Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema posvećena dolascima i odlascima igrača. Apelujemo na vas da ne pišete gomile besmislenih postova, niti da izražavate vaše želje u pogledu dovođenja igrača. Akcenat treba da bude na komentarima medijskih napisa i izjava.

Za početak, tekst iz "Novosti".

Oumaru prvi na spisku Partizanovih želja
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Iako ovako počinje svake godine i iako svi jedva čekamo otvaranje ove teme iskustvo me je naučilo(kao verujem i većinu) da ne verujem ovim prvim tekstovima dok ne vidim igrača na potpisu ugovora. I tako će biti dokle god je ova bagra na čelu našeg kluba. Ali ajde čisto da zapišemo koju povodom ovog teksta :D

Lomić bi svakako bio napredak u odnosu na Volkova, mada je pitanje koliko se njemu vraća i da li će imati bolje ponude od jačih klubova. Tubić znam da je igrao ok u Rusiji ali isto pitanje kao Lomić. Što se ostalih tiče da se ne zajebavamo. Ok za ovu ligu Oumaru i Alivodić ali ljudi pa postajemo jebena Vojvodina. Svi smo videli koliko ti igrači mogu u Evropi. Uz to dodati postojeće talente u ekipi nemojmo se zanositi sa takvim igračima nekom grupnom fazom. Babovića ne bih nešto ni komentarisao jasno je kakav će doček imati. Neki će sad reći pa šta bi ti hteo, ali ovi igrači za domaću ligu kao pojačanja DA, za Evropu NE. Zamislite Luku i Alivdoića, Voju Stankovića, S.Markovića i slične protiv samo Seltika i Salcburga, a ne protiv ozbiljnijih ekipa. Da se ne zajebavmo.

Naravno nadu ne može niko da nam uzme ali ovo nikako ne bi bio korak napred što se evro takmičenja tiče, a što se tiče JSL opet ponavljam svakako jeste napredak.

Možemo da igramo na kartu igranja u LŠ(ako nas govna nešto ne sjebu) i da dovedemo sigurno ozbiljna pojačanja koja su slobodna, nemoj sad da otvaram transfermarkt da vidimo ko je slobodan :D

Još jedna bitna stavka je ukidanje onog imbecilnog pravila o strancima to će nas u svakom slučaju pokušavanja napretka sjebati.

Ne bi bilo loše bar jednog povući iz rupe, čisto da nastavimo tradiciju i da im se useremo u život :D

No sav moj post i ovoliko kucanje pada u vodu kad vidimo ko nam vodi prelazni rok, kako su ranije vođeni prelazni rokovi i koliko će para biti uloženo u prelazni rok i na kraju skontamo da ćemo biti srećni da nam ostane ovih par igrača što znaju i da ćemo biti srećni dolaskom gorepomenutih Alivodića i Oumarua...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.869
Reaction score
13.625
Lomic, Oumaru, Alivodic...pa jos Vulicevic, Drincic, Lukac, Lazovic...ne deluje mi realno da imamo ovako dobru ekipu jer siguran sam da ce uprava i ovoga puta ostati dosledna svom "drpaj dok mozes" sistemu...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ima li neko informacije o Drazicu iz OFK-e..?
Znam da je bio u nasim mladjim kategorijama,video sam po radovanju protiv musavih da je grobar,par puta je bas grstikulirao prma severu..
Kad mu istice ugovor,mada sa Terzom nikada nismo imali odnose..
Lomic bi nam bio pravo i najvece pojacanje..
Nama trebaju 2 stopera kvaliteta Ivanova ako zelimo odbranu koja treba da izgura grupnu fazu LS (daj Boze) ili LE..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa najbolje i Alivodić i Abu, pa da promenimo ime u Vojvodina iz Beograda...

Svakako dobar igrač taj Enver.
Lomića svi znamo, verovatno najbolji levi bek kog smo imali zadnjih decenija.
Tubića ne poznajem.

A neka je opet babonja u novinama, krv vam jebem :banghead :puke
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pa najbolje i Alivodić i Abu, pa da promenimo ime u Vojvodina iz Beograda...

Zato što su obojica Vojvođani ili? :D

Nisam neki fan tog Alivodića. Pristojan igrač, ali ništa više od toga. Ne vidim da on može da nam donese neki dodatni kvalitet. Abu je dobar, ali verujem da možemo i bolje...no ajde, jest dobar igrač.
Iz te Vojvodine jediono bih uzeo onog Nastića. A Lomić ako bi došao,tobi bilo super. Stvarno odličan igrač....deluje mi suviše dobro da bi bilo istinito, bez obzira što mu ističe ugovor.

Tubića takođe ne znam.

Babonju ne bih komentarisao....
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Da li je još uvijek aktivan kolega Joco, on je imao prave i tačne informacije... Mogao bi da se javi sa jednim postom o prelaznom roku, kao što se javio kolega Jenea nakon izbacivanja cigana iz Evrope... :D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ajde Oumaru i moze da prodje, tanki smo u napadu ali ovi Tubici i Alivodici...Taj Alivodic nije los za nase uslove, u sustini kad Luka ili Malbasic igraju u Partizanu i on moze opusteno ali nama trebaju "pravi igraci" po mogucstvu i nesto iskusniji i prekaljeni u evropskim bitkama pre svega...

Sto prodaju Trajkovica, tek ga dovedose, vidi se strategija cika Alberta koji sad iz Uprave kroji buducnost jer nemamo para za direktore al imamo za pojacanja rece izvesni Jovanovic i ostade ziv:D

Meni se taj Trajkovic ne dopada inace, mislim da za Evropu nije a i u nasoj ligi kiksa ali ide nam Voja(nadam se), Gospodin ode kod dr Terzica, sad opet jovo nanovo stoperska linija, ne ide to tako, to se uigrava a ne razjebi svako leto i zimu pa pravi novu:banghead
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Lomić bi svakako bio napredak u odnosu na Volkova, mada je pitanje koliko se njemu vraća i da li će imati bolje ponude od jačih klubova. Tubić znam da je igrao ok u Rusiji ali isto pitanje kao Lomić. Što se ostalih tiče da se ne zajebavamo. Ok za ovu ligu Oumaru i Alivodić ali ljudi pa postajemo jebena Vojvodina. Svi smo videli koliko ti igrači mogu u Evropi. Uz to dodati postojeće talente u ekipi nemojmo se zanositi sa takvim igračima nekom grupnom fazom. Babovića ne bih nešto ni komentarisao jasno je kakav će doček imati. Neki će sad reći pa šta bi ti hteo, ali ovi igrači za domaću ligu kao pojačanja DA, za Evropu NE. Zamislite Luku i Alivdoića, Voju Stankovića, S.Markovića i slične protiv samo Seltika i Salcburga, a ne protiv ozbiljnijih ekipa. Da se ne zajebavmo.

Mislim da ce nam prelazni rok biti nikad gori i nikad siromasniji.
Gospodin na klupi je i zimus trazio da vecina pojacanja stigne do pocetka priprema, a da napomenem: prozivka pocinje 14.06.2014. Ljudi, da se ne zajebavamo, danas je 8.06. da li iko misli da ozbiljno pojacajne moze stici do prve prozivke?

Za Babovica se nadam da nece ni biti doceka.
Misim da ukoliko dodje Alivodic, Grbic ili Luka mogu polako da pakuju prnje. Forsirace Andriju i Alivodica, pa bi Luka opet bio prva izmena na utakmici a tu onda ima malo mesta za Grbica.
Za Ninkovica je sezona biti ili ne biti, forsirace ga maksimalno (koliko je to moguce s'obzirom na razne suspenzije koje ga cekaju), a opet Ilic ce imati mesto u startnih 11 kako god okrenete, pa onda on ide na levu stranu i opet dolazimo do toga da jedan krilni igrac otpada.

Tog Tubica ne poznajem, ali prodavati Trajkovica zbog neke ,,nediscipline'' je smesno, jer u tom slucaju je Ninkovic morao biti 5 puta prodat.
Ako se prisetite onih siiiiiiiiilnih pregovora sa Trajkovicem, mislim da je od samog pocetka napravljen dogovor da ide nakon 6 meseci, a ova prica poturena za javnost, jer kako drugacije objasniti narodu da nam stub odbrane odlazi posle 6 meseci?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Opet se "tiho" dovodi Kosijaner u vezu sa nama.

Hoce li neko da mu kaze da nije pozeljan ?
Jel oni misle da mi nemamo mozak ?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Alivodic nije igrac koji donosi razliku poput nekih sisica i cuvara nogu koji su do skora igrali i donosili titule Partizanu, ali...
To je igrac u kasnim dvadesetim i vrlo korektnog kvaliteta za JSL.
Alivodic (Luka) po desnoj strani, Vulicevic iza. Hm, verovatno najbolje resenje u srb okvirima. Nista specijalno, ali to je to...
Enver je dosta iskusan, ima dobar udarac i centarsut, solidan duel, ume da saradjuje sa spoljnim igracima, zna da ispostuje ekipu.

Tubica nisam gledao od kada je otisao iz Cukarickog, nisam nesto bio fasciniran njegovim partijama tada, no, ko zna.

Lomic mi se nikada nije svidjao, ali je realno za nas sada Roberto Karlos.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Da li moze da prodje jedan prelazni da se Milijin Kosijaner propali antifudbaler jedna od "zvezda" Jelen lige ne dovede u vezu s nama ili sa mandovima, aman Milija imaj milosti, znaju sponzoruse da je on "fudbaler" ne moras ga vise gurati...

Sto se tice Trajkovica slazem se sa Lokijem, to je bio dogovor 6 meseci, ali ako igramo kvalifikacije za LS moze da mu skoci cena, doduse i padne s obzirom da je sklon kiksevima ali on nam je najbolji stoper to vise govori nama nego o njemu.Na derbiju sam imao proliv kad cigani krenu ka nasem golu svaki napad sansa, jedino Vulicevic tu ima kvalitet za kvalifikacije LS, Volkova ne bih komentarisao asistenta Smrdji za ciganski gol ali od Lomica nema nista, odigrace jos sezonu verovatno na istoku, mada dovodjenje levog beka je prioritet kao i stoperi, kao i spic, mi ustvari nemamo kostur to je sve odi mi dodji mi, sve u svemu bice ovo jos jedno tesko leo i mucno za pracenje ....
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Uslovni refleks ili sta slicno, tek kad cujem za dovodjenje Marka Lomica odmah se setim prelaznog roka pred 2005/06 i dodje mi zlo :banghead I Boga smo tad smorili molitvama da nam dodje jedan krsteni napadac i Bjeka dovede Lomica...


Elem, Hejs i drugi upuceni, ima li istine u prici o Gojku Kacaru? Cujem da je to dosta realna opcija...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Генијалци, али суви?

Да ли се мени чини да они опет хоће да споје Ломића са Лазовићем и Бабовићем. Па и један и други су били на Ломићевом "менију".
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Dobra stara Mileva, jedino zensko ime koje mi redovno vrati i osmeh na lice, i cir na zeludac.
Jos se ponekad setim Ventole i Sojera, pa one dvojice Afrikanaca sto ih je Vermez prizivao godinama, da ne idem dalje..
Necu o imenima, ako prste umesa nevidljiva sila bez imena i adrese koja je dovela Drincica,Vulicevica, Trajkovica i Lazovica, pa ponovi turu i na leto, imacemo cemu da se nadamo.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Овако изгледа наш тренутни играчки кадар:
ГОЛМАНИ:

1 Живковић Живко (уговор истиче 31.12.2014.)
25 Лукач Милан
30 Петровић Никола (уговор истиче 30.06.2014.)

ОДБРАНА:

3 Волков Владимир
4 Вулићевић Мирослав
5 Петровић Немања
6 Станковић Војислав (уговор истиче 31.12.2014.)
13 Аксентијевић Никола (уговор истиче 30.06.2014.)
15 Трајковић Бранислав
26 Обрадовић Милан (уговор истиче 30.06.2014.)
36 Гулан Никола
40 Остојић Милош

ВЕЗНИ РЕД:

7 Лука Предраг
8 Брашанац Дарко
11 Нинковић Никола
17 Живковић Андрија
20 Дринчић Никола
21 Марковић Саша
22 Илић Саша (уговор истиче 30.06.2014.)
24 Грбић Петар
29 Малбашић Филип (уговор истиче 30.06.2014.)
55 Пантић Данило

НАПАД:

9 Којић Немања
10 Фофана Исмаил Беко
27 Лазовић Данко
32 Шкулетић Петар
33 Шапоњић Иван

- жута боја - играчи којим истиче уговор за 6 месеци
- црвена боја - играчи којима истиче уговор на крају месеца
 
Последња измена:

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
PFC manija samo ispravi ovo oko Grbića jer je on došao kod nas kao deo transfera Šćepovića u Ciganijakos i trebalo bi da potpišr čini mi se trogodišnji ugovor
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nekog iz Teleoptika ce garant potpisati za prvi tim.
Ima ti lepog materijala za obradu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top