Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мислим да чак и да залечи колена, хрскавице, да неће моћи да издржи наше тренинге, тако да би то било то од њега код нас, а штета стварно добар лик.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Данас смо имали класичан тренинг. Овим јадним Ужичанима смо дошли као со на рану. Жофри класичан терминатор. Једе малу децу.

А ја баксуз, први пут био на конференцији за штампу, а Дуле причао минут и по :D
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Prepoznao sam te Batakpudla, jedini si koji je iskakao iz dosadasnjeg standarda posetioca konferencija.

Trening tekma, odlicno je da su isprobane neke kombinacije kao i takticke zamisli. Djokic je iako igrao na malom kalemegdanu, meni zauvek ostao u srcu po srcanosti i kradjama onih cuvenih lopti.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Uh kakvo razbijanje!!! Cestitke momcima na pobedi u ovoj utakmici koja je vise podsecala na trening. Lovernj zivotinja! Zao mi je sto je Cakarevic povredjen, ovo mu je bila idealna pirilika da dobije koji minut. Idemo i gazimo dalje!!!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ovo je bilo lakše od treninga, ali milina za gledanje i odmaranje mozga od jebenog derbija.

Žofri igra kao zmaj, Bertans delio asistencije ko da mu je rođendan pa časti, Gagi ne zna da stane.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Gore ekipe od ove slobode u zivotu nisam gledao! Oni veze nemaju koliko puta ni obruc nisu pogodili. Sad se vidi sto djekic ne igra ,ubaci ga on se pogubio nema pojma dje se nalazi. pohvala na +50 grizu da damo jos koji poen
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Мислим да чак и да залечи колена, хрскавице, да неће моћи да издржи наше тренинге, тако да би то било то од њега код нас, а штета стварно добар лик.

on i da je fit spreman 110 posto nema od njega nista na kraju sezone...
zavrsio je caki misiju kod nas..nazalost,mislio sam da ce mnogoo korisniji biti ,i da ce dobiti vecu minutazu u ovakvim utakmicama i da ce mozda povecati svoju cenuu za dalje..alii..steta,mnogoo dobar momak i na mestuu...

ovo je tuga gledati ovakvu ekipu slobodeee,al nasim momcima sve pohvale za borbenost u ovakvim utakmicama i posvecenost,jer se moze dosta korisnog izvuci iz ovakve isto utakmice-neka rutina da se stekneee....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam zadovoljan... nije bilo 50 razlike.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pa ti nikad nisi bio zadovoljan :) Veciti pesimista.. AL rekao sam to i F4 sezone, reci cu i sad... :) Dok god ti mracis, mi dobro prolazimo.
Sto se tekme tice, koga god da odvalis ovako, za svaku je pohvalu.
Zofri je stvarno Terminator. Sta jede taj covek?
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Gre'ota, oni ljudi plate nisu primili 100 godina i ti ih ovako ubijes u pojam :D
Lovernj opet izdominirao, i moram da pohvalim Muslija koji je sve bolji, makar po statistici...
Jedna stvar mi samo nije jasna, sto Leo vise ne gleda kos u ovakvim utakmicama, treba nam razigran? :confused

Eh, zao mi je ako cu te razocarati, ali sinoc je bio "standardan". Mislim da nijedan poen nije sam izgradio, uglavnom su to bila kucanja gde je bio odlicno proigran. Lovernj zaista fenomenalan, brdo kontri na pocetku gde smo u prvoj cetvrtini dali 31 poen.
Dule se zezao, prva cetvrtina jedna petorka pa onda u drugoj druga (dok ga ne iznerviraju :D) i tako. Momci iz Slobode kao sa basketa pokupljeni, zao mi onog jednog njihovog sto se povredi.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Očekivano uništavanje i iživljavanje, ne treba se previše ložiti bez obzira na ogromnu razliku. svejedno je dobro da se klincima napucava samopouzdanje. bravo za žofrija :clap
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Jedna slika sa jucerasnje utakmice

941354101524505863916861.jpg
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kad ti ode koleno sjebo si se...mogao je svojevremeno Milojevic jos da igra da ne bese tog kolena...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Miloje je tacnije sjebao hrskavice nazalost.
Igra Slobode i povreda njihovog igraca ne treba da cudi posto su u prethodnih 20 dana mozda odrzali jedan trening. Samo igraju utakmice.

Svi su manje vise bili dobri, najboljji momenti monstuozno kucanje Berte i kada fotograf se saplice o klinca :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нисам сигуран али баш бих волео да видим правилник где пише, да ће се након одигране утакмице, ако дугујеш новац, значи напомињем након одигране утакмице, теби ти бодови одузети и утакмица се регистровати резултатом 20:0... То је требало рећи пре утакмице! То значи да, на пример, да се ово коло играло тек у суботу, освануо наслов да ће нама да одузму бодове у мечу са Радничким, Мега Визуром, или било којим другим тимом...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bas bih voleo da znam ko koliko duguje ae JNA gde siii ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top