Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moj apel navijačima: Zauzmite što pre onaj parter gde su se kotili cigani u ranijim prilikama! Klub će vam dati karte za parter, idite tamo i zauzmite ga, pa da vidimo gde će i šta će cigani sa kartama za parter! I da vidimo baš kako onda misle cigani da budu na tribini direktno iznad, tj. da ne budu oterani u golubarnik!

Ovo je jako važan detalj kad je u pitanju pritisak o kojem pričamo. Nijedan smrdljivi ciganin ne sme da bude blizu terena.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Deratizovati Pionir, kao što je bilo bitno deratizovati atletsku stazu u fudbalskom derbiju.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.964
Локација
Gde god ti da igras...
Braco Grobari ajde da napravimo PAKAO OD PIONIRA u sredu vece!

Je-Ne-A i ostali da kazem bitni forumasi koji su bliski klubu ajde da u dogovoru sa klubom da se popuni taj parter koji je ranije zauzimala gamad! Dajte da se organizujemo na svim nivioma i da atmosfera u sredu vece nikako ne bude svecarska vec na krv i noz da se useremo u zivot mutiranoj zgadiji iz zeleznika!!!!!!! Da kad istrce govna u crvenom da pomisle da im je bolje bilo da su ispali od Mege u polufinalu! I tako svakog minuta, svake sekunde finala!!!! Apsolutno traziti doping kontrolu kod proverenih agencija ako treba i na dve strane! Sve ali sve sto je do nas da se uradi a momci na parketu ce se sigurno izboriti na pravi nacin sa gamadima mutiranim!



SMRT MUTANTU ZIVEO PARTIZAN!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Такође апелујем на сву партизанштину да ово не схвате као славу са сервираним крметом и јањетом на столу, већ борбу до голих краљева, притисак какав говна нису доживела и неће доживети. Тако ћемо најбоље помоћи момцима.
KK Partizan je Mažino linija celog Partizana... I odbraniti se mora!

Svako mora dati svoj doprinos jer ovo finale je rat za život našeg voljenog Partizana!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Satnica finala:

Partizan - fmp, sreda 5. juni, 19h
fmp - Partizan, petak 7. juni, 19h
Partizan - fmp, ponedeljak 10. juni, 19h
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Uzasni termini koji meni, a samim tim i jos nekim ljudima iz NS koji idu sa mnom ne dozvoljavaju da dodjem na utakmicu. Skoro da nema sanse da radnim danom krenem u 17h. Da je vikend, pa neka bude i u 10 ujutro, dosao bih. Ovako, finalna serija bez mene. Jebali vas termini da vas jebali.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Stvarno cudni termini, mogli su bar od 20h da stave, ako im je 21h kasno.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Bas kretenski termin, vikend preskocen, a radni dan u skroz neprakticnom terminu cak i za ljude iz BG koji rade na drugom kraju grada.
Htedoh da pitam uvazenog nam clana nesto, ali on je vec to odgovorio na drugoj temi i hvala mu na tome:clap
Ja sam što se tiče publike i organizacije oko parketa izvršio pritisak na klub, onoliko koliko sam mogao. Mislim da će imati efekta.
E sad, nadam se da ce se klub konacno opametiti i da ce u nekom dogovoru sa agentima napraviti dobru organizaciju na tribini i rasporedu navijaca. Mada opet je pitanje da li ce se gospoda udostojiti da isprate finale i u kom broju (mada to nije za ovu temu). Ne ocekujem, ali se ipak onako potajno nadam evroligaskoj atmosferi.
Sto se same utakmice tice, vec sad krecem da se tresem i strepim. Ne znam sta da ocekujem od serije, da li cemo je zavrsiti sa 2-0 pa ce treca biti prekinuta ili ce vec posle prve biti nekih sranja. Samo ne smem ni da pomislim sta ce se desiti ako dodje do majstorice. Sudija se najvise plasim, a ako njih izuzmemo plasim se ulaska u neko trcanje sa njima i dopustanje Nelsonu da se razigra. Nisam poslednju sa Megom gledao, pa ne znam ima li umora kod Nelsona ili on moze da igra 50 minuta svaku. A pacova bih i sa loptom i bez nje udarao u misice, gazio po zglobovima, a drugog nosonju bih laktom pocepao, po ceni iskljucujuce, pa da vidim da li bi se posle kurcio.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da li postoji idiotskiji termin od ovoga?
Malo Arena zbog toga da se termini ne bi poklapali sa prenosima Endesa Playoffa, malo bezbednosna procena, i to ti je to... 19:00.

A pacova bih i sa loptom i bez nje udarao u misice, gazio po zglobovima, a drugog nosonju bih laktom pocepao, po ceni iskljucujuce, pa da vidim da li bi se posle kurcio.
Taj kipti od spremnosti i rekao je da mu je ovo finale najvažnije u kraijeri... Čak je i folirao povredu ne bi li se naši uspavali.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Otvoreno pismo Todorića v.d. komesara lige

1317.jpg


V.d. komesara lige
Predsedniku sudijske komisije


Poštovani,

Primili smo Vaše obaveštenje o grupama sudija određenih za deljenje pravde u finalnoj seriji. Grupe su bile očekivane s obzirom na utvrđenu listu sudija, koja je važila za plej-of. Znamo da u našoj ligi ne postoji mehanizam izuzeća sudija, što naš klub nije nikad ni tražio, pa tu nameru nemamo ni sada. S obzirom na novonastale okolnosti prouzrokovane načinom i momentom smene direktora lige, gde se većina predsedništva lige i v.d. komesara lige tim gestom otvoreno stavljaju u službu jednog kluba, primorani smo da Vam ukažemo na sledeće:

- Vrlo dobro smo upoznati na koji način su formirane grupe i koji kontrolori su pratili pojedine sudije i tako neke sudije eliminisali, a određene unapredili da sude plej-of.

- Na iskusnije i već dokazane sudije se konstantno vrši pritisak da su u kumovskim i drugim rođačkim vezama sa ljudima iz našeg kluba, što aspolutno nema veze sa istinom. Na taj način pokušavaju da pomenute sudije dovedu u poziciju da svoju ispravnost dokazuju sudeći protiv našeg kluba.

- Na većinu sudija se vrši konstantan pritisak uz pretnje, pa se čak čelnici kluba iz Crvene zvezde Telekom ne libe da u poluvremenu i posle završetka utakmice ulaze u hodnik u zabranjenoj zoni.

- Od strane rukovodećih ljudi Crvene zvezde Telekom zahteva se da se pojedinim sudijama kontrolišu bankovni računi.

- Sve to kumulativno je proizvelo efekat da su se pojedine sudije već deklarisale da apsolutno stanu na stranu Crvene zvezde Telekom, misleći da će na taj način obezbediti sebi potpunu sigurnost i uspešnu sudijsku karijeru. Tu pre svega mislimo na Uroša Oberkneževića, koji javno u košarkaškim krugovima priča da se opredelio za stranu za koju će da sudi na utakmicama plej-ofa.

- Takođe, želimo da znamo ko je doneo odluku da se treća utakmica polufinalne serije između KK Crvena zvezda Telekom i KK Mega Vizura igra u nedelju 2. juna, umesto u ponedeljak 3. juna 2013. godine, što nije u saglasnosti sa unapred utvrđenim kalendarom plej-ofa?

Zbog svega iznetog molimo Vas da pre početka finalne serije obezbedite uslove da se ista organizuje na najvišem mogućem nivou uz kvalitetan i pošten angažman svih učesnika.

Dragan Todorić
Službeni predstavnik kluba

( KK Partizan sajt )
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Taj ima rupturu u glavi i po meni on je nasa sansa.Kajlas je na pragu neke povrede i ne sumnjam da ce cigani mnogo vecu minutazu dati Milovanovicu i Mitrovicu nego u seriji protiv Mege.Sad se situacija izmenila u odnosu na dane kad su cigani vise gledali kako cemo mi puci u ABA ligi,pa je najveci posao u pripremi igraca po tom segmentu.Inace ne sumnjam da ce bagra sve uciniti da dodje do cilja,ali bukvalno sve,pa cemo i tu videti kolika nam je moc da se odupremo.Vec je receno oko atmosvere,gde faktor domaceg parketa moramo koristiti 210 posto,mislim na navijace i pritisak na protivnika,a jos vise na samu pomisao navlacenja za cigane,sto se sudija tice.Ajmo momci jos ovo izgurajte pa ce i odmor biti prijatniji.Sto se mene tice najveci posao je odradjen i ne vidim razloga da se opusteno,bez tenzija odigra i ova serija,a ako sve to rezultira i uspehom u ovoj nasoj ligi,onda stvarno ne vidim kad ce nam opet tako prismrdeti.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Svaka cast Toso...e pa nece moci.
Mamu vam cigansku,jebo vas vucic i kepecolliki covic,ocete titulu,a?
E,pa nema :kur
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ovo je vec zabrinjavajuce, ako su morali ovako javno znaci da coravi ubica muti ozbiljno pred finale...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Zabrinjavajuce bi bilo da se cuti dok ovi mute vec ionako mutnu vodu. Javnost (a tu ne mislim samo na publiku, vec i na evropsku kosarkasku elitu) je u ovom trenutku nas najbolji saveznik.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Odlicno sto je Tosa ukazao i ovim saopstenjem, pismom sta li je isti tuki "osvetlio" osinjak i izlozio ga paznji javnosti.
Bez obzira na svu bahatost u ovoj Srbciganiji Generalstab u Stjepana Supanca gde se kuju planovi za nove prevare, drmusanja koseva, PP aparate i ostale djakonije ne voli nikako medijsko pominjanje, ukazivanje na mutne radnje koje rade toga se groze ko vampiri belog luka!

Bravo Toso!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Meni se ne svidja sto ponovo zapocinjemo prepucavanje, barem ne ovako javno. U oba bubrega se kladim da ce coravi replicirati do veceras u ponoc.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Pa nek replicira,mi smo morali da reagujemo,ne smemo dopustiti da nas pokradu kao npr u vaterpolu u domacem prvenstvu.

Dobro je sto sme oglasili ali nije dobro sto ce biti bas jebeno oko sudija u finalu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@kvisko
Pa za sada smo uvek odnosili pobedu u tim saopstenjima pa saopstenjima na saopstenje jer se na kraju na terenu sabere ko je pobednik osim ono finale Kupa ali tu smo bili mladi jos nezreli a limeni mandovi na pocetku sezone i kako je sezona odmicala oni su matori logicno padali a saopstenja se okretala na nasu stranu:D

Salu na stranu pa nece valjda da pusti da rovare a da naglasavamo "fer i sporCku atmosferu" u kojoj ce opet da se obraduje Srbija i da se bolje zivi, mora da obelodani i u javnosti ukaze na svaku neregularnost jer javnost je kako neko rece nas saveznik i da sve mahinacije budu pod njenom lupom!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top