Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Треба сачекати. Први јул је почетак прелазног рока (ваљда) и тада ћемо већ видети како и колико озбиљно се ради код нас. Мислим да појачања треба да се доведу што пре, да би могли да се уиграју. И да се не ради, као што је до сада била пракса, у зависности од јачине противника, одређивати да ли доводити или не појачања. То нас је неколико пута до сада коштало.

А друга је прича што неко сад каже Ђури извукли смо те и те треба довести појачања! Ништа ми друго не пада на памет, него да он одговри у фазону, па шта ће вам?

Мислим да ће Марко потписати, није ми одговорио директно, али некако ми делује да хоће.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Boga mi ovi nasi insajderi rade pametno cute ko zaliveni, mislim da to najteze pada novinarcicima. Ajde samo se oglasite za Alivodica sa da ili ne, nista nam viae ne treba :šal
Ako ne iznose ono što znaju onda zapravo i nisu insajderi :wink:

Cela ta priča oko ćutanja je zapravo smešna - čim se mi raspitamo za zdravlje nekog igrača sam taj igrač rastrubi da bi digo sebi cenu, njegov klub x5, a njegov menadžer x10. Bilo preko novinara, bilo kao direktan info ciganima.

Kada se nama "pokvari transfer" najsrećniji su upravo igrač i menadžer koji su dobili bolju ponudu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
....od gurbeta recimo. Tamo se većina njih u poslednje vrijeme baš usreći.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ломић без проблема може да игра у Русији, његов квалитет није споран.

Једини разлог због којег ће можда доћи у Партизан је његова жеља да буде у Србији.


Много би нам значио као појачање, наравно, да Дрина и Лазовић остану у клубу.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.057
Ovakva strategija dovodjenja starih iskusnih fudbalera je mac sa dve ostrice. Mene je strah da se ne zajebemo skroz.

Postoje DVE opcije:
1.) Da se ne plasiramo u LS ili LE, i da krahiramo finansiski.
2.) Da se plasiramo u LS i tako dobijemo neku lovu i pojacamo ugled.

Ako se ne plasiramo, necemo imati koga da prodamo, ne vidim od koga bi zaradili silne milione, a sve dobre mlade fudbalere prepustamo ciganiji, da to iskoristi i izvuce se iz dugovanja.

Mi u ovom prelaznom roku mora da selektiramo i potpisemo 2 najbolja mlada fudbalera Srbije. Jer ovo, Trajkovic, Alivodic... zabole ih za Partizan, bice nam samo teret kad bude bilo krize u timu i krize sa platama. Oni prvi ce traziti plate i rusiti atmosferu u timu, to je moje mislenje.

Prvi mladi pik treba da bude, a i pominjao se u novinama kao Markova zelja, Regan! Decko je strasan potencijal, 19 godina, a igra odlicno, u Partizanu ce igrati jos bolje, dobicemo na igri, i zgrnucemo milione od prodaje. Ali je tesko izvodljivo iz politicko-ekonomskih razloga...

Mora nesto da pronadjemo, kao recimo, kupis Tomica, dobije ti derbi, prodas zaradis. Kupis Savica, prodas, zaradis. Kupis Tosica, donese ti titulu, prodas, zaradis...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
To je ono o čemu sam ja trubio kao budala u postovima iznad. Mi jednostavno moramo iskoristiti situaciju i probrati 1-2 talenta koji su među najboljima u Srbiji ostalo prepustiti ciganima, jer je već sad svima jasno da će to bit njihov način da pokušaju da izađu iz krize (učili su od nas, a imali su što da nauče kad je u pitanju prodaja igrača)....

Ako cigani pokupuju 5-6 najboljih mladih igrača u Srbiji to bi za njih bila premija, a nama bi se to kasnije itekako osvetilo.

Nažalost Regan je miljama daleko od nas isto kao Dražić... Njih dvojica će najvjerovatnije u Zvezdu, izgleda da će cigani prije svega da uzmu ono što valja iz OFK-e i Napretka pa ako mognu i iz ostalih klubova...
Mislim da je sudbina Regana vezana najviše za Matijaševića, mada ne znam ko je Reganu menadžer...

Šteta što više na forumu ne piše kolega Joco imali bi informacije iz prve ruke...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Takođe podržavam tu priču, nikako ne smemo pustiti cigane da uzmu sve klince iz naše lige koji nešto vrede... Ipak, realno gledano možemo da se oprostimo od igrača iz OFK-a jer će to Terzić sve da odvuče kod komšinice. Takođe mislim da nema trika ni Regana da uzmemo, ali da ga neće uzeti ni cigani. Danas sam pročitao da ga traži Ajaks... Inače, prema informacijama sa Transfermarkt-a, njega zastupa menadžer Goran Hadži Milovanović (Tejgov menadžer).

Da ne spamujem više, mene najviše zanima da li ima nekih informacija o Oumaruu i Tubiću? Meni to sve nekako sporo ide...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Neka popijem poene.

Popio si i poene i obrisan ti je post. Koliko puta treba da se napiše da ne pišete lične želje?

Pošalji link u klub ako želiš da pomogneš.

WebCrew edit
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Dovođenje fudbalera Vojvodine je u velikoj mjeri ojačalo Partizan na kritičnim pozicijama. Svi znamo u kolikoj mjeri je dolazak Trajkovića i POGOTOVO Vuličevića popravio našu igru. Konačno imamo krštenog desnog beka. A to da li se njihovo angažovanje pokazalo taličnim ili ne, svi znamo ko je, kako i zašto uzeo titulu, sem ako neko ne želi da krivicu svali na fortunu i nesrećno dovođenje nekih igrača.

Dovođenje Alivodića i nekog od klinaca ukoliko za to postoje uslovi, bi bio pun pogodak.
 
Последња измена од уредника:

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Od samozavaravanja nema nikakve koristi, zato izbegavam da pisem na ovoj temi.
Nikoga ozbiljnog nece dovesti, niti ce pojacati ekipu. Cak i da dovedu pristojnog igraca, kao zimus Vulicevica, prodace npr. Drincica, kao sto su prodali Jojica i tako ponistiti i ono malo dobrog sto urade.
Lopurde iz uprave ce nas svesti na Crvenu Zvezdu i Vojvodinu. Njihov cilj nije da budemo jaci i da napredujemo, vec da budemo u rangu sa bedom.
Svaki tekst u novinama o mogucim pojacanjima u meni izaziva osecaj mucnine i nagon za povracanjem.
A Boga mi i zelju da samo na jedan minut ostanem nasamo sa Ratomirom i Draganom.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Суштина приче је у томе, да имамо управу наши трансфери би се сводили из млађих категорија и Телеоптика у први тим и са стране само би попуњавали гдје фали играчи. Наравно да би то функционисало не треба распродавати тим. Надам се да сада нећемо имати распродају и сигурно би био још већи напредак у игри.
Што се тиче Аливодића сигурно је један од бољих играча у лиги, е сад колико то за Европу нзм.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Sve kvalitetne klince treba dovesti ODMAH. Sada dok su cigani na kolenima, evo danas vidimo da im treba 7 miliona da bi uopste igrali... Znaci dovodi sve odmah pre nego sto stignu da smuljaju nesto. Tako ne samo da cemo potencijalno moci kasnije da zaradimo nego i ciganima ukucavamo ekser ukidajuci im trenutno jedini nacin da zarede vece pare.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Али ми се натежемо за 50.000 евра за једног играча! Тако да ово што ви причате, иако сте 100% у праву, мени је тешко спојиво са нашим ФК-ом. Замислите Ђуру који има слуха за млађе играче, потенцијалне убице. Ми би то одавно и радили... Овако могу да замислим само какве фаце склапа када му неко објашњава да треба да доведу дечка од 17, 18, 19 година, који би требао да експлодира за годину, две три... А да притом није бек!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.177
Reaction score
2.205
Локација
u srcu šesnaesterca
Polako ljudi, takvo razmisljenje nas brzo i lako moze dovesti u njihov polozaj, ionako nismo daleko.
Samo pametno i bez zaletanja, bas kao sto je rekao Marko. :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
''Не треба ништа ломити преко колена.'' :D

Биља и Снежа могу преко колена, али трансфери не. :D
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Dolazi nam Alivoda :D

Otvorio se otvorio nam se predsednik Giuratti :D

Alivodi zelim,ako nista drugo da bude bar bolji od Luke.

edit: sad sam skontao da je palo natezanje oko 50 ljada evra...krljaju se da li ce ga platiti 100 ili 150 ljada.. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.426
Локација
Žrnov
Extra....

Još Alivodić pa da menjamo ime u FK Vojvodina :puke:

Uz igrače iz malog kluba ide i isti takav mentalitet i karakter na terenu ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top