Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Jaooo, Stojanče R, 'di si da častiš :D
 

Zagor

Guest
Ја мислим да је он, још кад је чуо за Пауљевића, начео ракију старију од бранка ружића.

Још дa јаве за бабуна па да закажемо инфузију Црно-белом и Макарију! :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Puni mi se srce polako...:D Nadam se samo da ce Djura napustiti Partizan! Ako se to desi, sve ce ici "kao po loju" :wink:
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.506
Локација
U Kinšasi
Gazda nije rekao koja je godina u pitanju, nesto mu se uzjebala vremenska masina u poslednje vreme.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Stvar je prosta kod kupovine...neka trecinu para dobijenih od prodaje uloze u pojacanja i bice OK
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Sto se mene tice, igracki kadar i nebi morao da se menja kada bi uprava sa Djurom na celu napustila svoja mesta. To bi za mene bio izuzetan prelazni rok. Sve vise od toga ja smatram kao bonus, kao ono kad izvedes devojku prvi put i ocekujes toplu diskusiju i eventualno poljubac na kraju veceri, a zavrsis kod tebe u stanu u strastvenom zagrljaju i ... :)
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ма дајте људи, шта вам је... Као да никад нисте насели на Газдине форе. :Р
 

Dr.Hofmann

Guest
Gazda nije rekao koja je godina u pitanju, nesto mu se uzjebala vremenska masina u poslednje vreme.

Idi u pičku materinu nasmeja me pošteno:D


Znači Pauljević je tu pred potpisom, ako ako odbrana nam je teški kriminal, tu smo najtanji tu su nam najpotrebnija pojačanja( nije da nam na drugim pozicijama nisu potrebna)ali u odbrani vapimo za dobrim igračima.
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
kakve su sanse da dodje knezevic iz borca? cini mi se da ima potencijal sa ovih klipova ali sdruge strane ne veruje mi se klipovima, sobzirom da je bilo vise promasaja nego pogodaka
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.783
Reaction score
55.552
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jaooo, Stojanče R, 'di si da častiš :D

Ја мислим да је он, још кад је чуо за Пауљевића, начео ракију старију од бранка ружића.

Још дa јаве за бабуна па да закажемо инфузију Црно-белом и Макарију! :D
Зајебите радњу :D
Да сам се сваки пут напијао и частио на инсајдерске добре информације, био бих на инфузији у дуговима к'о цигани.
Него да видимо ми то црно на бело ( мислим даље од црног и белог) па још и да модела верано мотроса удамо, биће славља.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Pauljevic i Knezevic, tandem po desnoj strani. Brzi od zvuka, jaci od lokomotive, u stanju da preskoci i najvisu zgradu. Kad krenu da se preticu po boku, valjda se sete ponekad i lopte.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Knežević onda završen ? Po meni bi to bio super tandem, Knežević je zaista dobar igrač.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Nemam pojma, vidim da se prica da je zavrsen, pa mi je interesantno da smo uparili dva najbrza igraca u zemlji.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Spominje se da su pare problem i da Knezevica oce Rusi. Videcemo.. I ja bih voleo da ga gledam kod nas.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Svidja mi se to što su brzi, samo se nadam da znaju da igraju fudbal i to bi bilo to. Ne bi voleo da ih gledam kako samo trče i gube lopte u kvalifikacijama za Ligu Šampiona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top