Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Штета што је уопште причао било шта, да је само избегао конференцију боље би било јер долазак Милетића и Менига је стварно добро изгледао пре него што је Илиев почео да филозофира што највише воли да ради кад уђемо у групе, а кад не уђемо нема га нигде. Штета што је покварио овај утисак који сам имао поводом Менига и Милетића....подсетио ме је на најбољи могући начин какви људи воде клуб и нисам више еуфоричан као јуче нпр. Станојевић је заслужио отказ након првенственог дербија у рупи и дотадашњих резултата и појачања које је доводио за собом али остао је.....и показао да итекако може да поправи ствари и да донесе бољитак па је итекако и заслужио подршку због свега до сада ове сезоне....... Они у управи су одавно заслужили отказ....никад нису показали да могу да поправе ствари и донесу бољитак....али су ипак и даље ту, паразитирају на рачун спортског сектора, омладинске школе, првог тима.....а кад тај спортски сектор закаже - нема их да буду овако говорљиви као Илиев данас.....данас кад треба убрати плодове спортског сектора, играча
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Nepravedno je zapostavljena i Bilja, koja tokom cele konferencije hvata ovog jadnog decka za ruku, sapuce mu, inicira neke intimnije kontakte sa njim, a on puca od blama. Pa mozes i van kamera da mu objasnis jedini razlog zasto si u Partizanu, pas te jebo sta mi tolerisemo u nasem klubu.... :puke::puke::puke:
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ali bilja koja treba da prevede i kaze do you have any promises for Partizan fans, zena ladno kaze do you have any promosn for the fans? I naravno decko nije nista rekao vezano za obecanje navijacima. I sve to radi pribijena uz njega, tako ruzno i neozbiljno... Znaci uz svo postovanje, ne sumnjam da je veliki navijac Partizana ali nije joj mjesto tu.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Kad mogu ljudi koji su zavrsili srednju kobasicarsku da predaju matematiku u skolama, moze i ona da bude tu gde jeste.

U njenom slucaju, steta po drustvo je manja :D
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.785
Локација
"preko bare"
@5ar-pfc

Jeste šteta po društvo manja, ali za Partizan je ogromna. A ona je tu još i najmanji problem. Pa ti vidi onda gdje se trenutno nalazi naš klub.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
E moj Partizane kakva karikatura i budala, zvanicno u ostavci, parazitira evo vec 6 godina i onda se setis ponasanja jednog Ivana Tomica na primer.
Jer neko slucajno ovako napamet zna jer ovo nadrogirano stvorenje ima veci staz kao SD ili kao dvorska budala u ostavci ?

Svakakva stvorenja je proslo i parazitiralo kroz naseg Partizana (ne mislim samo na FK eno imamo uzorke u kk u vidu kafekuvarica i mladjanog silobada ko jos uvek skuplja staz pa jos je morao i da se cuva da mu jedan zli debeli gospodin ne opere mozak) ali ovako bahatog, bezobraznog parazita ja mislim nismo imali.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dijani Čolović bi dao da vodi medijski sve što ima veze sa Partizanom.
Boja glasa ,samouverenost,prizemnost,učtivost i ogromna ljubav prema Partizanu -zar navijač Partizana traži mnogo od PR Partizana?
A Dijanu bi slušao i da prenosi utakmicu Partizana
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Da li dotični SD u ostavci misli da su okupacijom juga rešili svaki mogući problem?
Mnogo su raširili muda, misle da su besmrtni.
Naći će se možda nekad u pogrešno vreme na pogrešnom mestu pa će mu neki miš još luđi od njega sve koske namestiti da stoje tamo gde nisu predviđene.

I da, vidim ljudi su sastavili novu kombinaciju slova (VIV, VVI, VI).
Izbacio bih Vučelića iz kombinacije, prvo ne znam je li uopšte živ, drugo mator je i izgleda bačen u zapećak iako sigurno i dalje puni džepove na račun kluba.
Imamo dva frajera sa vrelog bg asfalta koji haraju po najeminentnijim noćnim klubovima i splavovima naše prestonice. U slobodno vreme dominantni su i na plažama Atlantika.
Stoga, sastavio bih novi duo – IV.
Kolege medicinski radnici već znaju, skraćenica za intravenski unos leka.
Mislim da jako simbolično stoji uz njihovu pojavu i karakter.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sta je bre ovo? Ko je majmuncinu pustio uopste pred kamere i kako bilo koji funkcioner bilo kojeg kluba moze ovako javno da se obraca i ovim novinarima i navijacima kluba?
Pa ja da sam neki novinar (i to da ne navijam za Partizan, neki navijac IMT-a recimo) ne vidim kako bih izdrzao da mu se ne preskocim preko ovog stola nakon ovih prvih 5-6 jadnih prozivki...
Lik se ponasa kao razmazeno deriste, a ima takvu fudbalsku karijeru iza sebe, funkcioner je kluba, uostalom porodican covek, otac...

Ja mogu da razumem ljude tipa Vucelic, poznat mi je taj mentalni sklop, znas da je lesinar i gnjida, znas sve o njemu, ali opet zna prema potrebi da se ponasa kao zrelo ljudsko bice, zna sta govori, dobro zna sta radi, nije glup, namazan svim mogucim bojama itd.

Ali OVO? Ja ne znam kako ovo stvorenje izlazi bilo gde, u kom svetu zivi i kakve traume vuce za sobom. Ne znam uopste kako "nikne" ovakav tip coveka. Uglavnom ljude muka natera na ovakvo ponasanje, a on vala ne bi trebalo da je od tih. On svojevoljno ovako lupeta nebuloze, proziva ljude i istovremeno sere sam po sebi. Sta reci ovakvom stvorenju kad ovoliko samouvereno kaze da je "sve pogodio" u ovih pet godina (u kojih je btw sugavi Real sa Nisave bio daleko ispred nas, u usta ga jebem da ga jebem) i da uvek ispunjava svoja obecanja, a govedo dalo ostavku sa mesta SD-a.

Napusis mi se kurca Ivice, jebo te svaki navijac koga si etiketirao u dupe.
Gori si od svakog ciganina pickice mala isfrustrirana. Nema te Madere i Fransa koji ce izleciti tvoje komplekse jebo li te Vazura.

Nema opravdanja za ovakvo nesto jebote. Nema ni jednog jedinog razloga da radi ovo. Vazura bar cuti i vuce orangutane pored sebe, spreman da smugne brzim korakom i ostavi ih na milost nekom novom Mutavom i Velji. Ovaj imbecil bi se ukocio i usrao u gace da mu bilo ko od ovih bezmudih novinara samo podvikne malo dok jede govna.
Crkni govedo.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Имена деце ако се добро сећам. Радио му мој теча пре х година.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top