Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.547
Локација
Humska 1
Bravo za nase rukometase, dobri rezultati na pocetku sezone s obzirom da igraju bez para :clap
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Još jedna pobeda, sve čestitke. Stvarno je super počelo s obzirom na to kakva je situacija. Samo cepajte! :napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Пожаревац - Партизан 23-24

У следећем колу играмо против цигана на Бањици.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
У суботу од 18ч, вечити дерби.Тренутно имају бод више од нас а гледајући саставе оба тима рекао бих да смо доста изједначени по квалитету, с тим што су они у просеку нешто старија екипа.С друге стране мислим да је наша блага предност већа уиграност а и на Бањици нас нису победили већ 6 година.
У сваком случају очекујем неизвестан меч и шта друго, него ли Партизанову победу.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Svaka čast za momke, kako god da bude. Red je da ih podržimo koliko-toliko, bilo dolaskom na utakmice, bilo finansijski preko GZN ili na neki drugi način.

Pošto nisam direktno upućen u situaciju, rad sam da saslušam svaki prijedlog.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Mislim da bi trebali to glatko da dobijemo... Gledao sam i nas i zvezdu ove sezone..nemaju oni igrace kao sto su Mrsulja i Sretenovic..

Inace,treba pohvaliti Saleta Blagojevica koji je uspeo da napravi u ovih par godina odlicnu bazu, zahvaljujuci radu u mladjim kategorijama..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Sanse su bukvalno 50-50. Oni imaju malo bolje igrace i mnogo boljeg golmana a mi igramo kuci i uigraniji smo dosta. Tako da ako sada Jug ne prepoznaju trenutak i ne podrze momke stvarno ne znam kada ce:napred Partizan
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
gledao sam danas derbi... rezultat je takav, kakav je ali medju nama koji smo gledali, jesam li ja JEDINI kojem se danas SUDJENJE smucilo?!? Njih ne smijes ni POGLEDATI odmah ISKLJUCENJE a njima bilo BUKVALNO SVE dozvoljeno!!!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Da ne citiram sam sebe... kao neko ko je do detalja upucen u rad oba kluba sasvim ocekivani epilog.
Jos smo zeleni za neki ozbiljniji rezultat u rukometu. A uzimajuci u obzir da cigani imaju nekoliko puta veci budzet od nas dobro i guramo.

Sudije nemaju veze sa porazom.

Pohvala za posetu i GROBARE u hali. Momcima podrska svakako mnogo znaci.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Sa ovakvim sudjenjem u zadnjih pet minuta ni francuska reprezentacija ne bi izdrzala... :puke

Svaka cast momcima, trudili su se koliko su mogli, ali pobeda im je oteta, a svaka cast i ekipi na navijanju.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
До истека 56. минута смо имали 20:16, а онда је судија касапин преузео ствар у своје руке... У последња три минута нас је масакрирао са шест искључења те примисмо 4 гола. Циганштура!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nema se momcima sta zameriti.. Vukovic je skrcao ozbiljne pare u ovu ekipu Metaloplastike..a i dalje igraju jako slabo.. Bijemo ih u Play off-u, a i u Sapcu,lagano..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Sudije Kovac -Milosavljevic su nase sudije... Da nas klub moze da bira za neku bitnu utakmicu ko da im sudi ovek bi sudile ove sudije.

Nisu sudije problem nego su se momci opustili i mislili da je na 20-16 sve gotovo. Inace sasvim dobra igra naseg tima bez Sretenovica koji nam je najbolji igrac.
Bravo:napred Partizan
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
To za saudije je tacno.. Nisu bila oba iskljucenja, da ga jebes..

Metaloplastika je do ove godine imala kakav-takav sistem...par mladih momaka je bilo projektovano da budu nosioci ove sezone..al je to Vuk sve razjebao dovodjenjem za nase uslove preskupih igraca..

Meni je uzivancija gledanje ovih nasih momaka..em su pismeni igraci, em imaju ludacki pristup..deca Partizana..:D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Nisu u Metaloplastici preskupi igraci. Plate su im manje vise iste kao i prethodnih godina. Njihova glavna prednost u odnosu na ostale klubove je TACNOST I REDOVNOST isplate.

Nisu veliki ugovori ali znas da te uvek 1. u mesecu ceka npr. 400-500e...

Ni mi problema sa redovnoscu nemamo, jer plate ne postoje:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Sutra u 19h Partizan gostuje u V. Plani ekipi Morave koja je dobila u gostima. Ulaz je 100 dinara. Dosad je bilo i organizovano navijanje pa bi valjalo da tako bude i sutra.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nisu u Metaloplastici preskupi igraci. Plate su im manje vise iste kao i prethodnih godina. Njihova glavna prednost u odnosu na ostale klubove je TACNOST I REDOVNOST isplate.

Nisu veliki ugovori ali znas da te uvek 1. u mesecu ceka npr. 400-500e...

Ni mi problema sa redovnoscu nemamo, jer plate ne postoje:D

Kako nisu...Dragicevic..npr..Pa ova poslednja trojica sto su dosli..Ilic 1500e, Gruzin 2500e,Kazic.. Slazem se da ostali imaju izmedju 100-500e..al ova cetvotica,uz Ciglu,su masno placeni.. Sjebali su se sto su doveli Vuka..tacnije,nisu se ni pitali nesto pretersno..posto je po politickoj liniji dosao.. Slavko je izgurao tu par klinaca,koji su bili projektovani da budu nosioci ove godine,al je to Vuk sve razjebao..da bi forsirao Kazica npr..koji je zavrsio karijeru pre tri godine..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Jeste da je malo off ali moram da ti odgovorim. Jedino mozda Dragicevic ima malo vecu platu u Metaloplastici ali ne preko 1000e. Ostali igraci nemaju ni blizu. Kakvi 2500 ili za Ilica 1500. To u ligi ne postoji. Znaci u celoj ligi nema vise od 10 igraca koji imaju platu 500-1000e. A na prste jedne ruke mogu da se izbroje igraci koji imaju preko 1000 (tipa 1100 ili 1200).

Jedini klub u Srbiji koji placa igrace par hiljada eura je Vojvodina i tamo mogu da se nadju plate i do 4000e. Ali zato se i prosetaju svake godine kroz ligu.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ajde, ni ja necu siriti pricu bzv, da ne bi spamovali, ali Metaloplastiku znam "u prste" sto bi se reklo..i ljude u klubu, i desavanja u i oko kluba... Ovo ti je 100% tacna informacija. Umesala se tu politika debelo..
 
Top