Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sacekacu da ga vidim sa salom na konferenciji a onda cu mu pozeleti dobrodoslicu,dok ne vidim nista od toga,sto se tice prelaznog roka na pocetku sam bio skeptican jer osim Volkova verovao sam da svi ostali koje smo doveli i nisu neka pojacanja,sad mi vec ovo deluje malo ozbiljnije Krle je se lepo bacio na posao,Paseko,Ivanov ok jedina zamerka je da ne menjamo Savica onim Cileancem jer po meni Savic je dosta bolji plus uigraniji vec je godinu dana u Partizanu zna kako se radi i sta se ocekuje od njega za razliku od Cileanca koji moze da se istripuje da je igracina kao Adija i da se izgubi u prostoru i da budu bacene pare za pozajmicu i platu.

Sto se tice Fejse zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri bez obzira sto ide u Olimpijakos,i naravno protiv Paoka da izgubi svaku utakmicu koju bude igrao.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Na osnovu onih snimaka sa Eduardom u akciji, reklo bi se da dobijamo, igrača koji zna da igra glavom, ima dobar šut , levak je i ima nos za gol nek sve ovo pokaže u punom sjaju kod nas srećno mu!
 

9mm

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
24
Reaction score
0
Kvalitetan igrac ovaj Eduardo. Bice pravo pojacanje...
Dolazi jos neko?
Kvalitetna pojacanja do sada, bravo...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Samo da iskoristim priliku da velikom Grobaru Maretu Jovanovicu pozelim puno zdravlja i uspeha u daljoj karijeri.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Mislim da su sledeca 2 igraca Radovic i Pauljevic i to je to , stranci sigurno nisu jer smo ispunili kvotu od domacih igraca jedino Mire konkurise za to mesto tako da je to 99 % sredjeno ,a za desnog beka izgleda da se odustalo od onog Petkovica ,pa je sad u opticaju taj Pauljevic . Manje vise kompletirali smo ekipu ,stim da ja nisam potpuno zadovoljan cak cu reci polovicno fali kvalitetan stoper i Smiljanic .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Сви који пљујете по Фејси мало смирите доживљај. Пре свега се ради о једном изузетно добром, поштеном и васпитаном момку. Лако је овде некима туђим ку*цем глогиње млатити и из позиције навијача просуђивати иза тастатуре. Вама је битно што је отишао у Олимпијакос (ОК, нисам ни ја одушевљен) али мало укључите вијуге и ставите се у позицију момка којег је Џомба водао као мечку на вашару пре 4 године, па до оспоравања у Партизану, па све до тешке повреде која му је скоро довела у питање каријеру. Момак решава своју будућност, а његов случај је специфичан због повреде коју је имао.

Фејси хвала за максимално коректан и поштен однос према дресу, не заборавимо да је у нашој анкети проглашен за најбољег играча сезоне 2009/10! Мајсторе, све најбоље у даљој каријери!



Што се тиче Едуарда, не волим унапред да процењујем и само на основу снимка, али оно што сам видео веома ми се свиђа! Свака част на довођењу овог играча, верујем да ће оправдати наша очекивања.
Ја сам практично сигуран да он није хтео да иде.Знам директно целу причу око његовог доласка,још оног прелазног рока раније,и шта је дечко претпрпео, пљување заслужио није.И сигуран сам да му одлазак није био први на памети,прилично сам сигуран да је ово класично оправдавање потеза управе где су све стране мање више задовољне,а то да би он саботирао да је остао,је ортодоксна глупост,дечко је велики радник.
Иако је отишао у погрешан клуб ,желим му све најбоље на индивидуалном плану.
Што се тиче Едуарда,добра ствар,што се тиче долазака овај прелазни рок је по мени одрађен сјајно,али што се тиче одлазака...
ПС
у клубу где је атмосфера врхунска,нешто много играча у задње време баш хоће да иде:roll:
ППС
пошто се прича да ће Фримпонг проћи ту проклету пробу,изгледа да се ради о самом Солу Кембелу :D
 
Последња измена:

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Znaci Munjo, taj brazilac bi trebo da pokrije krilnu poziciju? Aj da ga vidimo, u cetvrtak se nadam dobrom izdanju, i voleo bih ako je moguce da nova pojacanja odigraju jedno kvalitetno poluvreme, da vidimo kakvi su im dometi. Jer posle toga mislim da moze samo bolje :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
Uuuu, Hoffmann mu menadžer :buhaha

Pa Doktore, ne hvališ se :D
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Valjda ce novi bek stici uskoro, jel Petkovic otpisan ili ima jos sansi da on bude novi bek? Kad predstavljamo Eduarda?
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Raduje prisustvo levog krila pa makar i na probi,sto dalje (možda) implicira da ce Sale igrati u sredini !
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Na osnovu onih snimaka sa Eduardom u akciji, reklo bi se da dobijamo, igrača koji zna da igra glavom, ima dobar šut , levak je i ima nos za gol nek sve ovo pokaže u punom sjaju kod nas srećno mu!

Докотре све је то супер али он има једну јако велику ману. Није црнац :D

Не знам за те приче да је Џомба водао Фејсу као мечку, али знам да је дошао у Партизан на силу. Имао је бољи финансијски ангажман у Француској, али Џомба га је "убедио" да дође у Партизан због дила са управом око процента итд...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Je li istina da je novi centarfor potpisao na 4 godine?

Mislim ako smo se već pošteno otvorili za njega, red bi bio i da se čvrsto osiguramo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top