Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Da poželim dobrodošlicu Eduardu i Rankoviću :D:
I vidim mnogi se bune zbog Miljkovića na beku a zaboravljate da Stanojević veruje u njega pa mu je samim tim i prvi izbor. Čak je i na jednoj konferenciji pred kraj sezone rekao da Miljković ove godine mnogo oscilira i da već tokom ove očekuje konstantnost i napredak u igri. Ko zna možda nas iznenadi Djura sa nekim proverenim bekom.
Za sada ja sam zadovoljan u kom smeru prelazni rok ide jedino mi blago rečeno bode oči odlazak Fejse.:cry U svakom slučaju srećno u oliju i da daš neki autogol kad budeš gostovao na Tumbi ili na JNA u LŠ naravno:wink:. Što se Savića tiče to smo manje-više znali da će on otići bilo sad ili na zimu.
Sad se čeka još to krilo pa da idemo u Evropu.
 

9mm

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
24
Reaction score
0
Danas u 20:00 protiv olimpije, prenos na sportklubu, lepa prilika da vidimo novajlije...:napred Partizan
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Da li možda neko zna kad se Eduardo, Ranković i Labrin priključuju pripremama (otprilike) ?
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
@ Kanda90

Promocija Rankovica je sutra u 13h i verovatno odmah putuje za Sloveniju.Eduardo do kraja nedelje dolazi a za Labrina se ne zna ni da li ce potpisati za nas.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Постављено као линк са званичног сајта!!!!

WebCrew edit





Извињавам се, сад сам и сам видео, читао сам само оно што ме занимало, па ми је промакло.
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Aca Rankovic konacno u Partizanu! Dosta puta je bio povezan sa prelaskom u Partizan.

Ono sto mi se jako svidja je cinjenica da je totalni univerzalac! U Radu je igrao zadnjeg veznog, a u holandiji desnog beka ili desnog veznog.

Svidja mi se sto imamo jos jednog iskusnog, domaceg igraca. Za JSL su nam potrebni takvi
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
@ Azurni_jahac

Posto si gledao Rankovica, da li mislis da moze da zameni Miljkovica na desnom beku? Da li i on ima fobiju prelaska centra? Da li ima centarsut? Rekao bi "bolji centarsut", ali Miljkovic nema nikakav, tako da ne bi trebalo biti problema sto se toga tice...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Eduardo je ipak igrao u Evropi tako da bi trebao da se lakse prilagodi nego da prvi put prelazi baru. Ja ocekujem da sa njim nece biti nikakvih problema. Samo da se sredina oraanizuje i pravi dovoljno prilika za gol, on ce sprovesti lopte tamo gde treba. To ti je kao u onoj reklami za pivo, ili jesi lav ili nisi. Ako ima smek za gol nije bitno koja je liga i koja drzava.
Sto se tice krila tu je Volkov zmaj, on to moze da odigra bez problema. Koja to odbrana u nasoj ligi moze da odigra dobro protiv nas? Ja se vise brinem za LS. Ocekujem jedno zvucno ime do kraja prelaznog roka. Iako je uprava nesposobna verujem da mogu da nas iznedade kao sa Tejgom zimus pred kraj prelaznog roka.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@RADE

Nemoj vise "zvucnih imena" molim te. Izracunaj koliko smo potrosili ovaj prelazni rok do sada, cisto me strah sta ce da bude ako ne daj boze ne udjemo makar u LE.
Moracemo sve da rasprodamo na zimu.

Pukli smo para ko nikad do sada i neka smo ali samo jos da ovo uigramo i nema zime.:pfc:
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
@ Azurni_jahac

Posto si gledao Rankovica, da li mislis da moze da zameni Miljkovica na desnom beku? Da li i on ima fobiju prelaska centra? Da li ima centarsut? Rekao bi "bolji centarsut", ali Miljkovic nema nikakav, tako da ne bi trebalo biti problema sto se toga tice...

Nikad ga nisam gledao na desnom beku. Kao zadnji vezni bio je kapiten Rada i solidan prvoligas. Cak je i bio blizu reprezentacije par puta. Ima solidnu tehniku i okretljiv je tako da ne vidim zasto bi mu ofanziva bila slabija strana kad igra na boku.

Meni sasvim ok pojacanje. Tip igraca koji ce mnogo da pomogne u rotaciji i prljavim mecevima po Jagodini, Ivanjici itd...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Aca Rankovic konacno u Partizanu! Dosta puta je bio povezan sa prelaskom u Partizan.

Ono sto mi se jako svidja je cinjenica da je totalni univerzalac! U Radu je igrao zadnjeg veznog, a u holandiji desnog beka ili desnog veznog...
"Ker" (destruktivni vezni :D) nam je itekako potreban u Evropi...posle odlaska Lole i Ljube smo tu tanki u p... lepu materinu. Kamara je tu previše rasan :)D), nama treba "mešanac" više nego leba.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Jos domaci i jos dzabaka.

Pokrili smo Lolino mesto, plus bek-ap poziciju desnog beka. Ubili dve muve jednim udarom, sacuvali pare i jedno mesto za stranca. Nek sad pare sto su planirali za Petkovica (mislim da necemo dovesti nogog desnog beka) potrose na kvalitetno desno krilo. Ostaje jos da se resi miserija oko Savica/Labrina/njihovog bek-apa
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ja sam gledao coveka vise puta, uvek je igrao desnog beka. I cak iskljucivo desnog beka u Vitesse-u, imao je i par spektakularnih golova (cini mi se da je i proglasen golom sezone u Holandiji pre 2-3 godine).
Uglavnom brz je solidno, stabilan igrac, a sobzirom da na ovoj poziciji nismo briljirali prosle sezone, on ce sigurno biti vise nego dobro pojacanje (ako je fizicki spreman posle te povrede koju je imao).
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
Ranković je pre godinu i po dana operisao ukrštene ligamente kolena. Oproravio se i proteklih osam meseci je u punom trenažnom procesu. Kaže da nije mnogo igrao za ADO Den Hag, objašnjava i zašto:

"Razumem trenera... Kada sam se vratio posle povrede ekipa je odlično igrala (osvojila sedmo mesto u prvenstvu Holandije), a i povrede su zaobišle saigrače tako da nije bilo potrebe da se menja tim koji dobija. Ostalo mi je još malo do isteka ugovora, bio sam na klupi prvog tima i igrao za drugu ekipu. Bitno je da sam 100 odsto fit i spreman da pomognem", ističe Ranković, koji je jednako dobro može da igra na tri pozicije u timu - na desnom beku, mestu štoperu i zadnjeg veznog.
MONDO

ovo mene najvise raduje kod ovog transfera,bitno da je fit i da je oporavljen od povrede skroz,necemo morati da mu pola godine nabijamo kondiciju kao ilievu...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Eduardo Pašeko je "pljunuti" Sava Milošević iz igračkih dana! To nije normalno koliko su slični i po konstituciji, i po performansama...Kakvo kurac upoređenje sa Kleom, ili Kežmanom...on je bukvalno identičan tip špica kao Sava nekad! Neka u Partizanu pruži i 30% onoga što je Sava pružio u Partizanu i šutiraćemo se u dupe od radosti...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Liči stvarno mnogo. Jedino što deluje nešto mršaviji, valjda je zato brži. U svakom slučaju, kad povuče levom, isti Savo. :D
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
Krle dosta odgovorno odradjuje svoj deo posla,to mu niko ne moze zameriti jer smo jedna od prvih ekipa u evropi koje su kompletirale nekih 80-90% ekipe...hvala Maretu za ove 4 godine trofeja,za bsk,hvala Ljubi,ostaje zal sto nije odigrao tu poslenju sezonu u svetom dresu ali prosto mi smo klub koji zivi od prodaje i dalje i to ce se tesko prometiniti...kada bi doveli jednog bocng i jednog beka to bi bilo fascinantno,nadam se da cemo da zadrzimo Savica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top