Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Odlican tekst,alal mu patka ovom novinaru.Nisam se ovom nadao od ruznala:prekrsti
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Ne pomaze huk severa, ni podrska fmp-a,
ni pacov za trenera, ne pomazu covic pare,
ne pomaze ni suzana, anticeva bugarska glava,
ne pomaze djilas dragan, ni trofeji fmp-a, ni cigani iz pireja,
ne pomaze kurvi nista a mnogo je ona htela, titula je crno-bela!!!!!!!!

Neki moji kadrovi sa parketa
Profesionalni dizac trofeja - FMP Partizan 82-86
http://www.youtube.com/watch?v=SmP-144u27Y
 
Последња измена:

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Samo me zanima kako ce stoka iz saveza da objasni zasto ce kazne da budu slicnih posledica kao za nepropisno parkiranje ili neplacen parking. Samo kod nas moze da se u halu ugura 1000 ljudi vise nego sto je kapacitet, da ta stoka konstantno gadja cime god stigne, drma kos jbt (to sam prvi put u zivotu video vala) i da sve to bude regularno. Samo se cudim sto govna nisu pokusala da incident naprave na kraju. Sve u svemu pokazali smo nevidjenu mentalnu cvrstinu i pod ovakvim nenormalnim pritiskom opet pobedili, sa druge strane cigani su dokazali da imaju muda k'o dva Andola, kada su otisli na +5 guzica je polako pocela da im jede gace :D Svaka cast svima pocevsi od Vlade pa do igraca, sada da idemo po 12-u :D

zapravo WOODY, drmanje konstrukcije kosa je vec vidjeno na vrucem terenu silne i mocne Darusafake sa kraja 20-tog veka, a gurbeti iz predgradja su do te informacije dosli, verovatno, listajuci almanah pokojne crvene zvezde u rublici "najveci uspesi evropske zvezde".
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ljudi ima li šanse da mi vidimo igrače još jednom pre onog predstavljanja na jesen, u pioniru ili na kalemegdanu u nekoj revijalnoj utakmici?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
ЈеНеА питај Рашка где је купио ону мајицу од синоћ. Добра :D
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Još sam pod utiskom ali hajde da i ja kažem koju....

Odlična, gotovo nestvarna predstava naših momaka sinoć! Kako smo šutirali za tri u prvom poluvremenu delovalo je kao da ćemo ih zgromiti, ali onda smo malo zastali. Da je kojim slučajem Peković bio tu, došlo bi do klasičnog dranja 20+. Ali ovako je možda i bolje...više boli. Mačvan je bio odličan. Bertans takođe-baš kad treba.

Drago mi je zbog toga što smo svi zajedno uspeli da odbranimo klub od kurvinskog napada ovih preko puta. Njihovo ponašanje i cela režija od sinoć su tipičan primer lova u mutnom u kome je Čović maher, i koji mu je doneo sve što ima (titulu nema i neće je imati :kur). Kao i u poslu, za njega su svi i sve kolateralna šteta, samo da se dođe do cilja.

Još reč dve o dočeku igrača na stadionu. Skupilo se 20ak veoma bliskih ljudi klubu, i možda još toliko nas običnih. Momci su delovali umorno, ali je ipak svako bio nasmejan i videlo se da zrače! Mučenik Vlada je bio poprilično unezveren, ali kako i ne bi kada su ga po njegovim rečima konstanto pljuvali! Ceo sako mu je smrdeo na čergare. Bukvalno! Kaže da u pojedinim trenucima nije mogao da otvori usta da kaže nešto igračima koliko je ``pljuštalo``. :puke

Još jednom sve čestitke! Ogromnu stvar su uradili!!! :respect

:napred Partizan
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Јовановић: Антологијско одело

16 јун, 2012
Шта је Влада Јовановић урадио са сакоом који је носио на четвртој утакмици финала а који је био скроз испљуван од стране навијача Звезде?
- У првом тренутку сам хтео да бацим одело. Али, то је једно антологијско одело, у њему је узета 11. узастопна титула Партизана. Не бих се одрекао тако важног сувенира. Однео сам одело на хемијско чишћење јер желим да ме подсећа на велику радост. Тако чувам и мајице и кошуље са европских првенстава… – уз осмех додаје Јовановић.
http://www.zurnal.rs/2012/06/16/jovanovic-antologijsko-odelo/index.html
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam hteo sinoć o njima, pošto su nedostojni pominjanja u onakvim veličanstvenim trenucima slavlja, ali momenat kada su se pacov i retardirani cerekali na +8 za konzerve u 3/4 je neprocenjiv, tada sam bio siguran da ih dobijamo.
Setio sam se Dubljevića i njegovog likovanje posle datog koša nama, kako se to za njega i budućnost završilo.
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
SUROVA SUDBINA

Druga slika je krajnje zanimljiva :D

Jos sutra komentari pa da zatvaramo temu.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Е јбг, мог'о си да убациш и Милосавовог средњака гејлијама (гле ироније)...
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Eto, završena je i ova sezona.
11. uzastopni put smo prvaci i 19. put ukupno:respect:respect:respect.
Šta reći ko je mogao i sanjati 2002. kad je ovaj niz počeo da će ovoliko trajati i još će da traje.
Kad gledamo izolovano samo našu ligu možemo reći da smo je odradili rutinski koliko god bilo tenzija i ciganskih sranja i histerije u finalu.
U regularnom dijelu 12-2 (jedina mrlja je poraz od vojvodine) i u plej ofu 5-1 tako da sve je na svom mjestu:pfc:.
Godine su već iza nas u kojima smo navikli da sezonu završavamo domaćom titulom koja ipak mnogo znači uprkos svim sranjima sa bodovanjima, jadranskom ligom i sl.
Čestitke i ovoj generaciji igrača koja je nastavila ovaj istorijski niz uz čvrstu vjeru da će neki novi momci (u većini) nastavi da ispisuju istoriju i naredne godine.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
RASKO KATIC je bio nas najvatreniji navijac u ovoj finalnoj seriji!Svaka cast Katicu daj boze da se oporai od bolesti.:partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top