Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kakav fleshbek:šal Mozda taj vise nije medju žive :)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja baš očekujem da će biti transfera u oba smera. Samo ćutanje @Sacayak mi govori da se ozbiljno kriju potezi ne bi li gurbeti pokušali da miniraju pojačanja, dignu cenu ili preusmere igrača na drugu adresu. Prosto ne verujem da je ovo roster za celu sezonu.

Nažalost, očekujem da će otići Suma. Ali isto tako izvesno, Zdjelar, Markec i nadam se Jojić, Stojke. Možda ode još neko.

Očekujem da dodje taj krilni napadač jer se Stanoje izlanuo da ne smeju da promaše sad kao sa Bajbekom tako da poučeni iskustvom, malo je teže da privolimo neke kvalitetnije da dodju kao što su onda dolazili Savovi madjioničari Asano, Sadik, Natko. Setite se naslova Natko dolazi, pa Natko nas odjavio pa to je trajalo nedeljama. Zato je bolje ćutati i u miru završiti sve što treba.

Iskreno sam zadovoljan i Saničaninom i Rikardom ali za neki dalji iskorak napolju nam je potreban minimum još jedan gore koji će da melje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Svaki je nečiji mali. :D
Neko iz CG da kaže malo više o Ivanu? Na oko izgleda kao mali Bambi iz Banata pre 15god
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovo više nije nikakva novost. Doci će i za godinu-dvije otići sa čistim papirima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top