Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milan Galic, davnih 60-ih godina, na temu raspleta u prvenstvu:

"Neka Partizan bude prvi, a ostali neka se poredjaju kako im volja!" :D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Kao zecic :D

Nema tu 1-1-1-1-1 nego samo 1-1-1 :buhaha

Bas tako! :buhaha Da zavrsimo mi to u tri utakmice, pa svi na odmor malo od kosarke, ali onda ide ono sto svi volimo, prelazni rok :)

Dopbro je sto su temini od 18h, da se ne poklapa sa SP. I drago mi je da je ulaz slobodan, ocekujem puno ljudi i super atmosferu, kakva i dolikuje finalu plej-ofa. Stize mt:s i odmah besplatan ulaz :D

:D:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
mislim da je uprava pametno postupila što je pustila slobodan ulaz protiv hemosa u finalu.počelo je SP,mada mi ne igramo u ponedeljak, termin je nikakav pa jedino slobodan ulaz može dovesti publiku na tribine.ako ne bude puna hala neka se zapitaju svi oni koji navijaju za partizan da li su vredni ovih momaka.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Moje lično mišljenje je da ni do sad nije bila skupa karta pa ko je hteo - taj je i dolazio, nema to veze sa slobodnim ulazom, opet će doći deca, ali ako, neka dodju, od malih nogu i treba da se uči za koga se navija, ko se bodri... U krajnjoj liniji - za koga vredi živeti... s verom u Boga i PARTIZAN
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moja prognoza:

1. meč - "plafon" 4.000 ljudi
3. meč (ako bude 2:0) - "plafon" 5.000 ljudi
3. meč (ako bude 1:1 ili 0:2, a neće :D) - "plafon" 3.000 ljudi

I to u gradu koji ima preko 2 miliona ljudi.
I to na utakmicama tima koji je samo ove sezone uzeo NLB ligu i domaći kup, a u Evroligi ušao među 4 najbolja tima u Evropi.
I to na utakmicama tima koji ima 8 uzastopnih titula u zemlji i 4 uzastopne titule u regionu.
I to na utakmicama tima koji ima 4 uzastopna plasmana u TOP 16 Evrolige i 3 uzastopna plasmana u TOP 8 Evrolige.

Da se ubiješ...A da, zaboravio sam...leto je, vruće je, a igra se i SP u fudbalu...jeste da je ulaz za "dž" ali to je manje bitno od ova 2 "uništavajuća" razloga (leto-vrućina i SP)...Da se ubiješ...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
а да, заборавио си и оно најважније, али нема везе то за тебе...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma nisam zaboravio nego mislim svojom glavom i znam da to "tvoje" nema blage veze sa razlogom slabe posete.
800 ljudi pred Tel Aviv i 600 ljudi pred Pariz...gukni golube...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pred Tel Aviv fudbalska utakmica, pred Pariz je vec bilo ono o cemu Mladen prica. Da je sve normalno, u finalu, a i polufinalu i uglavnom i regularni dio imali bi punu halu i odlicnu atmosferu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dobro treba biti realan i priznati a ne uvek tvrdoglavo braniti. Jbg nema opravdanja pa sve i da je bila utakmica lige sampiona. Imamo sramnu posetu na kosarkaskim mecevima, sem evrolige, mnogo su nas razmazili ovi kosarkasi!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pred Tel Aviv fudbalska utakmica, pred Pariz je vec bilo ono o cemu Mladen prica. Da je sve normalno, u finalu, a i polufinalu i uglavnom i regularni dio imali bi punu halu i odlicnu atmosferu.

Dobro, dobro...A pre Tel Aviva je bila NLB liga koja se ionako ludački prati, jel tako...recimo 2.000 ljudi u proseku "ekstra ludilo"...ma važi...a među tih 2.000 ljudi onih najvatrenijih i najglasnijih bilo barem 95%...ma važi...

P.S.
Povedoh moju malecku par puta i dete pomislilo da je u Diznilendu...mislim ok, drago mi zbog deteta, ali...
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
a igra se i SP u fudbalu...jeste da je ulaz za "dž" ali to je manje bitno od ova 2 "uništavajuća" razloga (leto-vrućina i SP)

СП у фудбалу отпада као разлог, Партизан и Хемофарм играју у термину кад нема фудбалских утакмица у Јужној Африци.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@Maestro
To ne sporim. Mada ne bih rekao da je bila konstantno sramna, evo JeNeA kaze da je 2000 prosjek, na nekim utakmicama je bila i skoro puna hala. Sigurno dosta vise ljudi nego prethodnih godina.

@JeNeA
Koja je svrha da se pravis lud oko nekih stvari? Tacno je da ima ljudi koji ne prate nlb, ali isto tako je dosta ljudi dolazilo i na te utakmice, na ponekim se i navijalo, odradio se i kup, a jednostavno nije bilo moguce fizicki i finansijski stici na sve utakmice naseg sportskog drustva. Sezona u fudbalu se zavrsila i zbog toga bi bilo vremena da se odradi ova zavrsnica u kosarci. I tuga me hvata sto nece biti odradjena, da je srece za par sati bih krenuo za Bg...
 

Dr.Hofmann

Guest
E ljudi oko čega se vi raspravljate , svi mi volimo Partizan i nije nam nikom drago što se sve ovo dešava u pravu ste i jedan i drugi nađite neku sredinu nemojte biti toliko isključivi.
I za mene je nepojmljivo i velika sramota da jedan Beograd nemože uvek da ima pun Pionir kad Partizan igra bez obzira na protivnika i trenutne okolnosti, ali to je tema za dublju analizu i mogli bi o tome da palamudimo danima.


Srećno crno beli u finalnoj seriji pa da se još jednom svi zajedno radujemo.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
"Neću razumeti ako Pionir ne bude pun"

Trener Partizana Duško Vujošević još jednom ponovio koliko će njegovom timu biti važna podrška navijača u finalu plej-ofa sa Hemofarmom
objavljeno danas u 19:28; autor: Kosarka.rs

Partizan će pustiti slobodan ulaz na tribine "Pionira" u ponedeljak, ali pitanje je da li će crno-beli imati onu dobro poznatu, "evroligašku" podršku na startu finala plej-ofa sa Hemofarmom. Tvrdo jezgro "grobara" i dalje je u bojkotu zbog "slučaja ulaznice" koji je izbio uoči fajnal-fora u Parizu.

"Kod jednog broja navijača i dalje postoji ljutnja, ali neću više da ulazim u analize tih situacija. Potrebna nam je velika pomoć, sve odlične rezultate smo postizali uz pomoć navijača. Oni su zaslužni i sigurno bi im bilo jako krivo da ovakvu sezonu ne završimo osvajanjem titule šampiona. Ali, koliko su zaslužni za dobre rezultate, ne bi bilo dobro da jednim delom budu krivi ukoliko ne podrže ekipu, a dođe do neuspeha. Emotivni depoi su nam dosta potrošeni, potrebna je iskra sa tribina kako bi tim odigrao sa energijom. Iskreno, uopšte ne bih razumeo ukoliko „Pionir“ sada ne bude pun, a da potom publika želi da plati skupe ulaznice za evropske utakmice" - kaže trener Partizana Duško Vujošević.

Iskusni stručnjak se uoči finala osvrnuo na još neke stvari.

"Apsurdno je da se oko plasmana u NLB ligu, protiv koje se deklarativno izjašnjavaju razne skupštine, napravila najveća tenzija kojih je bilo više nego što je trebalo. Komentara i priča o suđenju je bilo više nego što bi bilo pristojno. Neću da ulazim u to koliko je opravdano. Srbija mora da zadrži domaću ligu, da ima neku alternativu, ali i da to takmičenje mora da ima osam ekipa. Ionako samo toliko ima kvalitetnih timova. Opet, ispod osam učesnika bi bilo loše. Sledeće godine će domaće takmičenje nositi 40 odsto bodova za igranje evropskih takmičenja pa će dodatno dobiti na značaju. Ali, trebalo bi da se poveća ozbiljnost, sankcije za olako komentarisanje bilo čega, samim tim i regularnost".

O rivalu u finalu plej-ofa Super lige Vujošević je rekao:

"Hemofarm ima svoje kvalitete, sigurno su svežiji, mnogo manje utakmica se igra u Evrokupu. Imaju dobar sastav, ozbiljan je to klub sa svim uslovima za rad i oni žele da protiv tako uspešnog kluba kao što je Partizan demonstriraju snagu i eventualnim osvajanjem trofeja naprave fantastičan uspeh. Neće nikome nedostajati motivacije, bez obzira na potrošenost sa naše strane. Vidim da po novinama daju izjave vrlo čvrsto, nadam se da ne očekuju da će mo mi biti išta manje čvrsti, jer sve što smo uradili govori od kakvog smo materijala napravljeni. Verujem da če regularnost takmičenja biti potvrđena u najvažnijim utakmicama".

http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=3786
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
moze neko biti ljut na upravu i to sa razlogom, ali bojkovati naše momke u borbi za trofej, ne bi baš bilo grobarski. Ja na prvu, najvazniju ne mogu doći, ali me eto na trećoj utakmici. Šta je to 500+500 km za Kecmana, Peru, Aleksa, Boa, Lija, Jana, Slavkana...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Vidim vec ti je odgovoreno manje-vise...Ja samo jos nesto da te pitam...

Ma nisam zaboravio nego mislim svojom glavom i znam da to "tvoje" nema blage veze sa razlogom slabe posete.
800 ljudi pred Tel Aviv i 600 ljudi pred Pariz...gukni golube...

Oces da kazes da hala ne bi bila 90% ispunjena da je sve normalno?
Oces da kazes da nasi kosarkasi prosle godine nisu imali dobru podrsku u finalu i polufinalu?
A pogledaj kakvu izjavu daje Vujosevic, samo obrati paznju i reci mi zar nije ovo po malo licemjerno? (nije gruba rijec, nego prava za ovakvu izjavu)
Ova izjava je na mjestu po tebi!? :roll:
Po meni bolje da cuti, sto se tice ovoga!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
A pogledaj kakvu izjavu daje Vujosevic, samo obrati paznju i reci mi zar nije ovo po malo licemjerno? (nije gruba rijec, nego prava za ovakvu izjavu)
Po meni bolje da cuti, sto se tice ovoga!

Slazem se sa ovim... Prvi put da se slazem sa necim, a da to nije u Duletovu korist! Naravno da ne mislim nista lose, ali ipak mislim da bolje i da ne pominje taj "deo navijaca", kad vec nece da urade to sto su trebali odavno! Ovako stvarno ispada licemerno...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja se slazem sa duletom potpuno. Al jbg, hemofarm nije fensi evropska ekipa pa onda razne beogradske sabane kojima se inace napuni pionir kad igramo evropu ne mozes ni puskom naterati. ih pa zar da se protiv apotekara raspalih slika za fejzbuk na tribinama....Uvek sam govorio, bolje da ima 100 ljudi u hali/stadionu nego 100 000. Al bar znas da su dosli pravi ljudi, a ne foliranti i evrogrobari. ovo se ne odnosi na ljude iz unutrasnjosti naravno. Briga me koliko ce biti, ja dolazim, dolaze ljudi kojima je stalo i to mi je dovoljno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top