Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Nije mi namera da romantizujem bilo koga, jednostavno mi je suludo da Suma mora da se bori za minute a Deka Jojić nema dobijen duel u 30+ utakmica.

Lik bukvalno piša po nama, sad je počeo da imitira i pickoustog za mikrofonom. Jednostavno previše je…
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Njesan mi je Stanoje po nekoliko tacaka.

Planira da igra sa tri stopera?

Oko Pantica nadam se da se nije dobro izrazio, jer ne vidim kakav kvalitet donosi igrac koji u Cukarickom nije bio zapazen. Mogu da razumijem da on smatra da Pantic moze bolje i da ce pokusati da izvuce iz njega nesto sto se zove pristojna igra. Mozda iz Pantica moze da bude igrac tipa Kosovic, ali prvo mora da se ulozi u njega godina i po, sto znaci dosta nerviranja za sve nas.

Suma treba da zasluzi minutazu? Generalno ne mislim da se tu radi o tome da treba nesto da se zasluzi, vise je stvar kompromisa u postavci igre. Suma ne moze na krilo, Natko ne moze na zadnjeg veznog. Jedina formacija gdje obojica mogu igrati je 3 5 2. Suma naprijed uz napadaca a Natko odmah iza. Tako da kad razmisljam u tom pravcu onda mi ovo pominjanje igre sa tri stopera ima smisla.
Kako to Natko ne može da igra centralnog veznog a Jojić može da igra.To li Stanoje smislio ili ko već?
Ne može da igra Jojić centralnog i zadnjeg, ne može ni Natko realno.Šta to odigrao Natko kod nas osim prva 2 meseca kad došao?
Suma nije igrao zbog Jojića a ne zbog Natka iako je bolji igrač od obojice, inače i naš najbolji asistent koji mora da se izbori za mesto u timu kako reče trener Partizana.
Ako predje na 3 5 2 ima Holendera koji će igra verovatno levo, ko će desno, šta će Jović da igra?
Nisam siguran da na 3 5 2 može Jović da igra spoljneg igrača.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kako to nas najbolji asistent treba da se bori za poziciju, kad nas najbolji asistent igra?

Nas najbolji asistent u prethodnoj sezoni je Natko.

Natko na svakoj utakmici podeli 2-3 gol lopte. To sto nemamo bekove, krila i spica je neka druga prica, tek tada bi se videle njegove lopte.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Volio bih da vidim Natkovu kilometrazu za onih 60-70min koliko odigra. On više nije za ozbiljan fudbal.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i meni je suludo!
decko udje sa klupe i jedini napadne Sarloa, pocne derbi agresivom uzme loptu i realno napravi gol koji kasnije daje Fica Stevanovic, pa sledeci derbi udje sa klupe i jedini napravi sansu i to sam sebi.. dakle koliko jos treba da se dokazuje???? i to je jedna strana price.

Druga strana je da mu se duguje 5-6 plata, on odbija da trenira, trener ne moze (nece) da ga koristi.
Ne ide mu se (za sad) u arabije i tu je, i ja sam ubedjen da je nas najbolji igrac! Ali to su moja i tvoja koza, nismo u kozi ni trenera ni igraca.
Jel stvarno mislite da je Savo pustio Natha u izrael pred najbitniju utakmicu u polusezoni? (ns) jel stvarno mislite da smo u pazaru onako izgledali slucajno?

Posto je Mileva, da ispostujemo i nju,
Evidetno je da nemamo love i da sve sto mozemo je da ozivljavamo karijere nekim igracima, sto je par puta polazilo za rukom (Sadik, Leonardo, Djurdjevic).. sa druge strane mnogo puta i nije.

sa sistemom 3-5-2 ako ostane Banjak (cemu se nadam)
GK
Banjak-Vujacic-Sanicanin
Scekic (ako ne nadjemo boljeg)
Rw Suma Natho Jovic/Holender
Rikardo? Markovic?

ovo sam onako, po osnovu “prica”
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako to nas najbolji asistent treba da se bori za poziciju, kad nas najbolji asistent igra?

Nas najbolji asistent u prethodnoj sezoni je Natko.

Natko na svakoj utakmici podeli 2-3 gol lopte. To sto nemamo bekove, krila i spica je neka druga prica, tek tada bi se videle njegove lopte.
Ozbiljno, sa duplo više odigranih utakmica ima čak 2 asistencije više, prestigao ga je u maju.
Podeli lopte protiv Mačve i Proletera, i asistira.
Ja očekujem od igrača sa takvom karijerom da to radi u derbiju i Evropi, kao što Suma radi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Suma je ubedljivo najbolji igrač posle Moreire. Savo mu je pronašao žicu, kod Stanojevića nije dobio više nego zasluženu minutažu da bude jebeni lider tima. Najviše Stanoju zameram za sada zbog ovoga. On jeste trener ali je meni neshvatljivo da ti ne možeš da digneš formu ovakvom igraču.

Pričajte šta hoćete nekog drugog Sumu ćemo dovesti u kurcu mesecu. Nadam se da će malo mućnuti glavom i ostaviti njega uz to krilo i špica koji se jure.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako se sećate posle Anderlechta je izjavio kako će da drži sliku Clea pored kreveta. Stanoje, ako misliš da ćeš sa invalidima rada ući u grupe konferencije grdno si se zavarao/zaigrao.

Kao što ste imali prilike da vidite, ja njega cenim i poštujem, ne mogu da budem subjektivan, on jeste digao formu timu, ali je ova sezona presudna. Ako do derbija imamo minus u odnosu na cigane i popušimo ga u evropi za mene si bivši trener i gubiš svaki respekt. Manje demagogije, više rada, hoću sad da vidim to što si pričao. Evo ti ga rok, dovedi šta si zamislio i demantuj ostale rezultatima, inače pakuj kofere.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako to Natko ne može da igra centralnog veznog a Jojić može da igra.To li Stanoje smislio ili ko već?
Ne može da igra Jojić centralnog i zadnjeg, ne može ni Natko realno.Šta to odigrao Natko kod nas osim prva 2 meseca kad došao?
Suma nije igrao zbog Jojića a ne zbog Natka iako je bolji igrač od obojice, inače i naš najbolji asistent koji mora da se izbori za mesto u timu kako reče trener Partizana.
Ako predje na 3 5 2 ima Holendera koji će igra verovatno levo, ko će desno, šta će Jović da igra?
Nisam siguran da na 3 5 2 može Jović da igra spoljneg igrača.

Jojica nisam spomenuo u svom postu a kamoli usporedio sa Natkom ili Sumom. Natko kod nas pocinje trecu sezonu, izracunaj kad su bila ta 2 mjeseca. Bez tandema Zdjelar-Scekic nema sta da trazimo.

Rekoh da mi nije jasno zasto spominje 3 stopera u liniji.

Jovic daj Boze da igra jos neki period u Partizanu uopste. Kad ce ga posrana uprava prodati je pitanje dana.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Bohum se nije libio da uzme Asana. Vazura demantovan.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Upravo... Zanima me sada Vazurin komentar... Naravno da ce da precuti, a nema novinara koji ce da ga pritisnu...
 
  • Like
Reactions: BaX

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo da je neko normalno vreme, pa da imas iole normalnu upravu.

Ne bi kamen na kamenu od ove luzersko-amaterske ekipe ostao, a Stanoje bi vec koliko danas bio zamenjen stranim trenerom.

Ekipa koja ima Jojica, Stojkovica, Miljkovica, Vujacica, Lazara, Pantica u prvih 11 i ekipa u kojoj je profil igraca kao sto je Suma (ne sporim znanje, jednostavno ne sme biti igrac na kog ces se najvise oslanjati, mada bih ga ostavio i ove sezone ako nema ponuda) najjaci igrac ekipe, ne zasluzuje nista drugo nego ispadanje u drugom kolu protiv Slovaka.

Koja @Direktor_Grobar borba u prvenstvu? Amatere cemo gaziti, naleteces na cigane koji dovode profesionalce, legionare i sta ces onda? Ispascemo iz evrope, u prvenstvu biti drugi, kup necemo osvojiti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Сума је мајстор фудбала. Саво је то препознао, Ћукић је препознао. Бата и Станоје нису. Резултате видесмо. Ни у једном случају резултати нису били идеални али се види јасна разлика у резултатима који су остварени под тренерима који су Суму видели у тиму и под тренерима који га нису видели у тиму. Да ли је то пука случајност или не процените сами.

Стоји да је Асано могао да не донесе ту одлуку и да остане до краја али оно што не стоји је вазурина прича која каже да је примао редовно плату и да је отишао без икаквог разлога само да би њега препоштеног спортског радника преварио Асано са својим менаџерима. Па јел постоји играч на свету који би тек тако напустио клуб да је примао редовно плате ? Поготов ако се ради о играчу који је показао професионализам на нивоу који је нашем поднебљу несхватљив. По мени друга варијанта је да су хтели да га продају негде где он није желео и да је зато одлучио да их у старту осујети у томе али ово ми је мање логична варијанта јер ако не желиш да играш негде не значи да треба да напустиш клуб у сред сезоне, то нема логике и нико није толико глуп да се на тај начин бори за своје амбиције. Имамо и побуну Бањака.....па ситуацију са Сумом која дуго траје, па ону опроштајну поруку Стевановића.....случај "Асано" очигледно није изолован случај....
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jojica nisam spomenuo u svom postu a kamoli usporedio sa Natkom ili Sumom. Natko kod nas pocinje trecu sezonu, izracunaj kad su bila ta 2 mjeseca. Bez tandema Zdjelar-Scekic nema sta da trazimo.

Rekoh da mi nije jasno zasto spominje 3 stopera u liniji.

Jovic daj Boze da igra jos neki period u Partizanu uopste. Kad ce ga posrana uprava prodati je pitanje dana.
Pa Natko igra ofanzivnog veznog zato što je Jojić prešao na centralnog, tu činjenicu preskačeš.
Natko ne može da igra presing, besmisleno je da nam ofanzivni veznjak bude spor, pogledaj Evropsko prvenstvo i vidi da na tu poziciju igraju sve brzi igrači.
Nema šta da tražimo bez tandema Šćekić-Zdjelar.Pa mi smo upravo prosečan tim zbog tog tandema, još kad im dodamo Natka i Jojića, to je verovatno najsporiji vezni red koji smo imali u istoriji.
Tako da je veznom redu potreban remont i brzi igrači, jedini koji može presing da igra je Suma, al on nema mesta u timu.
Neće da pređe na 3 5 2 pošto onda mora Jović na klupu da ide.Ko će nam biti onda mlad igrač u sastavu?Pavlovic?Možda se neko iskaže na priprema, videćemo al je remont veznog reda neophodan.
Spominje 3 5 2 zbog Saničanina i Holendera, realno oni igraju u tom sistemu u reprezentaciji, a ako pronadje jos jednog dobrog i brzog spoljnog igrača mi možemo preći na taj sistem, onda neće igrati Miljkon, Obradović itd.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Evo i ja da napišem koju riječ o situaciji u prelaznom roku.

Na golmanskoj poziciji imamo Stojkovića, Stevanovića i Popovića. Da se ja pitam, moj prvi izbor bi bio Stevanović. Momku treba dati šansu, koju nažalost nije dobio, da brani par utakmica u kontinuitetu, da vidimo na čemu smo s njim. Stojkovića više i ne gledam ozbiljno, posebno nakon onakvih izjava i svega, možda je ok za neku atmosferu u svlačionici, možda bljesne na momenat, ali nama treba kontinuitet a ne maskota i periodično blještanje.

Odbrana, Živković prije Miljkovića, Urošević prije Obradovića. Štoperi, Vujačić je izgleda zacementiran, Saničanin isto, Banjak po svemu sudeći ide, ali šta je tu je.

Zdjelar, Šćekić, Smiljanić - Zdjelar ima dozvolu da ide, ukoliko ode, ja bih karte bacio na Docića kao zamjenu, Smiljanić nije za ozbiljan fudbal, fali nam neki igrač tipa Radin, za rotaciju.

Natho ostaje, Pavlović je tu, Jojić ( ne znam šta da očekujem, razočarao me i igrom i (ne)zalaganjem), moj miljenik Suma očigledno nema kvalitet da bude u 11 ali zato ima Danilo Pantić?!

Jović, Lutovac, Holender, Marković, Štulić, Matić, Gigić, Bajbek ofanzivci.

Obećali su dva stranca ofanzivno orjentisana, za 2-4 dana, čekamo!

Ovaj tim NIJE KONKURENTAN i to svi vidimo, Stanojević ako bude aminovao i bude zadovoljan ovim, nema više nijedan jedini alibi za eventualni neuspjeh. Svi vidimo gdje škripi, svi vidimo neke čudne stvari u selekciji, da Suma i Banjak moraju da dokazuju da vrijede a Jojić i Miljkovic vjerovatno imaju klauzulu u ugovoru da NI PO KOJU CIJENU ne smiju biti izvedeni iz igre?!

Danilo Pantić, jezivo...

Nemam nikakvog optimizma, a opet refrešujem forum i portale non stop, čekajući da se desi nešto pozitivno a znam da nisam jedini takav.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vlahovic izgleda ide u Totenhem. Imamo li pravo na kompenzaciju od par procenata, posto sigurno nemamo pravo na klasične ugovorne procente?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top