Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
На Пауљевићу једино може да заради Фаљи... Надам се да је ово последњи његов играч који потписује за нас.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Bandit

Nažalost, đabe se nadaš. Inače da poželim Pauljeviću dobrodošlicu, deluje mi korektno u defanzivi, jak i hitar, sa centaršutevima je i on posvađan, ali to je nešto na šta sam kod nas već navikao. Moje neko skromno mišljenje, da je trenutno najbolji bek u našoj ligi, da uz njega dovedemo i Kneževića, onda smo uzeli sve što valja u Srbiji, pa da se okrenemo inostranstvu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Crvena zvezda je odustala od desnog beka Hajduka iz Kule Branka Pauljevića. Kuljani su od crveno-belih tražili 700.000 evra, od toga 500.000 odmah u kešu, što je bilo previše za klub, pa je u igru ušao Partizan. Crno-belima će u transferu pomoći Mateja Kežman, koji će lično izdvojiti 500.000 evra da Pauljević dođe u Humsku.

Kurir

Zanimljivo!?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Можда смо мало претерали у потенцирању центаршута десног бека како год се он звао. Партизан који смо до сада познавали није нешто посебно ни могао да користи те центаршутеве све и да их је десни бек непрекидно сипао. Ми смо као играли неку игру бројних пасова који су требали да пробију средину противничке одбране са убацивањем играча и лопте иза леђа противника.
Брза контра коју истрчи 3 - 5 играча и учини опасним центаршут бека који је изнео лопту код нас није постојала, а усудио бих се да кажем чак ни контра.
Ако се у том смислу ништа радикално не промени, онда је сасвим довољно да Бранко одради дефанзиву како треба, брзо истрчи напред и преда је неком, да се брзо врати када бранимо контру противника и да испомогне при киксевима централних бекова.
Што се осталих десних бекова у Партизану тиче, Миљка рачунам у продате, а Аксенту неће сметати конкуренција, мада бих њега радије гледао у вези. Како би то била брза десна страна, Аксент уме са лоптом, зна да центрира, зна да шутне, а научио је донекле и да се брани, а иза њега овај Болт.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ako je Pauljevic Ramadanijev igrac, uzecemo ga za mnogo manje pare nego sto kosta ali ce vjerovatno u ugovoru biti da Hajduk i Ramadani dobiju otprilike 50% od sledeceg transfera. Slicna situacija kao sa Savicem...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Meni je logicnije da je Mateja odvojio ili bar garantovao 500 hiljada nego taksista. A i da sam na mestu Kuljana nema sumnje kome bih vise verovao.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Da li će dovođenje Pauljevića na desnog beka značiti i vraćanje Aksentijevića na njegovu originalnu poziciju desnog veznog? Ako znači, onda možda treba ostaviti i Rnića u kući, ipak s njim imamo opciju 2 for 1, (desni bek, desni štoper u jednom) makar bio originalno rezervista, makar kroz kvalifikacije. Ide Tomić a mi desno odradili posao (koliko para toliko muzike).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Последња измена:

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Zasto je Stojkovic van forme, sta je uradio i na kojoj utakmici sto dokazuje tu tvrdnju?

Pa zato sto nije na branio na nivou kojem moze da brani i koji kvalitet ima. Evo iz glave, onaj gol sto je primio protiv BSK-a kroz usi, pa protiv roma u kupu i u rupi i kod nas. I uopste, nije mi ulivao sigurnost na golu ovog proleca. Licno mislim da nam treba bolji golman za napad na LS. Nemam nista licno protiv momka, cak mi je i zao kroz sta je sve morao da prolazi.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Da li će dovođenje Pauljevića na desnog beka značiti i vraćanje Aksentijevića na njegovu originalnu poziciju desnog veznog? Ako znači, onda možda treba ostaviti i Rnića u kući, ipak s njim imamo opciju 2 for 1, (desni bek, desni štoper u jednom) makar bio originalno rezervista, makar kroz kvalifikacije. Ide Tomić a mi desno odradili posao (koliko para toliko muzike).
Шта значи довођење Пауљевића одгонетнуће Љубиша Вермезовић или Владимир Тумбаковић или неко трећи. У сваком случају мени ово размишљање изгледа врло занимљиво, прилично штедљиво и боље од досадашњег.
Да је среће да имамо ваљаног газду, па да покупимо све што мало штрчи изнад бледила наше лиге, макар само да их скинемо циганима са нишана и трансферишемо даље.

Што се полемике око Стојкета тиче, истина уме некад прописно да киксне, али гледао сам ове сезоне и неке утакмице у којима су његове одбране одлучивале о количини освојених бодова. A вреди се упитати и колико је задња линија уливала њему сигурности?
Искрено, да ли је Шиме firewall за Европу?
Искрено, има ли ко бољи у Србији од Стојкета? Добро, де Бајко се не рачуна.:D
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
A koji to golman za dve godine ne pogresi ponekad i udje u losu formu? Jesi ti video kakav je gol recimo jedan od najboljih golmana sveta, Manuel Neuer primio u subotu protiv Dortmunda? I nije mu prvi put u ovoj sezoni gde kiksa, a platili ga 20 Miliona...Stojke je po mome i u trenutnoj formi (koja i nije toliko losa kao sto se ovde pise i kao sto laju ovi iz uprave) najbolji u Srbiji...a o iskustvu i njegovom kvalitetu u "normalnoj" ili dobroj formi (koja ce isto tako doci kao i ova losa sto je dosla) necu ni da pricam...uopste ne razumem zasto tolika frka oko pozicije gde nam uopste ne skripi...jedino sto ga ovi paraziti hoce uvaliti bilo kome za bilo koju cenu i to jos ove godine, jer sledece mu istice ugovor i dobice tuki za njega...Da nam sede normalni ljudi u upravi, produzili bi sa Stojketom na jos jedno 3 godine i ulozili u jednog mladog talentovanog golmana koji bi se kalio u Teleoptik i resen problem golmana za sledecih 10 godina...
 
Последња измена:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Једном смо се тако зајебали, кад је уместо Божовића дошао Радиша, па смо морали да се вадимо у минут до 12. Такође нам се не исплати да купујемо страног голмана, и због пара, а и због места странца које би он заузео.
Памет у главу!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
eh, ovo za Bozovica je super primer...prodali ga a uopste nije bio los...bez ikakve potrebe ga uvalili nekim Madjarima i doveli kesu od golmana (nista licno)...zbog cega,to samo Djura,mornari i siptarski menadzeri znaju...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Jeste vi ozbiljni kad pričate da je ovaj golman bolji od Stojkovića? Pa to je vratar :D koji je na JNA popio 4 (četiri) komada, kome je Ilić Kapiten dao 2 (dva) komada van 16m :D...

Nemojte da se zezamo... valjda je najbolji golman onaj koji je primio najmanje golova... a to je Stojković
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nadajmo se da Stojke nece pristati da ga ova govna zavaljaju u neku vukojebinu u ovih preostalih 15 dana, onda uopste necemo morati da raspravljamo o tome. Imamo trenutno najboljeg golmana, drugi nam ne treba.

Da ga ne zavaljaju u neku vukojebinu u preostalih 15 dana?Kakvih 15 dana ne razumem na sta mislis ili znas nesto sto ja nzm.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Stojke je najbolji golman kojeg možemo da imamo u ovom trenutku.Boljeg teško da ćemo naći.Jedino možemo naći nekoga za manju platu i ništa više.

Sećate se kikseva,a odbrana?Čovek nas je izvadio u toliko situacija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top