Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne moze trener reci javno ono sto mi pisemo ovdje. Kao da on ne vidi da je Miljkon ocajan i da se Jojic raspada. Drugo je to sto nemamo boljeg domaceg beka kojeg mozemo dovesti (Imamo Zivkovica i njega bi volio gledati malo) i sto Stanoje vjeruje u Jojica (ja iskreno ne vidim na osnovu cega) da moze biti igrac kao prije.

Po meni je ovaj sastav najbolje sto imamo u ovom trenutku i da trebamo u Evropi uvijek kretati sa Sumom. U prvenstvu vecinu utakmica treba kretati sa Natkom. Jojic, Markovic, Pantic lagano klupa. Jedino se bojim da Jovic nece jos dugo biti nas igrac.

1853948_FK_Partizan_Beograd.jpg
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne moze trener reci javno ono sto mi pisemo ovdje. Kao da on ne vidi da je Miljkon ocajan i da se Jojic raspada. Drugo je to sto nemamo boljeg domaceg beka kojeg mozemo dovesti (Imamo Zivkovica i njega bi volio gledati malo) i sto Stanoje vjeruje u Jojica (ja iskreno ne vidim na osnovu cega) da moze biti igrac kao prije.
Problem je što nas naši Partizanovci koji sednu na klupu Partizana jebu u zdrav mozak!
Šta ne može da kaže? Daš ostavku i kratak osvrt o tome da nisi imao uslova za rad, ćao.

Zato je neko Marko Nikolić/Andrea Trinkijeri, a neko _______________. (Dodati po želji.)

Golmana nemaš.

Miljković je dečko zalutao u fudbal, fizički inferioran u odnosu na bilo kog igrača koji poseduje i zrno fizikalija. I on i Živković jedino što mogu biti u Partizanu su rezerve i to da im bude plafon. To kako nema domaćih igrača nije baš istina ali ajde, što ne dovedu stranca na beku umesto što trošimo mesto na stranca na jednog prosečnog štopera kao što je Banjak? Znači pozicija desnog beka, ne postoji. Idemo dalje.

Vujačić, dečko ima herca, dobar je za atmosferu, ume odigrati solidno protiv livadara. Protiv fizički jakog špica nema šta da traži u duel i skok igri, pas igra, igra pod presingom, dubinska lopta. Jednom rečju sve što ima veze sa fudbalom=0. Dobar za klupu i livadare. Znači štoper jedan fali.

Šćekić, igrač uloge, nedovoljno kvalitetan da igra većinu utakmica u sezoni, dakle još jedan igrač za klupu. Volim ga jer je pošten ali džabe nema kvaliteta da bude tandem sa Zdjelarom, previše su defanzivni obojica.


Jović/Holender. Njih dvojica računam da će igrati na levom krilu i da će se menjati. Mali Jović je u oba derbija imao stopostotne šanse i nije ih iskoristio, Holender je imao jednu šansu i nije je iskoristio. Nedovoljno dobri da budu obojica u 11. Desno krilo je pod must have.

I ti izađeš pred medije i kažeš kako su zatvorene pozicije, kako se čekaju samo dvojica igrača. Pa ko tu koga jebe?
Ja sam svoju podršku davao i Savi i Stanoju, jedan je zbog svoje izjave kako ima tim za titulu pedalirao sam sebe, a i drugi će tako. I baš me briga za obojicu, ispašta klub, ispaštaju navijači. Prave nas idiotima, a tim nije ni za k.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Pozicije su pokrivene to je jedno, a da li su ti igrači kvalitetni to je drugo pitanje.Jednom se traže mladi drugi put se sumnja u njihov kvalitetet.Jojić nikada nije bio dobar igrač, ne znam šta ste očerkivali.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
772
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Pozicije su pokrivene to je jedno, a da li su ti igrači kvalitetni to je drugo pitanje.
Pozicije su pokrivene i u FK Lauš koji igra Treću ligu Republike Srpske,ako nam je to uspjeh bolje da se odmah ugasimo_Oo kakvim mladim igračima pričamo kada čovjek samo penzionere vraća,sve što valja od tih mladih igrača većinu je otjerao.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Jedan što je valjao prodat je,drugi(Jović) je prvotimac,ako mladić igra protiv vršnjaka iz Mačve i ne pokaže ništa a pri tome se dovode igrači za njegovu poziciju logično je da ode na pozajmicu
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.014
Reaction score
11.904
Локација
JNA

Mlad igrač, statistika nije loša... Je l neko zna nešto više o njemu?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Bolje i on nego opet neki povratnici tipa Miljkon, Jojic...
 
  • Like
Reactions: BiP

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
772
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Reaktivirao se Standard koji je nudio prošle sezone 5 m ali on je ipak izabrao Partizan za 1.5 .Šest golova u Belgijskog ligi gdje većina utakmica ulazi u 4+ i nije baš neki uspeh.
 
  • Like
Reactions: BaX

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Kažu oživio karijeru sa 6 golova na 32 utakmice. Pa jbt, jel ovo Iliev naručuje tekstove ili su ovi novinari toliko degenerisani, da ne shvataju da je to loša statistika za ofanzivnog igrača za taj prosjek utakmica.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
405
Reaction score
2.765
Локација
Novi Beograd
a Sadik je pre nas imao sezonu snova ili je proglasen za najgore pojacanje i nazivali ga zirafom.

Ne bih da sudim tako pausalno na osnovu tih informacija, jer mi nikad necemo dovesti nekog u zivotnoj formi. Ubedjen sam da je ovo predocio Ivica da bi pokusao istu situaciju kao sa Sadikom. Taman slicnih godina, igrao je prethodnih sezona ali nije iskoristio potencijal. Pre par godina je vazio za jednog od vecih talenata ako ne i najveci u svom godistu kad je prelazio u Stouk (pricam za ligu odakle je otisao u Stouk).

Ono sto se iz prve moze videti je da je totalno drugacijih karakteristika od Sadika, bas ono sto Stanojevic trazi. Fizicki dobar, brz i konkretan. Nije neki tehnicki previse potkovan i dribler, ali je konkretan i pokusava obema nogama da sutira cim mu se ukaze prilika.

Vidim ga na krilu a Rikarda u spicu.

Mislim da sad najvise zavisi od njegove zelje i spremnosti da napravi nesto, tj koliko ce se truditi. Potencijal sigurno ima i u najboljim je godinama da odigra u Partizanu odlicno i sebi napravi karijeru.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Bacaj bombe Ivice. Jebi nas u glavu kad mozes
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.014
Reaction score
11.904
Локација
JNA
Статус
Затворена за писање одговора.
Top