Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
https://www.mozzartsport.com/fudbal...ku-macujemo-se-za-kvalitetna-pojacanja/389056 3.6.2021.

''Radimo na angažovanju dvojice fantastičnih napadača! Stranaca! I moraju da dođu. Obojica! To je prioritet Partizana u prelaznom roku. Svaka velika ekipa mora da ima velike individualce. To je moja, ali i vizija trenera Stanojevića, koji je za mene najbolji trener''. 4.6.2021.

https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/810463/fk-partizan-transferi-2021-ivica-iliev 9.6.2021.

To su aždaje. Ako oni dođu, uz rad sa Aleksandrom Stanojevićem, biće to ludilo mozga sledeće sezone. Spektakl! Jedan igrač vredeće 10.000.000 evra – zaključio je Iliev.


https://informer.rs/sport/partizan/619792/partizan-ivica-ilev-transferi-pojacanja-superliga-pripreme 2.7.2021.

https://www.srbijadanas.com/sport/f...acanje-danilo-pantic-povreda-iliev-2021-08-16 16. 8. 2021.
Moramo dalje, siguran sam da će stručni štab i igrači učiniti sve da nadomeste njegov izostanak. Ovo menja planove, učinićemo sve da ubrzamo pregovore i da u narednih nekoliko dana dovedemo pojačanje u ofanzivi



"Poslali smo ponude na dva različita mesta. Nije samo Menig. Imamo interesovanja, radimo na tome. Tražimo profile igrača sposobnih da pokriju oba krila i mesto u centrali napada. Videćemo hoće li se realizovati. Ne možemo da zavisimo samo od jednog fudbalera. Govorim odavno da nam je potreban napadač koji može da igra po boku".

iliev ne piša samo po nama, nego piša i po Stanojeviću. Stanojević je izjavio više puta da mu je na krilu potreban igrač koji će praviti razliku i koji može igrati i špica. I sad ga iliev ubeđuje da je to to.

Stanojević treba da postroji i vazuru i ilieva, da im da rok do drugog septembra da mu dovedu 3-4 igrača, ako ne dovedu da da ostavku. Ovo je teror i sabotaža kluba. Šta Stanoju treba ovo? Igraće evropu 16tog i onda u najbolju ruku biće mu derbi pomeren za 20ti. Igra protiv kluba koji da ne dovede nikog poseduje veći kvalitet od nas, a oni će i na taj postojeći sastav dovesti stankoviću 2 igrača.

Prethodno je pre negoli je razgovarao sa "trenerskim magom", Okukom.
On mu je otvorio oči (Dal mu uopšte bilo šta rekao. A i ako mu rekao, dal ga sprdao, ili šta već).
Ali, ono.. Kada je bolje da se zavuče u neku rupu i ćuti. Samo da ĆUTI i da se ne oglašava!
Ovako, svaka njegova izjava, pojava u javnosti je provokacija.
Od onih silnih "bombi".. Pa kada ispucao "bombe", prebacio se na "Aždaje".
"Bombe", il "Aždaje", zajedničko im da ih spominje jedan običan kurton.
Onaj krmak, onaj što loptu ni na času fizičkog šutnuo nije. Za njega se barem zna. Nikakvih dodirnih tački sa Partizanom, nije nit će imati. Tu je po zadatku. I taj zadatak i više no dobro obavlja.
Ovaj "bombaš" je bre igrao u Partizanu. Čak mi bio i jedan od omiljenijih igrača.
Kako li se bre to ljudi prodaju?!

Ovaj "bombaš", provocira u meri da ga čovek priupita par pitanja.
-Koji moj si bre ti u Partizanu. Ima li neko da te podseti da si ti čoveče podneo ostavku?!
Prvo ga nigde bilo nije. Podneo ostavku. Nastavio on po starom, al se barem nije oglašavao. Sad u zadnje vreme. Valjda računa da se zaboravilo na tu ostavku. A, generalno i jbe mu se sa nju.
-Za šta bre ti (U ostavci), primaš platu?!
Koja je tvoja uloga, šta ti u stvari radiš, kako izgleda jedan tvoj radni dan?!
Mislim, rezultate vidim. Al kako te bre nije sramota?!
Imaš li bre obraza, stida i srama?!
-Dal je u tvom opisu posla transfer/i igrača?!
Zaista velika nauka treba da se proda Sadik, Pavlović..
Koga si bre doveo kao pojačanje timu koji.. Koliko dugo već nije ni blizu šampionske titule?
Celu bre prošlu sezonu smo igrali bez prvog špica!
Ne da nismo imali zamenu. Nismo imali ni jednog jedinog špica.
Bajbeka, slobodno povedi kući da ti zanima ženu. Bar neke koristi od tog balvana kojeg si doveo i koji je i trenutno na platnom spisku.
Marković otišao, došao Sanićanin.
Došao Rikardo. Sad bar imamo špica (kojem ne treba zamena).

-Pitaj tog Okuku, jbo te on. Zašto najbitniju utakmicu igramo sa povredjenim igračima, ako već imamo "dva tima"?!
-Zašto protiv Rusa, umesto Markovića uvodimo Miljkovića, ako već imamo toliko krila kako ih ti već ne nabroja?!
-Pantić nije krilo. Pantić igra krilo u nedostatku nekoga ko bi igrao krilo.
-Zašto Lutovac igra beka, iako nije bek. Zašto igra levo krilo, iako nije levo krilo.
-Šta ćemo, ako se ne daj Bože Rikardo povredi. Koga ćeš iz tog "drugog tima", da ga zameni?!
-Vujačić, Sanićanin.. Jel normalno da im Ostojić bude jedina zamena?!

E, da.. Zaboravih. Doveo je Lukača. Jbte i on.
Ništa lično protiv Lukača, čak naprotiv, podržavam njegovo dovodjenje.

Ivice Ilievu. Zajedno sa tim krmakom, crnim slovima ćeš biti upisan u istoriju Partizana.
Da se ne ponavljam. Bilo je i ovakvih i onakvih.
Ali, vas dvoje. Vi ste dno dna. Ljudi bez stida srama, najgore i bez morala. Jedina vrednost kojoj težitte i koju imate kao cilj ispred sebe je da što je moguće više napunite / dopunite svoj saldo na računu il računima u bankama.

Na žalost. Dokle god se i Jug ne oslobodi. Skandira vam Istok.. Ali, mora celi stadion. Na kraju moraćete motkama da budete proterani. Sami vi da odete, to se nikada desiti neće. Makar još deset ostavki podnosili.

I da. Svaka čast Stanojeviću. Igrao je po ivici. Dadosmo gol Rusima u nadoknadi vremena. Izvukosmo se tada. Na mišiće prodjosmo i Portugalce. Svi u timu, ne sumnjam da su dali poslednji atom snage.
Veliki, ogroman udeo u tom uspehu je i zahvaljujući Stanojeviću.
Ali ovo što on radi, aminujući rad ovo dvoje je, maltene i kolaboracija sa njima.
Ne trebam ja, ili bilo ko ovde sa foruma da insistira na pojačanjima.
On je Prvi koji to mora jasno i glasno da kaže!
A, na nama je da ga podržimo.
Ovako..daj da se ne lažemo. Nije ni on glup. Svestan je i on svega prethodnog.
Ali iz sebi (donekle i meni znanih) razloga, ćuti.

Podrška timu i stručnom štabu. Bog neka vam je u pomoć, sa ovakvim idiotima u upravi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Штета Макс што таква сорта вероватно не чита...поготово не овај Форум...
Ипак, ја сам Ивици дао још пар дана...

Не могу да поверујем да ће тај СД у оставци и његов скаутинг тим (који није у оставци!) а који је досад погледао једно милионипетстошездесетосмхиљададвестапедесетичетири и по фудбалера, оставити Партизан без појачања за ЛК, а добро су видели да смо на ивици жилета (не на Ивици Илиеву него на ивици жилета!) прошли Сочи и Клару!

То су бре људи који су играли у Партизану, који су цео живот у фудбалу, и немогуће је да дође један Окука и да им каже имате два тима, који ће вам к. још неки играч, а да они стврано поверују у то да се Окука није зајебавао, или да није пролупао у тоталу...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Samo Ivici napuniti bulju simikama i grozno ga izbaciti iz kluba kao poslednjeg pacova.
I Vazuru i Vucelu bih lakše svario.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
toliko nemaju da ce morati da prodaju i to ne zbog zarade nego da se rastosiljaju plata…
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Očigledno jenslabo propraćeno da je Iliev izjavio da ne mogu da dovedu nekog, a da zaposleni ispastaju zbog toga i ne prime platu. Obrazložio je on to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Aha, pa dobro, zaposleni i treba da dobiju platu, ali oni koji ne služe ničemu, ne treba ni da dobiju plate ni da budu u klubu!
Čija je ,,zasluga,, to što klub nema novca?

Ko vodi klub?
Ko je zadužen za finansije?
Ko je zadužen za transfer politiku?

Da li klub napreduje ili nazaduje i ko je tome doprineo?
Kako stojimo sa finansijama i ko je tome doprineo?
Kako sa transferima i ko je za njih zadužen?

Dakle, KO?!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Stanojević mora izaći u javnost da stavi sebe i ekipu u prvi plan, da traži otvoreno, javno, pojačanja i direktno se tim potezom posere u facu ovoj raspaloj narkomačini.

Sve drugo je saučesništvo u ovome što otvoreno rade narkoman, gmazura i tompusar raspali.

Kite se tuđim perjem, parazitiraju na račun kluba. Ekipa ima neku hemiju, igra više na želju, nego na kvalitet, a ovaj smrad raspali izjavljuje onakve nebuloze.

Narkomančino raspala, daće Bog da te sretnem, jebao te Okuka i majku ti jebem koja te rodila takvog degenirisanog.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Ma budalastina nevidjena i bezobrazluk kakvog nema je da ne dovedu barem dva pojacanja sada! Krilni napadac i zadnji/centralni vezni koji ce da preore onaj teren,mi smo bez Zdjelara u jacim utakmicama slabiji 50% barem a igramo i evropu i nasu ligu,bice i povreda i umora i svega.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
U situaciji kada posle toliko godina konačno imamo bar neku bodovnu prednost u odnosu na zvezdu, kada imamo priliku da nabudžimo koeficijent i dođemo do dva predstavnika za LŠ, kada smo ušli u Ligu u kojoj realno možemo daleko da doguramo, gde pobeda donosi pola miliona evra,
ONI NEĆE DA DOVEDU NIKOGA?!?!?!?!?!?!?!
Ja ne mogu da se pomirim sa tim, pa dajte ljudi ovakva prilika se nece vise ukazati godinama!!!!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Stanoje nek javno izadje i kaze sta se desava, inace ce za mene biti saucesnik u rusenju Partizana.

Manite me naknadne pameti kao kod debelog Vuletica.

jedan od razloga sto sam se kleo u njega je bio sto je oteran iz Partizana, a oni ako javno kaze nek stisnu pa mu daju otkaz.Vidimo da je Stanoje opet ujedinio Grobare.
Ista meta slicno odstojanje kao one hladne zime.
Mislim da je Stanoje naucio lekciju o petlu koji prvi kukurice.
Probace od ovoga sto ima da izvuce maksimum I da zabode svoj prvi ugovor zapadno od BG.
Mi smo oguglali, a uprava...njima je samo nebo granica.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Gledam ja meč sinoć, sa deda Milivojem, simpatičnim dekicom, inače bivšim trenerom OFK Avijatičara iz Vranjana. I na poluvremenu kaže meni deda Milivoje: " pa sunce ti poljubim, nama jača klupa nego ovi na terenu...I još kratka...moraju igrači da sede na travi, nema dovoljno ovih Sparco stolica".
Aleksandar Stanojević, aka Levis, treba da nastavi da radi,samo, ovo što i već radi. I ništa manje. A pogotovo NIŠTA VIŠE. Ako samo imalo "izadje" iz ovog okvira, što sada radi, pucali smo sebi pravo u čelo. Kraj. Ende. A najbitnije, možda ih i prevari, u tom što sada samo radi, dok ovi budu gulili i partijali po jahtama, klubovima, i splavovima, i "kriomice" i "na kvarnjaka" donese titulu ispred JNA...a tad će biti kasno, da im je vrate...Kasno za koga: pa za "upravu". Kome da je vrate: pa garavcima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top