Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Anderson Markes?Uvek se slazem da treneri i ljudi u klubu kroz treninge i ponasanje igraca u pripremnom periodu vide ko ima prednost tj ko treba da igra.Kao sto znamo Rnic je imao prednost prosle sezone tako da Markesa nesto i nismo videli.Iz svega navedenog zakljucak je da se Markesa treba otarasiti...ali...da li je to zapravo tako?Koliko smo puta negativan primer osetili na svojoj kozi.Pogledajte koliko su puta ljudi u klubu zajebali u proceni?Koliko smo se igraca(i to kakvih) odrekli olako a kasnije se pokazalo koliko smo se zajebali.Da ne bude otarismo se coveka,dovedemo opet macku u dzaku a Markes kojim slucajem proigra opet standardno u Brazilu.Verujte mi tek onda nista nismo uradili...ako Markes zaista nema kvalitet onda 'cao' ali ponavljam treba biti obazriv...cisto da se ne zajebemo...primer...Udineze i Basta...vukao je povrede ne zna se koliko,slat na pozajmicu,dovodjen cak i u vezu sa nama, medjutim decko proigra...i to kako proigra...treba pazljivo sagledati pre nego sto se presece...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Markes, pravac Kopakabana.
http://www.zurnal.rs/2012/06/01/anderson-se-vraca-u-brazil/index.html
Ево ни Тумба и Вермез не рачунају на њега, па јел могуће да су сви ти људи толико луди?
Naravno da nisu.
Nego, da vidis sad kad nam Srdja "brat" Knezevic, pokuca na vrata prvog tima.
Predosecam, nesto kao: "Partizan mi je mnogo pruzio, zelim da mu se oduzim...".
 
Последња измена:

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Dodajte još jednu dušu na broj ovih što se nude, Kvesić levi bek Željezničara.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Uh ovo bi bio pun pogodak sada dovesti Stepanova i Tejga. Sa njima dvojicom i još jednim dobrim igračem u veznom redu ja bi ovaj prelazni rok smatrao uspešnim. Naravno ako ne proradi đurina pijaca pa proda pola sadašnjeg tima.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Pa nece igrati sigurno iz ljubavi, mora neka plata da se da. Meni Tejgo ne vredi tih 600+ ljada godisnje.
 

Zagor

Guest
Да, али председник ђурић је лаф, добар човек, можда потпише и за 650 'љада...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
meni sve miriše na povratak srdje kneževića pravo da vam kažem.
 

Zagor

Guest
Поднео сам ђуру, аврама, нашу децу, забрањене, дозвољене, итд. али срђу кнежевића не бих издржао...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Kakva lepa vest od ranog jutra :banghead Nudi nam se nase dete, povratnik s internacionalnim iskustvom, univerzalac koji moze da igra stopera, desnog beka i zadnjeg veznog, a mi i dalje nezadovoljni radom velikog vizionara djure mutavog.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
To i ja kažem, posle rnaldinja srćko bi me dotukao definitivno.

A što se tiče stepanova ja ne znam jel taj čovek otkad je otišao iz vojvodine pre 7,8 godina odigrao 50 mečeva.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
@ Jasmina

Kako se meni cini, mogao bih se zakleti da rade na prelaznom roku potpuno odvojeno, Vermez i Tumba uz pomoc Ivana, Bate itd, pokusavaju da naprave pristojan tim, a djura dovodi igrace preko nekih svojih kombinacija. Ako se ispostavi da Tumba i Vermez dovedu npr Srdju Knezevica, nekog novog Jovancica ili sl, bice kritikovani, kao sto ce biti pohvaljeni za dobre odluke.

Ovo je neko moje razmisljanje, ne kazem da je tacno, ali mi tako deluje.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Hoćeš da kažeš da će mutavi da dovede igrača i da ga plaća, a da neće igrati jer Vermez nije bio za tog igrača?

Možda si u pravu, ali meni to trenutno liči na neku vrstu opravdavanja ovog dvojca... po tome možemo da kažemo da Krle nije bio za to da se dovede Markeš, ali da je ćutao zbog mira u kući...

A niko i ne pominje to što je Vermez zadovoljan babinjom?!

Mnogo je ovo sve smutno ... i ne miriše na dobro... ni malo...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Voleo bih da vidim Stepanova kod nas . Radi se o dobrom igracu, iskusan,dugo je u inostranstvu, dobar u skoku, bivsi reprezentativac....

Odbrana :
Stojkovic
Aksentijevic(Pauljevic) StepanOV IvanOV VolkOV(Lazevski)
izgleda dobro, ja tu nista ne bi menjo :D

DObro je sto se onda otvara mesto za stranca u sredini , napadu.
Mnogo je da imamo 2 igraca strana u odbrani.

Sad videh Stepanov vise dao Golova od Tagoe u prvenstvu Turske :D Mozda Stepanova planiraju u napad :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top