Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ja poslao novu sa potpisom, al me jos nema :)
Jebo potpis, daj pobedimo ove danas
 

Baki Bajroza

Guest
Znaci i ti si otkriveo samo je Rublev ostao jos...
Najaci samo ostaju nikad se ne predaju ...
Salu na stranu saljite svi koji mozete jer nije puno novaca iako je kriza a ide u prave ruke i da se zavrti taj tocak pomoci i jacanja kluba vise pa ce i biti niovih akcija...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
...to je nista sto ja gubim... sto kaze jedna pesma, malo je to para, da ne kazem smesno, ali jbg, bolje i to nego nista. Ako se mnogo ljudi animira, i ako se oni koji mogu ponove koliko god mogu, mozemo da pomognemo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Svi ste odali svoja imena uz nick zbog kluba sad znamo ko ste i sta ste:wink:.
Jedino su rublev i cvetko ostali tajnoviti...
Nego vidim sve ljudi sa ovog foruma jel radi ona moja ljubimca Sonja nesto na drugim forumima osim sto mitinguje na konferencijama i sto je pominju Dule i Todora po medijima stalno pa se uobrazila :oops:...
Nikad necete otkriti ko je Baki Bajroza,ha ha ha...

:D evo i ja sam dao nick sa foruma, a ne ime i prezime :D

i povratna poruka:
"Добродошли у клуб пријатеља КК Партизан. Хвала Вам, ускоро ће се Ваше име наћи на великој листи пријатеља.
КК Партизан."

u trenutku kad sam poslao bilo je 55 ljudi na listi, sto znaci da bi ja trebalo da budem par mesta ispod ukoliko se redovno azurira! Jel se odmah ubacuje ili mozda na kraju dana?

A evo link ide i na status na fb da sto vise ljudi vidi i ukljuci se!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Pod obavezno ovu akciju promovisati večeras na poluvremenu protiv PAOa!!Kada će ljudi da pošalju poruku ,ako ne tokom ‚‚časova ljubavi‚‚ ,kako naš Dule jednom reče.Da li u vidu flajera u hali,videa na reklamama ,ili će Pera svojim ‚‚autoritet‚‚ glasom to da pročita sami odlučite.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Nadam se da ce veceras ovo da se DOBRO marketingski proprati jer je ovo veceras idealna prilika da se animira veliki broj ljudi jer uz dobru igru i pobedu svi ce biti srecni zbog prolaza u cetvrtfinale tako da verujem da ce hteti da posalju poruku i time postanu DRUG ČLAN sto bi rekao Radovan III.

Nadam se da ce igraci izaci na zagrevanje se majicama 4111 i da ce negde na vidnom mestu u hali gde moze da je snimi kamera RTS-astajati ova informacija, da ce komentator RTS-a to spomenuti u prenosu a za Tegija i SOS ne treba ni da se pise jer sam siguran da ce on to spomenuti.
Mislim da bi igraci morali da se ukljuce u ovu akciju bilo bi lepo videti na listi i njihova imena.
I da opet ponovim mislim da je veceras idealno vreme da se skupi veliki broj poruka pa kad neko vidi (cuje) da ima hiljadu poruka ili nadam se i vise on ce reci daj da posaljem i ja a ako ima samo 50-60 dosta ljudi ce da kaze:pa kad ne salje niko necu ni ja. Trebalo bi da se napravi atmosfera medju nama Partizanovcima nesto u fazonu:

STA JOS NISI POSLAO!?

Nadam se da i ova akcija kao i neke predhodne nece da se svede samo na nas sa foruma.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
POsto sam malopre pitao evo i da sam sebi odgovorim posto sam sad primetio. Izgleda da je azuriranje podataka vrlo brzo i da sam ja ubacen na listu posle nekih sat vremena.
Izgleda je ova akcija bas lepo krenula jer sad u odnosu na pre dva sata ima 20ak ljudi vise. Ukoliko bude lepo provuceno veceras kroz utakmicu i kroz sam prenos na tv-u mozemo ocekivati mnogo veci odziv ljudi!
 

Dr.Hofmann

Guest
Ajmo svi ovi Fejsbukaši sektaši , animirajte ljude preko tog gov..na da i to sranje nečemu pravome koristi!!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ja sam juce to postavio na svih 11 PARTIZANOVIH grupa u kojen sam uclanjen i na svoj profil.

Ali ne mogu da verujem da KKP na svojoj zvanicnoj grupi nije nista objavio.

FEJSBUKSEKTAS :buhaha
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Poslao. Treba ovo malo vise da se reklamira. Koliko vidim uglavnom je ekipa sa foruma na listi, bar 70%.
To je pohvalno, ali treba mnogo vise.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Poslao sam poruku u 13:30 a na listi sam se nasao u 13:50.Dobra je akcija i trebalo bi veceras da se izreklamira u hali.Za tri mesta da dobijem zastavicu i bedz :banghead :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Evo vec drugi put pokusavam da posaljem i izbacuje mi:
na br 4111 ne postoji servis koji moze da obradi vas zahtev. koristite uputstvo sa medija.

I sta sad ciniti????
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
CRNOBELI razmak upisi obavezno ime i prezime razmak grad i posalji na 4111.Meni je sve proslo super ...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Sve odradio ali NECE :banghead
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Zastavica i bedz su podeljeni eh kad bi posle vecerasnje pobede podelili bar jedan dres.
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
rkeu
Da ti nije limitiran iznos koji mozes ka specijalnim brojevima?
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ja sam pokusao sa mog srpskog broja ali izgleda nemoze ako nemam moju mrezu
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Svi ste odali svoja imena uz nick zbog kluba sad znamo ko ste i sta ste:wink:.
Jedino su rublev i cvetko ostali tajnoviti...
Nego vidim sve ljudi sa ovog foruma jel radi ona moja ljubimca Sonja nesto na drugim forumima osim sto mitinguje na konferencijama i sto je pominju Dule i Todora po medijima stalno pa se uobrazila :oops:...
Nikad necete otkriti ko je Baki Bajroza,ha ha ha...

DB sve zna :D
Akcija mora svuda preko neta da se izreklamira, forumi, fejs, twiter itd
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top