Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Laky

Guest
Dobro sada,jel zna neko s kime cigani igraju do kraja prvenstva i da li mozemo ocekivati neki njihov kiks?I naravno kakav je nas raspored do kraja prvenstva jer ja stvarno ne znam gdje to da nadjem..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I ne treba da budemo prvi kad njih ne možemo da dobijemo!!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Prosle godine su bili poslednji i postali Sampioni.Ove godine su bili uglavnom drugi,a opet ce biti prvi.Ako ne mozemo da izvadimo jedan nereseni rezultat u derbiju,onda sta reci.Prvenstvo nam je bilo u rukama.I otislo je kod cigana.Mizerija.
 

Mare Kv

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
508
Reaction score
0
Локација
са Радованом
Судија је 3а све крив,по мени смо могли да их добијемо,да је било коректно суђење!!!
 

vozdovac

Guest
Prijatelju, sa ovim timom ne bismo ih dobili ni da je sudio Sloba Novakovic...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Karte nisu u slobodnoj prodaji, musavima su dali 150 karata, a hiljadu karata ce biti dato grobarima, sada da li se placaju ili ne to stvarno ne znam!

Kad vec imas tako "sveze" informacije red je da ih objavis malo ranije. A ne da vodje zbijaju sa nama prvoaprilsku salu na utakmici u nedelju u Cacku. Objavljuju na sav glas uz pomoc megafona kako je ulaz besplatan i da svi dodju na rukomet a kada "zapucam" za Beograd ispostavi se ne samo da nije ulaz besplatan (nije problem ni da je 1000 din. platio bih; toliko me je kostala karta za bus) nego i da karata vise nema u prodaji pa ostadoh i bez utakmice i bez TV prenosa... :mad:
 

sick boy

Početnik
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
70
Reaction score
0
Локација
bgd
Immortal bate moras da budes sa nekim u kontaktu za ovakve akcije, a ne samo da zapucas u BG pa sta bude bude...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ne radim ja nista "napamet" ali sam u nedelju imao jos nekih obaveza posle tekme sa Borcem pa sam ovo uzeo zdravo za gotovo. Sve u svemu, jos bi se vise razocarao da sam bio na rukometu...
 

grojf

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
10
Reaction score
0
Kad vec imas tako "sveze" informacije red je da ih objavis malo ranije. A ne da vodje zbijaju sa nama prvoaprilsku salu na utakmici u nedelju u Cacku. Objavljuju na sav glas uz pomoc megafona kako je ulaz besplatan i da svi dodju na rukomet a kada "zapucam" za Beograd ispostavi se ne samo da nije ulaz besplatan (nije problem ni da je 1000 din. platio bih; toliko me je kostala karta za bus) nego i da karata vise nema u prodaji pa ostadoh i bez utakmice i bez TV prenosa... :mad:


Ne znam kako samo ti ostade bez karte.Svako ko je dosao ispred Banjice dobio je besplatnu kartu.A posto je, nazalost,karata bilo i previse onda su karte deljene i penzionerima,zenama i svakome drugom ko je zatrazio.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Mozda sam ja dosao ranije ispred Banjice pa sam se vratio... Uostalom, nevazno... Utakmica je prosla, sada je na redu derbi (fudbalski).
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Večiti nastavljaju trku
Nedelja, 15. april 2007. 23:36

Rukometaši Crvene zvezde i Partizana nisu dozvolili iznenadjenja u 24. kolu Superlige Srbije i nastavljaju trku za šampionskm titulom

Crvena zvezda je na svom terenu bila bolja od Kolubare 33:25, dok je Partizan kao gost savladao Planinku 36:25.

Crvena zvezda i Partizan imaju po 41 bod, Sintelon 31, Proleter 28...

(MONDO)
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Najava finalnog turnira Kupa Srbije u rukometu

Finalni turnir Kupa Srbije za rukometaše igraće se 5 i 6 maja u Kragujevcu. Upolufinalu se sastaju Partizan – Crvena zvezda i Vrbas – Jugović. Obavljen je i žreb za polufinale Kupa Srbije za rukometašice. Pobednik četvrtfinalnog duela Medicinar – Naisa sastaće se sa boljim iz duela Dinamo – Knjaz Miloš što će svakako biti derbi polufinala. Drugi polufinalni par činiće bolji iz mečeva Lasta – RTB Bor, odnosno Napredak – Bambi Radnički. Četvrtfinalne utakmice Kupa Srbije za rukometašice na programu su 25. Aprila.

izvor: www.soskanal.net

Партизан је већ једном освајао Куп у Крагујевцу. Било је то пре неколико година али се надам да ће се поновити и да ће се "исправити" пропуст са финала Купа Радивоја Кораћа који је такође игран у Крагујевцу ове године. Напред Партизан!
 

Method Man

Guest
Večiti rivali, Crvena zvezda i Partizan, nastavili su trku udvoje za titulom rukometnog šampiona Srbije. U 25. kolu crno-beli su u Beogradu nadigrali Jugović sa 34:29, dok su crveno-beli u Čačku tesno savladali domaću Mladost sa 24:23.

Pet kola pre kraja šampionata Partizan i Zvezda imaju po 43 boda, deset više od trećeplasiranog Sintelona, koji je u subotu na svom terenu ubedljivo savladao Vrbas 37:26.
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Partizan jedva do pobede u Šapcu
Sreda, 25. april 2007. 21:57

Rukometaši Partizana teškom mukom došli su do pobede protiv Metaloplastike u Šapcu 28:27 (13:13), ali su ostali u trci za titulom sa Crvenom zvezdom, koja je bez većih problema savladala poslednjeplasirani Železničar 42:33 (19:18) u 26. kolu Superlige Srbije.

Partizan i Crvena zvezda su i dalje poravnati na čelu tabele sa po 45 bodova. Sintelon ima 33, Proleter 30, Jugović ima 29, Kolubara 28...
 

Laky

Guest
Видио сам табелу у новинама-ми смо стављени на 1.мјесту због боље гол разлике али ако,не дај боже,остане овако до краја,цигани би узели титулу због бољег међусобног скора..надам се да ће они да киксну у неком од наредних кола.мада,мислим да је остало још 4 или 5 кола до краја тако да нема још пуно времена..
 
Последња измена од уредника:

Method Man

Guest
U verovatno najtežoj utakmici do kraja prvenstva, koja je mogla da odluči i o prvaku države, rukometaši Crvene zvezde pobedili su Sintelon u Bačkoj Palanci 30:24 u 27. kolu Suprlige Srbije i sada imaju još veće izglede da odbrane titulu šampiona.

Crveno-beli su ozbiljno shvatili meč u Bačkoj Palanci, pa su noć uoči utakmice proveli u karantinu.

Jedini konkurent Crvene zvezde u borbi za titulu, Partizan je na svom terenu pobedio PKB 38:32 (18:13), ali iako su i dalje poravnati na čelu tabele, crveno-beli su bliži tituli jer imaju bolji medjusobni skor.
 
Top