Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
A mislim da će Partizan u ovom prelaznom roku
prodati 10-ak igrača, tako da će i odatle kapnuti.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sreca sto Lola ide...inace kad su supruge u pitanju...Boze cuvaj ibrani .Izvinite za off
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.985
Ne znam zasto se cudite da je Vermez nezadovoljan igrackim kadrom? Pa svako normalan vidi da nam je igracki kadar sastavljen od igraca na pozajmicama,igraca koji su na izdisaju snage i sa par klinaca kojima bas i nije davana sansa da se razigraju...

CIgani su u tom smislu bolje radili, oni su zimski prelazni rok iskorsitili da se iskristalisu i isciste ekipu....to se tad trebalo raditi...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Zapravo to bi bio obračun u maniru "B" produkcije iz Hong Konga. Taman imaju frizure, mentalitet je na mestu. Ja bi platio da gledam kako se lemaju njih dvojca.

Ekipa neće moći više da se zakiva na splavovima, bez Lole to nije to...:ziveli
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Neka, neka ide slobodno, prezivecemo bez splavara nekako. Ovo je idealna prilika da se resimo vecine.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
mozda i donese u klub 5 miliona,ali dinara,nazalost niko nije lud u ovoj srbiji da da 5 milki evra i to pa svojih,a pogotove ne zuti...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.558
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
По мени уз Кнежевића и неке евентуално неке вошине играче, једино што ваља у Србији.

Juce gledao Knezevica, nista nisam video o cemu se prica.
Iz Jagodine ne bih nikog doveo, sumnjam da su oni dobar deo utakmica namestili, oce Palma u Evropu, pa je onda i upitno za njihove igrace...mozda gresim
Al zato vam kazem da ce Omega biti opasan stoper :D praticu njegovu karijeru :D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Samo da ode Babonja i u startu smo se pojačali
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Vermez nam je trenutno najbolji skaut :D

Jos kad Tumba pocne talenovane kineze da nam dovodi...i posle svima po jedan srpski pasos...

Jbt, ja jos nevidim da je Mutavko otisao...a ovde se vec pise o Bogijevim milionima za transfere (a ko zna dal je to bas tako i rekao kako je novinar preneo)...ako ovi paraziti dugovlace ili nedo bog ne odu dobrovoljno, dzaba sve...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top