Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

diara

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
37
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Ode Bakic u Fiorentinu, Medenica u Lion a Djordjevic u Zenit... Nista od najavljenih pojacanja...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Za novac kojim mi raspolažemo teško ćemo naći kvalitetnijeg igrača od Vukića. Treba da ostane u klubu dok Ninković ne stane na noge, odnosno dok se Jojić ne pokaže kao dostojna Vukićeva zamena.

Апсолутно. Сале и Звоне ако ништа друго треба да остану да избруше дијаманте које имамо. Да усмере Јојића, Нинковића па и Марковића, као и остале млађе играче у вези, како фудбалски тако и ментално како би се што пре уклопили у први тим и у што краћем року почели да доприносе Партизану. А да не причам о томе на шта нам игра личи када су Сале и Звоне на терену, а како када нису.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Волков је ужасно лош у одбрани, офанзивно је добар, а био је јако добар на самом почетку.
Били су ту и брзина и сигурност у себе, али после неког времена и силних повреда, изгубио је на сигурности, постао је хипохондар, а и наши стручњаци за физичку спрему су учинили да буде спорији него што јесте...

Сигурно да нећемо играти са 2 ултраофанзивна и дефанзивно слаба бека код Вермеза, а можда и (беше) Ашковски улази у први тим, а Лазевски опет постаје први бек, па одатле су можда ове приче и реалне...

Волео бих да Вукић остане, под условом да нам средина буде бржа, снажнија, способна да исправља недостатак дефанзивне игре Вукића.
Lazevski jeste prvi lijevii bek, samo zbog povrede utamice trenutno počinje Volkov.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Au brate al placete za Zvonetom ko da je mesija a do pre ne tako davno ga je pola foruma pljuvalo da je mator i da je njegovo vreme proslo. Moramo prelomiti jednom i po meni je sada pravo vreme.

Imamo na istoj poziciji tri igraca Saleta, Zvoneta i Dzigija. Sale je resio da ostane uz nas. Dzigiju treba prostora za razvoj sto automatski znaci da mu Zvone zauzima mesto. A i da nije tako mislim da je fer prema Zvonetu da ga klub pusti da ode ako ima dobru ponudu i da uzme jos malo love pred penziju koja mu se blizi.

Uostalom i da je potreban i treci vezni kreator potrebna je sveza krv dali Merebasvili ili neko drugi nije vazno dok god zna da igra na ovoj poziciji.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Partizan našao štopera u Azerbejdžanu?
Partizanu je potreban iskusan štoper za predstojeće bitke u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a kako navode mediji u Azerbejdžanu, jedan od kandidata za poslednju liniju tima crno-belih je Ljubo Baranin (1986, 194 cm). Nekadašnji igrač Dorćola, Beograda i Bežanije iz superligaških dana, beležio je odlične partije u azerbejdžanskom klubu Gabala, gde je za tri sezone upisao 80 utakmica i pet pogodaka.

- Moj menadžer pregovara sa Partizanom, ali bih više voleo da nastavim karijeru u Azerbejdžanu, gde sam pružao najbolje partije u karijeri - istakao je Baranin.
Baranin.jpg


Bivši igrač Bežanije dva puta je svojevremeno oblačio i dres mlade reprezentacije Srbije. Procenjuje se da je njegova cena na tržištu 300.000 evra.

Спортал

Ако на овог бацимо 300 хиљада евра ми нисмо нормални.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
- Moj menadžer pregovara sa Partizanom, ali bih više voleo da nastavim karijeru u Azerbejdžanu, gde sam pružao najbolje partije u karijeri - istakao je Baranin.

Kakav govnar...Marš bre bagro
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Pre par dana bas razmisljam o ovom igracu i pitam se gde je nestao , i pazi slucajnosti sad ga pominju kao nase pojacanje . Pisalo se te 2007. god da je porspoktivan igrac
Ja se njega secam kad ga je "Piskavac" protiv nas izvadio iz igre on je nesto pobesneo , bacio dres tako nesto bese ? Igrali smo sa Bezanijom 2 puta za kratko vreme u prolece 2008 .god , na nasem stadionu , na jednom mecu je ona majmuncina Som dao gol i dosao do juga.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ljubo Baranin. :buhaha Ima li jos neki tantus da opali reklamu preko Partizana?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ljuba srpski Rori Delap :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Bez vredjanja bivsih igraca Partizana!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Beše može dobro da izvede aut, eto imamo volkova sa leve i njega sa desne...strava XD

Nadam se da se šale...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Baranin je truba igrac!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ljubu Baranina poznajem 15-ak godina, zivi na 2 minuta od mene. Jako je dobar i posten momak, ali zivi ludackim nacinom zivota. U Azerbejdzanu je zaradio solidnu kintu, istetovirao se ceo, kupio dzipa i samo juri ribe i visi po splavovima. Neca, Lola i Borko bi se postideli.
Kada je pred Novu godinu dosao u Bg, nisam ga 2x video treznog.
Ima super predizpozicije da bude solidan fudbaler, ali to nikada nece biti.
Mogli bi da ga dovedemo da pridoslice imaju dobrog vodica za upoznavanje grada, a i ja bi tu imao neke koristi, xe, xe.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
To nije igrač ni za JSL, a ne za Partizan. Ima šanse da dođe, jedino ako mu je Falji u međuvremenu postao menađer.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top