Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Stanoje kad si sa ovima što su na dnu bili doš'o u top 5, šta ćeš tek sad da radiš. :D

Nek te Bog čuva tamo, a mi te čekamo.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Sve najbolje Sale, da uzmes titulu i doguras sto dalje u Azijskoj Champions league...a onda pre isteka 3 godisnjeg ugovora(ako se ne varam) vratis se tamo gde pripadas ! ! !
SRECNO STANOJEEE ! ! !
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.680
Reaction score
5.724
Sada cemo sa vecom paznjom pratiti i azijsku ligu sampiona. Jedva cekam da pocne.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Poštovani gospodine Stanojeviću,

Vi ste sve što bi svaki normalan navijač Partizana poželeo klubu. Zahvaljujući Vama danas smo došli u situaciju da se izjednačimo sa večitim rivalom po broju titula. Zahvaljujući Vama spoznali smo kako to izgleda kad istinski Grobar, čovek koji poput nas želi jedan stabilan, jak Partizan, vodi klub. Isto tako, zahvaljujući Vama uvideli smo i sa sigurnošću možemo da prstom pokažemo na ljude koji su glavni krivci za posrtanje našeg kluba na evropskom bojištu. Hvala Vam na svemu. Nadam(o) se da ću Vas makar još jednom, za života, videti na klupi Partizana, jednog posve drugog, neukaljanog od strane političara=menadžera=kriminalaca.

Srdačan pozdrav,
Grobar M.P.

Izvinjavam se zbog direktnog obraćanja našoj legendi.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Srecno Stanoje,gazi sve redom!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Srećno Stanoje legendo, želim ti da osvojiš azijsku LŠ!
Do godine u Partizanu!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Stanoje, sve najbolje i puno uspeha !!!

I da nam se vratis pa da nastavis tamo gde si stao ( bio sprecen ) ako ovi lopovi ikada odu ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Srecno oce nas, i zamoli kineze da pomere vreme odigravanaj utakmica za malo kasnije, i molim te odvedi Miljkovica.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
srecno brate moj grobarski i da nam se vratis kad odu ova govna
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Stanojević rešio da se ne zaustavlja tamo dok ne uzme azijsku LŠ ako ako kad kod nas nije mogo ni da dovrši poso kako treba.

Srećno u novom klubu!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Sale brate, ne mogu da ti opisem koliko mi je zao jer znam da se neces vratiti u Partizan, ali mi je drago sto si barem nasao klub gdje ces izgraditi ime kao najbolji strani trener, u to sam siguran :)

Vrati nam se jednog dana.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
我们的兄弟,运气好的话,很成功的好运气。我们相信有一天回到俱乐部。鼹鼠和您的忠实拥趸。:D :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top