Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Znači ja ispadoh manipulatur :D
Ova tema je zajebancija i može da idi i u svaštaru, pa zašto ne bismo komentarisali ove gluposti što "novinari" izbacuju iz sata u sat.
Sve i da ispišemo 1000 strana o Markecu, ne vidim kako možemo da utičemo na njegovu prodaju?



Joj izvini, taman posla da sam mislio da si manipulator, nego smo stvarno tako svi odreagovali, odmah fokus na nova obecanja


Ne da nisam iznenadjen ovom vescu za Markovica (za koju i mislim da nije tacna) nego sam se samo pitao dokle cemo je cekati!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Колико год ме ништа не изненађује у овој смрдљивој мафијашкој држави, колико год ме не чуди да само овде овејане лоповчине и најгори људски отпад попут Драгана Мутавог Ђурића воде клубове уместо да носе букагије, опет не могу да будем равнодушан и да се не згрозим над количином њихове бахатости и лоповлука.

Нема ту шта да се каже, најмање што можемо да урадимо је да дођемо на следећу утакмицу и "поздравимо" сва говна, од мутавог, преко Ратомира, Бурека, Алберта па до Гранта...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Medojevic, Merebasvili, Mojsov, Mrdja, Katai... A da uzmemo Batu Kan Kana za predsednika?

Кад си већ ту :)D ) ај реци нам што се нисмо бацили на то да очерупамо војвођанске цигане сад, могли би лепо да профитирамо?
За Лазу је кружила прича да је продат још зимус.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma nema nista od toga Markec odlazi...sami sebi bi zakucali zadnji ekser na sanduku.Pa nisu valjda tolki sjuisajderi! Bar se nadam.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sto ne bi, ih zabole ih oni svakako idu, drzava na njihovoj strani, ako i odu to im je dobra volje posle svega, cisto da ne navlace vise gnev naroda.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Za sve ovo što se dešava, velika zasluga toleta karadžića, najvećeg govneta fudbalske srbije. E za njega su i raša i vukadin i đura i jovičić, mala deca!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kada bi Medojevic dosao to je za sampanjac, jos sa Merabasvilijem u paketu, perfekcija. Dva coveka koja su drzala Vojvodinu (uz Oumarua)
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Ono sto me brine je da su ljudi sa SOS kanalizacije obicno bili dobro obavesteni kada je u pitanju transfer nasih mladih igraca u velike klubove, da je vest potekla od nekog drugog ne bih brinuo ovako se samo nadam da su ovo sve "budalastine". Koliko su bahati i koliko je ova zemlja otisla u q... to je za zaljenje, u nekim normalnim zemljama mutavi bi vec sadio krompir u KP Domu Nis ili nekom drugom egzoticnom mestu. Bogi kralju bole tebe za nas i Partizan ...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ustah sa nekim ocekivanjem da cu procitati nesto novo o napredovanju ka smeni upave,kad ono sos javlja da smo prodali Markovica...
Ako je istine onda mi nije jasno kako bre ovaj Djuric ima podrsku i najrodjenijih...Zaklela se svinja da nece jesti govna, al' opet jede...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
I predsednik Jagodine potvrdio da se interesujemo za Šimića
http://www.mondo.rs/s244058/Sport/Fudbal/JSL_treneri-_Simic_je_najbolji_golman.html

"Od prvog dana dolaska Marka Šimića tvrdio sam, da će biti najbolji golman u Srbiji i, evo, to se ovog proleća pokazalo tačnim. Sjajan je to golman i sa pravom je na meti nekoliko naših najboljih klubova, među kojima je i Partizan, a da ne govorim o brojnim ponudama iz inostranstva", kaže Milanović.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kada se vec dovode igraci da se dovode neki koji su nesto i pokazali. Da nam ne ispadne k'o prelazni rok sa nepoznatim i nedokazanim igracima ala Jovancic, Eduardo itd koji su pofino placeni a vratili samo u cirevima na navijackom dvanaestopalacnom crevu. Razlika Vojvodinine igre sa Medojevicem i Merabasvilijem na jesen i Moreirim i Apijom je vise nego dovoljan pokazatelj.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Uprao to mi pada na pamet, prodaju ga sad i uzmu pare,a onda dogodine Mikoje kaze pa znate oni su njega vec prodali ranije,i nikom nista, svi srecni svi zadovoljni
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Simic je po meni bolji od Aleksica iz Spartaka. Ja bih licno voleo da on dodje. A Medojevic bi uz Merbasvilija bio kao kec na desetku. Garantovano bar jos 3 titule u nizu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kao sa Rajkovićem iz OFK.

Kaparisan sa 16, posle 2 godine prodat, iako su za te 2 godine milion puta demantovali da ide u Čelsi.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Ljudi ne mogu da nadjem odakle je potekla vijest o Medojeviću? Pa taj je zakleti slaninar, kako tako lako prelazimo preko nekih stvari nije mi jasno, ko je sledeći Konobar Sa Pala?
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Ajte ljudi niste se valjda stvarno iznenadili?

I dodajte na tu cifru puta dva to je isti princip kao sa Savićem ali to niko neće ugledati te pare.

Uostalom to što je pušteno u medije da je Pfc račun u blokadi nije slučajno već je pušteno zato da posle može da se pravda prodaja Markovića.

E sad a što su mnogi kratkog pamćenja pa se ne sećaju više silnih miliona koji su ušli u klub to je već druga priča.

Pametnome dosta... Ostaje da se nadamo da ćemo da ubodemo neke pajsere sve do play offa koji postaje primarni cilj u Evropi (nekada je to bila liga šampiona)

Vidim da se licitira u medijima sa imenima igrača iz naše lige, Pauljević, hm koji će nam on qrac bre?! Pored Aksentijevića, dečka iz naše škole...a tu je i Miljković, koji je za ovog izmislio fudbal... O5 ista priča, dovodimo 10 igrača u najavi ovo leto, pazite šta sam napisao....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top