Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ima li neko info o Dzombinom pulenu? Nije bas neko ime sto ne mora da znaci da nije kvalitetan igrac,ali opet sumnjam u te kvalitete.


Meni se on iskreno dopao na par utakmica Hajduka, koje sam gledao, brz je ima dribling i centarsut, i dosta se ubacuje napred. Nisam upucen koliko je dobar defanzivno jer u tih par utakmica, nije imao nesto mnogo posla, ali mislim da bi nam dosta pomogao u sirenju igre, i zauzimao bi celu desnu stranu, a to znaci, da ne bi bilo potrebe za desnim krilom...sa njim na desnom beku i volkovim na levo, ja bih bio veoma zadovoljan nasom bekovskom linijom...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Ja pitala na temi Srpski fudbal 2 i niko mi nije odgovorio, moraću i ovde, pošto je taj Paš(č)eko pomenut da dolazi kod nas....

Čekaj, je li ti to rekao za ovog što je navodno već potpisao samo ga čekaju da dođe ili za ovog drugog što ga zovu i eduardo, što se pominje da smo ga i mi tražili
 

Zagor

Guest
Pored dolazaka, očekuju se i odlasci iz Humske. Grčki mediji tvrde da će Ljubomir Fejsa početkom nedelje doći u Pirej na potpisivanje ugovora sa Olimpijakosom, na čijoj listi želja se nalazi i mladi napadač Marko Šćepović, ali od tog transfera verovatno neće biti ništa.

У чему је проблем, господо гавроси? Дајте да разговарамо као људи, већ ћемо се разумети... :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
I ja bih rekao da nije jer je Stefan napisao da je razgovarao sa navijacem Flamenga, a vidim da je ovaj ciganski lik pozajmljen igrac Flamenga.

Ali komentari na klipovima na youtube :D najjace
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
@Plava Čigra

"Судбина клуба зависи од спортског дела", пријатељу, зар није то како би ствари и требало да буду или би био срећан када би постали нови Челзи, без резултата (у односу на реноме и уложене паре) али и без бриге.. Абрамович сваке сезоне рокне 50 милиона у клуб и супер...

Схватам и слажем се да нам сви аспекти клуба сем спортског не функционишу како би требало, само то није баш звучало како треба
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Brazilac bas lici na centarfora, ima i solidan CV. U svakom slucaju mislim da je pozitivno pojacanje sigurno ako dodje.
 
Последња измена од уредника:

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
У чему је проблем, господо гавроси? Дајте да разговарамо као људи, већ ћемо се разумети... :D

Може и на проценат. Ма може и као поклон, наши смо. :D

Што се тиче Едуарда... Ако се обистини, јадни ови интернет цигани. Где оставе коментар "велком ту ред стар" (баш тако написано)...играч одмах заврши код нас на конференцији за штампу.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Pa to je bilo jasno, cim je Petkovic rekao da ne vredi te pare :D , a verovatno su hteli i dupe da prodaju da ga dovedu. U svakom slucaju nastavljamo tradiciju da im maknemo nekog.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Jebem li ga ne moze ovaj biti los kad dade tolko golova u brazilskoj drugoj..pa cigani doveli lekica iz nase trece i bese solidan,a ovaj bi za njega trebao bude terminator..
Jel zna neko detalje transfera?
Cigani videli da izduvali pa se oma oglasili da je los,da ne vredi tolko xaxaxa treba pokazati to pasheku pred derbi da zatrpa rupu :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ima li ko da potvrdi vest za Paseka?
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
hmmm.. dobro deluje Pašeko na ovim klipovima.. izgleda kao da ima dosta dobar osecaj za gol - ume da stane, pogleda gde da uputi loptu, i da to sprovede u delo tacno kako je zamislio.. dasta dobro i skace covek, ume da se izgura za poziciju u skoku.. brzina takodje dobra.. samo dok ja njega ne vidim kako drzi crno beli shal ispred sebe ne verujem medijima nista!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
У чему је проблем, господо гавроси? Дајте да разговарамо као људи, већ ћемо се разумети... :D
Uz mezence, pićence, prasence... Gosn Đurić je rastegljiv po pitanju cene igrača, brzo će se utanačiti svi detaljčići :D Mi, sa foruma juznatribina.net, ćemo kupiti cveće i zahvalnicu :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Mene bode u oci danasnja izjava RAmba . Kaze da je dobar Eduardo , al da u Brazilu ima mnogo boljih igraca za manje pare.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
neki poredjuju menadzer i stvarnost ovde.. tipa dovesti igraca 2 mio a posle toga ako nevalja uvaliti ga nekom za 1,5 nije tako jednostavno.. kao drugo, neko je vec spomenuo a i ja tvrdim ponovo da se polako ali sigurno ulaze makar nesto od onoga sto se zaradi.. nekad nije bilo ni toga, potrosicemo blizu 3 mio sigurno na sve ove igrace, kad smo ikad toliko dali? nije realno da preko noci potrosimo 8 milki ako smo dosad u prelaznim rokovima trosili 1,5 u vrh glave.. stvarno treba i pohvaliti sto su 75 % ekipe kompletirali vec u ovom trenutku, e sad, neki ce iznenaditi pozitivno a naravno bice i razocarenja, to je sasvim logicno kad dovodis gomilu igraca..
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Malo je sto smo jednog Scepovica oterali ? Scepovic ima neosporiv fudbalski talenat koji ce pre ili kasnije pokazati kada se sredi sa glavom a mislim da je bolje da se pokaze kod nas nego da mu kao brat od skarta naseg za pola godine postane igrac Briza i standardan u mladoj reprezentaciji. Ovde po fazonu ko ce kome nego svoj svome svako valja samo nas ne valja...
 

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Ako je ovo tacno, Eduardo ce biti super pojacanje.

Znaci odustali smo od Koreanca :(
ako smo uopste i hteli da ga dovedemo???

PS Kakav bi napadacki par bili njih dvojica :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Ovim putem svim srcem grčkom velikanu preporučujem šćepovića kao vrsnog igrača koji je mnogo poena doneo... forumašima :wink:

Nego, ovaj Eduardo/Edmundo/Pašeko/Pačeko/whatever se nadavo golova glavom, koliko vidim... ko li će njemu kod nas centrirati, bog sveti zna....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top