez zajebavanja, da se slucajno ne desi da ostane kod nas jos jednu sezonu... Hvala mu za sve, ali vreme je za odlazak!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mi covjeka kao Savic ne mozemo zadrzati vise od godinu dana sve dok se ne privatizujemo i dok nam je budzet 10 miliona. Jedan od vecih problema je sto im ne mozemo dati platu a neces da imas nezadovoljnog igraca u timu.

To je lijepo SS objasnio kada je stigla ponuda od kineza za Klea. Jebiga.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Vec sam napisao da po meni Savic moze da ide odmah. Cifra od 8 miliona za jedno 'deriste' iz JSL, i to za stopera je 'a wet dream'. Mogu da zamislim sto Djura, Krle i Stanoje trljaju ruke. Kako su do sada odradili ovaj prelazni rok, verujem da ce Krle i Stanoje dobro popuniti pozicije koje su po meni nephodne, a to je barem jedno krilo, jedan opasan napadac i eventualno desni bek, uz naravno stopera koji se pominje po novinama. Sve ostale pozicije u timu su adekvatne, a za JSL cak i superiorno popunjene.

WebCrew edit: Savić nije "derište iz JSL" nego fudbaler Partizana
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cuj prijatelju ja Savica ne bih bas nazvao "deristem" .Jednog dana cemo biti ponosni da je igrao za nas klub. A nisam siguran ni da Krle i Stanoje bas trljaju ruke, oni nemaju izbora jer klub zivi od prodaje,nazalost.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
strpite se jos 48 sati. Tada pocinje prelazni rok.

Mozda ne bi bilo lose i da se zatvor tema do pocetka.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Slazem se sa ljudima koji misle da Savica ne mozemo dugo zadrzati,to je jednostavno tako ! Ali taj novac koji se dobije moze lepo da se iskoristi.Fali na po meni desni bek,napadac (razbijac) i jedno brzo levo krilo. Ako prodaju Tomica (sto nije nemoguce) fali ce nam i desno krilo. Strasno verujem Stanojevicu i Krstajicu,ubedjen sam da cemo imati sjajan tim ! :D:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Па и ако оде Томић остаје Бабовић, не знам зашто увек заборављате на њега! Такође ако се већ помињу крила, имајте на уму да је Сале рекао да он жели игру без класичних крила и да му због тога требају офанзивни бекови. Леву страну покрива Волков, значи остаје десни бек да се нађе. Уз то бих додао да нам фали још један нападач, А Муња је потврдио да се баш то и тражи, остаје да видимо шта ће ту урадити, и поред ова два новопристигла штопера, ако се Савић прода, остаје још један, што би многи рекли, бек ап што би олако могао да буде Оташевић из Металца...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Krstajic i Stanojevic zele da imaju po dva igraca na svakoj poziciji,cetiri napadaca,cetiri stopera. Sve ostalo bi bilo totalno reskiranje,jer ipak igramo na tri fronta ! Potrebno je hteli mi ili ne da priznamo rotirati igrace,da bi se izbegle povrede. :šal
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Значи да се разумемо. Долазе још један шпиц проверен највероватније странац , затим крило и десни бек.

Око Петковића је запело око пара. Крле је баш добро попиздео јер је овај тражио неке услове које тешко да Партизан хоће да испуни. Још није све готово, али сумњам да ће Крле да одступи од свог.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.638
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Муњо ,ко онда отпада из комбинације?Где ћемо да метимо то крило?
Имамо Салета и Вукића(верујем да ће Вукић бити у доброј форми и бити стартер) ,ту је Бабовић,Томић,Бабић и још два задња везна Медо и Раћа(Фејса).А треба давати и прилику Марковићима,а по мени и Брашанцу.
Неко ће канда да лети.И поред свега тога сумњиво је што се Волков планира за бека,што значи да ће Лазевски да лади,а он је планиран за продају.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма да доведемо крило попут Мирета или слично.Па нек се лади ко год хоће што се мене лично тиче. :D

Мислим да ће Раћа пут под ноге на прву понуду , проблем је што је нема. Фејса има понуду пирејских цигана .... Дуга је сезона , немој да се распаднемо негде пред крај октобра већ. Ако уђемо у ЛШ или ЛЕ , биће утакмица за све.

Волков је сам рекао да је бек и то ми је примарна позиција. Јак је , брз стабилан. Да ли ће га Сале гурнути на крило питање је. Могао би да држи крилну позицију а Лазевски да буде бек. Комбинација је више. Кад би отерали Кизита у шта се надам и довели Младеновића из Чачка имали би брука добру леву страну.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Dolazak Ivanova i Cileanca ne znaci automatski odlazak Savica jer ide i Jovanovic. Kazu da ce i Stankovic na pozajmnicu tako da ne mozemo ostati samo s dvojicom u timu. Ako ce Savic da ide moraju jos minimum jednog dovesti.
Ove godine smo imali cetvoricu- Krstajica, Savica,Stankovica i Jovanovica.
Cista matematika.

ako je tebi cista matematika,4 stopera od kojih je samo 1 stranac isto kao 4 stopera od kojih je samo 1 domaci,onda ok ...

samo mi reci od trojke Savic,Ivanov i cileanac koji ce da sedi na klupi ? :roll:

Savica mozete slobodno da izbacite iz konkurencije za tim ...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Imaš dobar njuh, jer to je baš to! Krle i SS traže više novca za pojačanja, a Đura im rekao "snađite se".[/QUOTE]

Gazda ovo u neku ruku daje nadu, i jedino je sto me donekle tesi sto odlazi Savic ,jer ce Krle i Sale mozda i malo preokrenuti stvari, a da ce od tog novca napraviti dobar tim pa mozda i pored tog spica dovedemo i nekog boljeg desnog beka i desno krilo.

S druge strane me bas brine da ekipa fosila ne pokusa da ,,pojede" i ovaj transfer i ne da Krletu i Saletu novac, pa da oni jednostavno dignu ruke i odu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.559
Локација
Kej Republika
Za sada solidno radimo posao.Svidja mi se sto ce SS imati 95% tima od prvog dana bazicnih priprema.Sigurno je da ce i on kroz trening i utakmice videti sta mu jos nedostaje.
Meni je bitno da ovi momci koji su dosli i koji ce doci, grizu na terenu da ginu za dres,rezultat ce doci.Nama nijedno pojacanje ne garantuje uspeh u Evropi ni ulaganje od 10M.Zato pustimo ljude da rade svoj posao i da nam prirede jos malo radosti.
Sto se tice Savica,zao mi je sto ide ali je to realnost nazalost.I bice dugo tako u to sam siguran.
Isto tako ako ode Ljuba,Raca mora ostati...jednostavno mora.
Ako Savic ode za 8M koliko smo mi tu dobri?
Ako ode Fejsa za 2,5M koliko smo mi tu dobri?
Ko jos kod nas ima takve ''ugovore''?Podseticu na Bambija Tosica,Jovetu...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Otprilike jos 3-4 igraca se ocekuju po mom misljenju,desni bek,spic zver(nadam se),verovatno domaci stoper i krilo,a ako utope Lazevskog i Kizita onda ce dovesti jos jednog beka. Da li je neko pratio Aksentijevica iz Teleoptika,kakav je bek?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top