Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
nema davanja novca, klub ce sve organizovati a vi samo da nam pomognete da postavimo po areni
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Eto napokon da i mi konacno dobijemo priliku da nesto konkretno uradimo i pomognemo klubu nekom mozda i malo vecom cifrom ukoliko sve bude teklo kako treba. MIslim da bi to bio pravi potez a dokaz koliko su ljudi neinformisani je post tuljoe na stranici nusknvp gde ljude govore kako kopiramo cigane i cude se od kada postoji akcija!
Trebao bi da se otvori neki racun na koji bi mi odavde sa partizan.net-a uplacivali svoj doprinos od koga bi se finansirala ta akcija izrade flajera!
@ crno beli svet
Ne mora da to bude neki racun kluba ili bilo koji koji bi isao preko kluba. Ne bi to bile ni toliko vere pare, svako od nas bi uplatio po 100, 200 dinara ko je koliko u mogucnosti. Moze neki interni, npr tvoj posto si vec orna da isteramo akciju. Ili ako se organizujemo oko tog stampanja, moze da se uplacuje tom ko bude zavrsavao stvari oko stampanja!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Svaka čast za akciju!Obavezno pokušajte da odradite i nešto sa rtsom.Ako ne baner na ekranu ,onda bar da Šarenac (ili ko će već prenostiti) pomene 2-3 puta u toku prenosa ovu akciju.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Siki je tu, na vama je samo da kazete zelje oko dizajna :D
Sve ideje prihvatam, bice vise verzija, pa cemo odluciti koja je najbolja...:)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Eво мог покушаја. Формат А5, позадина и боје се могу мењати.

 
Последња измена:

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Obratite pažnju na boje koje se koriste, da li će se štampati u boji ili ne (verovatno crno-belo, to smo mi :)), može da bude velika razlika u ceni. Samo napred, super je akcija!

Još jedna stvar, kako mi Srbi uvek očekujemo nešto za pare koje dajemo, sačekajte malo kod objavljivanja prijatelja, na primer, ako trenutno ima 500, objavljujte regularno do 580, onda malo sačekajte pa objavite odjednom do 590, e tek onda će da se aktiviraju prijatelji :). U principu, nije varanje, samo ćete biti malo neažurni :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
davide dobro izgleda.evo ako se akcija bude raširila ja se prijavljujem dobrovoljno da delim te listiće komšijama,po školi itd.možda bi bilo dobro da se i pre utakmica u nlb ligi i superligi ispred hale dele ti flajeri.eto kada bi svaki drugi navijač koji bude bio u areni poslao 1 sms bila bi to lepa cifra za početak.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Ја предлажем да се на флајерима пише ћирилицом, ако је могуће. Много лепше изгледа.

И наравно не треба да се штампа у боји, довољно је црно - бело, и да негде у дну стоји застава и значка који се добијају, као и дрес....чисто да се зна шта се добија.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
mislim da bi lepše bilo bela, ali ne skroz, pozadina i crna slova, uočljivije je, a što se tiče flajera bolje ih je davati na ulazu nego lepiti ili šta već po dvorani, holu, moje skromno mišljenje, malo je onih, a nadam se da ih neće ni biti, koji bi odbili da uzmu flajer sa našim grbom, čini mi se da je to bolje rešenje...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Послао сам поруке овим нашим стручњацима за валове, надам се да ће се наћи добро решење.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
А јел се штампа обострано или само једна страна?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Мислим да нема потребе за обостраном штампом, то поскупљује производњу.
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
3082086.jpg
3082790.jpg


Мислим да би А6 формат одговарао највише...
 
Последња измена:

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
То је моје мишљење, како год да се одлучи, лако ће се после модификовати.
icon_wink.gif
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Графичар сам већ 10 година, летци се углавном раде у формату А5, овај мој предлог је из две боје

 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vidi se da si graficar, tvoje resenje je po meni najbolje.

Sto se formata tice - tako je, A5 jedino dolazi u obzir za letak. A6 je isuvise sitan format.

PS
Mozda jedino treba, zbog troskova, razmisliti da se sve stampa crno-belo. Cak i nas grb.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Графичар сам већ 10 година, летци се углавном раде у формату А5, овај мој предлог је из две боје

I koliko bi kostalo 20.000 letaka A5 u dve boje?

Sto se mene tice meni je svejedno ali sam vise za ovu prvu varijantu mislim da je dosta jeftinije a ko hoce da posalje on ce poslati mislim da velicina tu nebi trebala da igra neku ulogu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja cenim da je 20000 brojka koja je prevelika. To ne bi uspelo da se podeli ni na 4,5 tekmi pa sve i da jednu igramo u areni. Tesko da ako dodje 20000 svi uzmu papirice, mnogi i ne zele, mnogi se plase jer ne zele da imaju veze sa organizovanim navijacima i sl, mnogi i na takvim utakmicama i po takvim guzvama isti odmah i bace ili ga ni ne pogledaju jer nisu svi kao mi, ima tu brdo pozera i onih koji zele da budu vidjeni .... To je sve lepo objasnjeno u onom tekstu iz izaberi Partizan o stavi arena ili pionir.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top