Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Prodaju Savica i mogu da svarim, ali ako su stvarno prodali Fejsu i od toga ne kupe minimum 3 igraca koja zele a to su taj famozni spic, Rukavina i Radovic, posto su jel'te potvrdili da su im prioriteti, treba im se najebati mile majke, jer to je onda cist bezobrazluk.

Ako uzmu oko 7, 8 miliona a ne mogu da plate Rukavinu oko 700-800 hiljada i plata, Radovica manje od toga, plus spic, gospodo draga, niste zasluzili mesta na kojima ste.

Jedino sto mi daje kakvu-takvu nadu da ce ovo ispasti na dobro je poverenje u Krleta, a ne razumem logiku po kojoj prodajemo Fejsu, koliko god se trudio.
 
Последња измена:

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Prelazni rok nije jos ni poceo. Ako uzmemo celu sezonu 10/11 u obzir, iz prvih 11 ko je otisao? Dva spica i stoper za sada. Zamena za stopera je vec stigla, stigao je i Dijara, drugi spic se trazi. Uz to pojacanja za prvi tim su svakako Markovic i Volkov.

Vi ste svi vec prodali i Savica i Jovanovica i Racu i Fejsu (opet od njih je starter bio samo Savic), a koji jos tim prvo dovede zvucno pojacanje, pa tek onda proda igraca kog je ovaj dosao da zameni? Tako da ce pojacanja stizati u nizu sa prodajom ove cetvorice, a para od njihove prodaje bi moralo da bude...

Vezano za Savica, svi se pitate kako ce se uklopiti dva nova stopera? Pa isto kao i jedan novi stoper! Savic nije nikad igrao sa Ivanovim u paru, isto kao sto nije ni taj Cileanac, tako da menjanje jednog ili oba stopera mu dodje potpuno isto.

Tako da za sad je sve ok, kako ce biti ne zna bas niko od vas, pa nema razloga za dizanje ovoliko prasine na forumu vec sad.

Druga stvar, ne znam koja je svrha Gazdinih 'zapaljivih' komentara, kad je vise nego ocigledno da on ne zna koji ce napadac da dodje jer nije vidovit, a do sad nije bio ni insajder. Za sad ni Krle ne zna koji je to igrac jer je taj transfer trenutno uslovljen drugim desavanjima u ovom prelaznom roku, jer je kljucan iz vise razloga. Ako neko zna nesto ili to kaze ili cuti, a pustanje takvih polu-informacija je zelja za isticanjemu u cilju dostizanja statusa 'insajdera', a to mi nije jasno uopste...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@Nemanja-NUSKNVP
Logika, pa ako imamo Medu , kao zadnjeg veznog, Babica, a plus kolko sam primetio da se ni jedan klub bar za sad nije nesto preterano zainteresovao za Petrovica svodimo se opet na 4 zadnja vezna! Sad ako prodamo Petrovica i Fejsu onda bi tu bio problem jer bi tad ostali na 2 zadnja vezna plus Ivkovic ali mislim da on jos nema sta da trazi u 1 timu!
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Babic nije zadnji vezni. Receno je da Ivkovic ide u Teleoptik. Brasanac je zadnji vezni. Ustvari, tako svi govore, mada on po meni igra malo vise napred.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ако већ продамо Фејсу, који је проблем да не откупимо Смиљанићев уговор? Такав потез, довођење Рукавине и још једног шпица који ће бити убица (не убица са сломљеном ногом) и можда се имамо чему надати. Од Клеа смо добили више од 3 милиона и још увек не видесмо праву замену, тј. нову Партизанову деветку.

Још једна нелогичност. Србија је изгледа постала земља у којој се праве само дефанзивни играчи, а ми поред ограничења странаца на 4 човека, имамо 3 странца у задњој линији. Истина наша школа прави само неке несхваћене уметнике офанзивне везне, али мало ми је то нелогично. Уместо да доведемо 4 бразилца или нека 4 црнца из Африке да буду крила. шпицеви итд.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
@Nemanja-NUSKNVP
Logika, pa ako imamo Medu , kao zadnjeg veznog, Babica, a plus kolko sam primetio da se ni jedan klub bar za sad nije nesto preterano zainteresovao za Petrovica svodimo se opet na 4 zadnja vezna! Sad ako prodamo Petrovica i Fejsu onda bi tu bio problem jer bi tad ostali na 2 zadnja vezna plus Ivkovic ali mislim da on jos nema sta da trazi u 1 timu!

Babic je sve samo ne zadnji vezni, a sta sad treba, prodati Fejsu samo da bi Raca igrao, bezveze.
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zadnji vezni ostaje samo Kamara ,ako ode Petrovic . Za Ivkovica je receno da ide u Teleoptik .Markovic je centralni kao i Brasanac koji sve jedno ide na pozajmicu .Bas me zanima kakav im je plan da ostanemo samo sa Kamarom na zadnjem veznom .Ako uopste postoji bilo kakav plan.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
I ja ne verujem da cemo ostati samo sa jednim zadnjim vezni jer je Sale vise puta igrao sa dva zadnja vezna, da je ostao Lola, on i Medo strasan tandem.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Logika, etika, analitika, skauting, sve ste, bre, proradili, samo niko ne iskaza postovanje prema ljudima koji nam donose titule u nizu!
cemu ovoliko nepoverenje i zasto svi imate potrebu da sedite u upravnom odboru i da bas vas pitaju, sta i kako. rezultati su tu, za razliku od igre, ali ako je liga vec takva da je lomimo i sa ovakvim potencijalom, zasto trositi nerve?
uzivajte u evociranju uspomena na sjajnu sezonu (rezultatski) i verujte onima koji donose trofeje, ma kakvi se oni vama ( i meni licno) cinili. lako ce da krenu "kuka i motika" ako zajebu nesto, pred ovu jako bitnu sezonu, jer je sada prilika da "sa'ranimo gurbete" zauvek, sada kada se mobilisu na svim nivoima. zato dajte bar da ne odmazemo komentarima i licnim nezadovoljstvima, a svesni smo svi one Njegoseve: "sa vrha brda se najdalje vidi" :napred Partizan
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ako prodaja Fejse znaci da ce Savic ostati jos jednu godinu onda je to odlicno. Bolje je prodati coveka koji nije utakmice posteno odigrao preko godinu dana nego standardnog stopera. Nadam se da i uprava tako razmislja :D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Onda sam negde pogresno procitao za babica, onda je novinarska greska ja se izvinjavam za to! Ali ako ne igra na poziciji zadjeg veznog onda statistika mu nije jaca strana!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Jel postoje ikakve sanse da otkupimo Lolu ako ode Fejsa ili je to definitivno zatvorena prica?

Trudim se, ali nikako ne mogu da nadjem opravdanje za to da jedan ozbiljan i finansijski stabilan klub u jednom prelaznom roku ostane bez tri najbolja stopera, tri najbolja zadnja vezna (Medo je tek pred kraj sezone nesto odigrao) i tri najbolja napadaca...Cudno ce mi biti ako ne uvaljamo i bar dva golmana...

ps.Sreca pa niko ne zeli nase bekove!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Zar Lola nije pozajmljen Saragosi?
 

Гпб

Guest
@Matic

Кошарка и фудбал се не могу поредити. КК Партизан је ипак институција која је дала највише играча из Европе у НБА. Према томе итекако се исплати играти код нас јер следећи корак могу бити само клубови из самог крема. У фудбалу нажалост није тако, кад Кинези могу да нам узму најбољег играча.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Savića otpiši. On 99% ide.

optimisticki,nema sta :D

menjati 10-12 igraca u jednom prelaznom roku je stvarno :banghead:banghead:banghead da ne kazem bezobrazluk ...

koliko sam se obradovao posle SS i Krletovog pobednickog sastanka a sad tek vidim u kojoj sam zabludi bio ...

ova politika " prodaj sve sto ima ponudu " nas i "davi" u ovom nasem domacem blatu ...sami sebi najveci neprijatelji,bili i ostali :pop
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Ako bi na neki nacin dobili Smiljanica umesto Fejse, ja bi bio zadovoljan, jer bi smo dobili boljeg igraca. Koliko je to realno, i da li nasi imaju tako nesto u planu, ne znam... pogotovo ako prodamo RadosLava Petrovica, sto bi rekao njegov saigrac Sasa Ilic.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
neverovatno je koliko nas ovde, lupa glavu zbog odlaska i fejse, i koliko smo nebitni u celoj prici oko funkcionisanja naseg kluba, a toliko smo vezani za njega. Neverovatno je koliko nas, odvaja deo od budzeta da bi gledali utakmicu, koliko nas jedva ceka vikend kako bi mogao da ode na stadion i pogleda utakmicu voljenog kluba, koliko nas je izgubilo toliko zivaca zbog voljenog kluba, koliko nas se raduje nekom uspehu...da bi na kraju dozivljavali ovo! Citav zivot sam uz klub, i nisam doziveo ovakav bezobrazluk od strane uprave, koji ce se desiti prodajom fejse i savica, a na stranu to sto uprava ne radi svoj posao kako treba inace. Dodje mi da bojkotujem utakmice, ali nisu SS i igraci krivi za ovakve poteze, pa da zbog toga oni nemaju moju podrsku...strasno...UPRAVA NAPOLJE!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top