Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Marko je postavio dobro pitanje, zaista na koji način su naši došli do tog igrača, verujem da you tube i krme ađa nisu odigrali ključnu ulogu...
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Mogao bi Micune da se smiris malo, mozda covek pita cisto iz radoznalosti.

Jedva cekam da vidim Eduarda na delu, ovo sto Ala-Munja pise zvuci mnogo dobro! :wink:

Nadam se da Krle i Sale vec traze desnog beka, jer nam jos to fali sada. Ukoliko Radovic dodje, naravno...

141240_FK_Partizan_Beograd.jpg
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
@Micun

Kažem i ja da je neukusno, ali, prvo mi je to palo na pamet, pogotovo kad je Stanoje rekao da je to njegova lična želja.

Jbg, ako ćeš iskreno, mnogo smo ga idealizovali po forumu, da bi tek tako na prvu otišao.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Pa dobro, razlika u vidjenju situacije...
Sam Stanojevic je rekao na brifingu da razume Fejsinu odluku i da je kod njega osetio strah da zbog povrede koju je imao mozda nikad ponovo nece imati ovakvu finasijsku ponudu...

Dali su mu 1,1 M po sezoni! Stvarno nije lako odbiti! A drzati nezadvoljnog igraca u ekipi nije pametno.... Videli smo kako nam komsije prolaze sa tim receptom.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Kada ovako čovek sve sabere i oduzme, nama je u principu Krstajić na funkciji SD najveće pojačanje u ovom PR.:respect
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Marko je postavio dobro pitanje, zaista na koji način su naši došli do tog igrača, verujem da you tube i krme ađa nisu odigrali ključnu ulogu...

Вероватно је, као и десетине (а можда и стотине) других играча, препоручен и нама и циганима, па ко пре девојци.

Не бих се ја тако брзо радовао. Контуре тима се назиру, али да прво ми видимо као ће нови штоперски пар да функционише. То можда у домаћем првенству није од велике важности, али у Европи нам се игра увек заснивала на дефанзиви, а јесенас су Савић и Крле маестрално одрађивали тај посао, тако да су Иванов и Лабрин на великом испиту! Иванов претпостављам да је стварно добар играч, али овај Чилеанац ми је баш сумњив. Уз то још морамо да доведемо десног бека.

У сваком случају за похвалу је то што ћемо потрошити више од 3 милиона на обештећења, што је сигурно рекордан износ за један прелазни рок у нашем фудбалу! Али за критику, и то велику, је ова распродаја младих играча. Дај Боже да Лазар Марковић остане и следеће сезоне. Како мали игра, не би ме чудило да стигне "понуда која се не одбија" већ на зиму.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Koliko moze da se cuje od INSAJDERA Petkovica smo odjebali,Mire je relativno blizu - oni traze 800 000 mi nudimi 550 000 + dug za Srdju Knezevica od 250 000.
Izgleda da je ovaj mali Petkovic nezasit a mozda i GAN.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Mogao bi Micune da se smiris malo, mozda covek pita cisto iz radoznalosti.

Jedva cekam da vidim Eduarda na delu, ovo sto Ala-Munja pise zvuci mnogo dobro! :wink:

Nadam se da Krle i Sale vec traze desnog beka, jer nam jos to fali sada. Ukoliko Radovic dodje, naravno...

141240_FK_Partizan_Beograd.jpg


Sva ovo lepo izgleda, ali Miljkovic :banghead Moramo obavezno dovesti nekog makar solidnog desnog beka.

Inace, dobrodoslica Eduardu, nek' se pokaze makar kao Kleo i nece biti zime za nas.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dobrodoslica Eduardu, nadam se da ce opravdati toliki novac.
Svaka cast Direktoru Krstajicu, covek radi punom parom :clap
Valjda ce sve ovo na kraju ispasti dobro. Jos kad bi nam ostao Savic, pa makar i kao pozajmljen igrac :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Изгледа да сам ја баш необавештен... Мислио сам да је прича око Радовића дефинитивно отпала, сад видим да је он поново у игри?!
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Јбга ја сам вам рекао да мора да се сачека, да будемо сви стрпљиви. Не може ништа преко ноћи.

Е сад још бек и крило и то је то. Напад на ЛШ може да почне!

Kako to mislis Munjo...Pa tj napad moze da pocne, al bojim se da ga ne zavrsimo mnogo km pre finalne borbe...

Iskreno, stopera drugog nema...Nzn da li i ti imas info kao i ja, moguce je zaista da gresim, da je ovaj doveden uprkos protivljenju Krstajica. Sta se desava sa desnim bekom i stoperom (nisam razumeo samo je l mislis da nam fali samo jos Centralni Bek ili Desni)...Koji ce nam levi ofanzivni vezni, ukoliko i dalje na desnom imamo samo Miljka i Kambekovica?:confused

@Luka Tarantula

Jeste gan, ali bi nam legao ko budali samar...Mislim da ga menadzer ... da on i ne trazi puno, ali se ovaj nada da ce moci da iscacka od cigana vise (LUD COVEK)
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Ma, dobro, znam za cifru...

Meni je to neko lično razočaranje, znam da je čovjek prošao sito i rešeto, stvarno mu želim zbog svih sranja da riješi egzistenciju.

Slažem se da ne treba držati nezadovoljnog u ekipi, ali opet bljutavo mi je to nekako...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Krle resio da ide na more ove godine pa doveo sve sada :D cim Munja i Gazda cute oko Labrina, desava se nesto... mozda mu je cast da dodje kod nas pa udario hodocasce sa Sicilije :D da ne idem u off mnogo, nama vise treba levo krilo jer tu nemamo nikog prakticno... ko zna, mozda i taj (shatro) Brazilac valja ...
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Радовић би био добро појачање. Без отезања и растезања, играч који би помогао Партизану и у Европи и у домаћем првенству.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Slažem se da ne treba držati nezadovoljnog u ekipi, ali opet bljutavo mi je to nekako...

Jeste bljutavo... Koliko sam samo cekao da ponovo zaigra... Kad sam ga gledao kako menja Ilijeva i ulazi u igru prvi put posle povrede promuko sam od navijanja(ne bih da pomisli neko da sam gej)! I nadao sam se da ce on i Meda da oderu ove sezone, al nista...

Ali zato je tu Eduardno i zato su tu ovi novi klinci koji su, boga mi, opasni! Prezalicemo Ljubu, a on nek se pridruzi Raci u reprezentaciji prvom prilikom!
:wink:
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Ja se za odbranu ne brinem. Kada vide prezimena u odbrani (Volkov, Ivanov) ima kosti da im se zalede pri pomisli da idu na krvolocnu sovjetsku fudbalsku skolu. :D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Zar nije Radovic izrazito desno krilo? Kako mogu njega da planiraju za levu stranu?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Igracemo sigurno sa jednim napadacem u jacim utakmicama (play-off, eventualno LS pa i neke ut. Liga Evrope)...tako da izgleda mi da ce Jovancic biti malo vise u senci Eduarda jer Medo ne moze sam da drzi sredinu pogotovo u odbrani, ipak Sale nije vise tako poletan i svez kao pre par godina iako je iskusniji...Saletu trebaju dvojica iza da "mu daju vazduha", dva klasicna zadnja vezna, a on ispred..to je Saletova pozicija...kad bi to bili Smiljanic i Medo bilo bi savrseno...ovo kazem jer verujem da Stanoje ima ovakvo razmisljanje sto smo mogli da se uverimo prosle sezone u LS...sto znaci ostaje da resimo pitanje desnjaka koji ce da dejstvuje po levoj strani napada i desnog beka mada se meni cini da ce Miljkovic da bude prva opcija, a da ce kao rezerva da se ubaci neki igrac iz nase lige ili mozda neki nas "skolarac" jer od Petkovica izgleda nema nista, a on bi sigurno bio prvi pik + ne verujem da mozemo da priustimo nekog drugog kvalitetnog beka iz sigurno bar ovog razloga - broj stranaca...
Sto se zavrzlame oko stopera tice mislim da ce Savic nekim trikom da ostane bar do zime i da je Krstajic uveliko usmeren ka tome...

S obzirom da Fejsa ide, po nekoj normalnoj logici trebali bi da nadjemo nacina da Smiljanica zadrzimo...sad nisam bas upucen sta je potrebno da bi zadrzali Lolu ali ako odu i Fejsa i on ili cemo na toj poziciji imati talentovane ali neiskusne igrace ili cemo dovesti nekog bar pribliznih kvaliteta pomenute dvojice (sto meni deluje malo verovatno)...zaboravio sam Petrovica ali on ako sad ne ode..ostade do kraja karijere :) a i deluje mi na osnovu svega vidjenog u prosloj sezoni da se ne uklapa u filozofiju naseg trenera i da se ni ove sezone ako ostane nece naigrati previse u startnoj postavi, rotirace se sa "klincima".....
Ovo sam pisao na osnovu verovanja da Eduardo i Labrin def. dolaze posto je to izgleda veoma izvesno...eto otvorio sam i ja dusu u "kratkim" crtama pa sad sta bude bice jer mi navijaci osim donosenja sopstvenih zakljucka na osnovu cinjenica ne mozemo nista vise da uradimo :) ....na svu srecu :D
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Изгледа да сам ја баш необавештен... Мислио сам да је прича око Радовића дефинитивно отпала, сад видим да је он поново у игри?!

Gori si od Kostunice :D

Ja kako sam cuo jos traju pregovori sa Legijom. Poljaci ne popustaju...

@ Floppy

Sale voli da mu krila igraju na kontra-stranama kako bi bekovi dobili jos vise prostora u napadu.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Nego jel` race Decembarski pre neki dan da nece na sva usta da prica o mogucim pojacanjima da mu ne bi slucajno Partizan nabio q*rac u dupe.:buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top