Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Idemo gaziii boraniju

OPAAA DRAGAN STYLE

Ja sam jedan od onih koji su kritikovali sina Dragana, ja ne menjam mnogo misljenje ali decko ima srce i muda do patosa i to mu se vraca kad je najbitnije, kad vidim njega i Luceta kako grizu srce mi puno.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Поздрав свим Милосав феновима, поготово Стојанчету који га је прославио на овом форуму реално :D



Ево ја се свечано заклињем у рашкову сурлу да ћу лично то да поведем на трећем мечу , па макар нас 5 пјевали :D :D:

СИЛУЈ ЗЛОСТАВЉАЈ!

Ја крећем јеби Ђекно глупе цигане. Никаква реакција после онаквог куцања и прскања по фаци фмп-овцима... Дечко је јебени марсовац! :D :buhaha
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Браво момци! Све сте урадили што сам тражио. :D :napred Partizan
Пих као да је то нешто... против великих мустри су играли, против бесправних наследника ионако обесправљене мањине са твог аватара.

Хехех, сетих се оних глупавих римовања кад смо били клинци, код нас пре него што је заживело "реци осам - у (срцу) те носам", говорили смо "реци осам - ј**о те Милосав!"
Стога, гарагани реците дваесосам!

Хммм... 28 поена Драганимал, 28 разлике на крају. Ово нека нам буде опомена! Да није било Гагија, и Банетовог коша са звуком сирене, ми ово 'ладно изгубисмо!

Још нешто у вези Банета пре него што се уозбиљим и окренем се наредној утакмици: срећа твоја Радоњићу да Бане поштује одлуку лиге да не шутира тројке и не игра више од два минута по мечу ради поштовања фер плеја и једнаких права за све његове противнике. Оно закуцавање на крају је било само да им замаже очи, да не буде превише очигледно да их пушта, да буде као "ух, дао сам све од себе!"... Ех Ђекна, Ђекна, комедијашу стари...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
ет Бандит

Ђекна максимално професионално приступа послу, чак и кад је силовање у питању :lol:

Да не заборавим да поменем Лучића, свака част, баш онако капитенски, по мени је погодио кључни шут, кад су пришли на -4, буквално је измислио кош, као некоћ што је Кецман радио! :clap
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Braco grobari sjajno vece za nas , jos jednom smo ponizili kurvu i pokazali joj ko je tata :)

U filmu Kuduz ima recenica " Aman si ti kurvo zaboravlila kako braco marise " , tacno je tako bilo veceras.
Ali ne smijemo da poletimo , u petak ce da bude svega , garantujem vam ... musavi su spremni na zlo samo tako. i nadam se da ce nas Dule da dobro ohladi glave nasim juniorima i da ih nabrije i da im pojasni da nista nije gotovo.

Moramo biti spremni i da racunamo da je sledeci mec presudan , i da njega ko dobije ima ogromnu prednost ( psiholosku ) , ovo je sjajan rezultat ali ne smijemo da se prepustimo i opustimo kao u prosloj utakmici.

Samo ostro ,hrabro , u kost , u meso , laktom , zubima , da rezimo , da skacemo kao jedan , da bijemo kao jedan i nema popustanja.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Ја само дошао да пренесем свима поздрав од "никада од њега играча, кад маши слободна против бамберга" Драгана.
И наравно поздрав за представнике МилосавФанКлуба попут Боксе , Господара Шуме, Дуленцета_НС и још њих пар, препознаће се сами :D ( извињавам се осталима што вас не помињем поименце).

Да, ја сам тај који га је критиковао због тога, не због тога што је промашио бацање колико је уследило разочарање због буквално поклоњена три бацања која је промашио, као и она два у регуларном. Али и даље стојим при томе да играч који хоће/жели да буде класа или је веч означен као класа не промашује бацања у одлучујућим тренуцима. Ништа лично против Гагија, него генерално. :wink:

Такође сам са једним форумашем констатовао да сумњам да би Гаги било где могао да игра осим у Партизану код Вујошевића, није то исти Гаги од прошле и претпрошле сезоне и ове, одбрана му је на високом нивоу била и тад, али у нападу је бољи бар три пута! Мислим да заслужује позив у репрезентацију и јако желим да видим како би се тамо уклопио, јер је то наш сигурно најбољи дефанзивац, бољи и од Паунића и Марковића.

О утакмици сам рекао пар речи пре меча и готово све се и обистинило.

Рекао сам да очекујем укупну победу 3:0 са укупно 30 разлике у сва три меча. Значи следећа два добијамо по један разлике. :D

У следећем мечу очекујем неизвеснију борбу, не јер су бољи, него јер су говна спремна на све!

Али...

САМО МЕ 3:0 ЗАНИМА!!! И НИШТА ИСПОД ТОГА!

Стојанче :ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ево ја се свечано заклињем у рашкову сурлу да ћу лично то да поведем на трећем мечу , па макар нас 5 пјевали :D :D:

СИЛУЈ ЗЛОСТАВЉАЈ!

Још један вамо :D
Иначе Симке лепо помену, због ове проклете животиње остаде мало Муслијева партија у запећку, с обзиром шта се Рашку допушта ( да је фер суђење, не би имао прилике да да ни 10 поена јер би већ био напољу) јако паметна партија и одлично заграђивање.

У ери модерне европске кошарке, када се све више вреднују физикалије виђао сам невероватне нападачке партије, невероватне одбрамбене, али да неке овако споји оба смера, НЕ.
При томе треба додати да је у 4. четвртини шутнуо можда два пута, и још је боготац имао снаге и жеље да одврне дандару фратру на тројци :D
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Nista novo.Krecemo u pakleni finis,kao i prethodinih 11 godina.Pocisticemo fmp.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Још неко саопштење па да заокружимо причу о првом мечу...
Животињу треба везати у свлачионицу и изгладњивати до петка а онда наставак :)
Мусли јако добар, капитен одличан баш кад треба....
Сад је ред да Бертанс и Богдан експлодирају пошто ће сад све очи бити уперене на Милисава па у понедељак да се разилазимо и чекамо следећу сезону ;)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
PROFESORE bile su ajkule cekicare, udarile u nakovanj i polomile picku!
izvinjavam se sto sam vulgaran, ali mi inzenjeri ne znamo da se izrazavamo kultivisano kao profesori:D
Важно да је егзактно.:ziveli

Не знам да ли је у вези са овим, али Новак у проблемима пред полуфинале са Надалом. Вајда бесан вратио капицу. Пјер изненада добио пролив.

И да, кад је већ реч о сину Драгану - Алберте реагуј!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Hhahaha HOCE STOKA DA VAS NABIJE ....p...ciganske....

Sta li sanja sada ZLI PATULJAK!!!!

Mi se s'vama samo salimo....;)...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jbt citam sad izvestaj i gledam strelce kod njih. deda 3, Savovic 2, Simonovic 5, Subotic 1, Radivojevic 0...kako su i uspeli da namaknu i ovih 54 uopste? :D
Stvarno smo ih otkinuli odbranom i pored toga sto smo zaustavili skroz rakocevica i manje vise Nelsona nisu se videli ni ovi koji su im do sada bili faktor iznenadjenja u vidu nekog od gore pomenutih pre svega simonovic i savovic :clap
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Још само један пост о Милосаву, и нећу више :D

У ери модерне европске кошарке, када се све више вреднују физикалије виђао сам невероватне нападачке партије, невероватне одбрамбене, али да неке овако споји оба смера, НЕ.
/QUOTE]

Апсолутно, кад си већ поменуо физикалије, идем корак даље и тврдим да је Милосав најспремнији (бијели) спортиста на планети, мислим да је мизеран проценат људи који знају колико је тешко само 2 минута играти онакву одбрану, а Драган то ради сваку утакмицу 30+ минута, плус као што већ рекосте, што је итекако потентан нападач.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jel zna neko kad je reportaza na SOS-u
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Danas su eksplodirali Gandra i donekle Luca kapiten,Musli dobar bio, a za sledecu tekmu mogu da budu Lovernj,Berta,Bogdan,Gagic,Gordic...dugacak je spisak:D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
siluj fmp i covic vesnu!!! ma najbolji trenutak veceri,djekna kuca na kraju i faca mu ista kao i kada je na klupi.. koja rutina se uvukla u tog coveka :D ocekujem da dobije vise minuta u sledecem mecu i da napravi 10+ poena :D ovu odbranu sto smo igrali ja skoro nisam video na ovim prostorima.. i da velika zamerka ide vodji navijaca koji nikako da pogodi pesmu,jedno od losijih izdanja grupa na poziciji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top