Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Idemo dalje za novu pobedu..Napred Crno Beli..
Jasmina izgubi se volja za pisanjem kada ima tvrdoglavih ljudi i dalje nastavljaju umesto da se saceka kraj sezone..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.406
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tebi je kriv trener, pa napiši zašto hoćeš da ga smeniš.

Jes da i ga i ja kritikujem cesto (jbg uhvati me neka ludost :D) ali daj da batalimo svi zajedno sa kritikama do kraja sezone. Posle utakmice sa radnickim sam se ozbiljno zabrinuo za titulu i mislim da ne treba rasipati energiju na suceljavanja misljenja vec iz sve snage navijati za klub.
nema svrhe sada jedan drugome nabrajati razloge i jedan drugome natrljavati na nos misljenja jer to moze mnogo daleko da ode. Da ne stvaramo jos negativniju atmosferu nego da se strpimo bar do kraja sezone. Nije to jos mnogo, mesec dana, a posle toga cemo da analiziramo svaku sitnicu!

Ovom porukom proglasavam mir u borbi Vlada Vs Ne-Vlada :D :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pametno zboriš Maestro.
Nadam se da imaš uticaja na ove ekstremiste koji bi da krše primirje.:D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nisam ocekivao ovakvo mucenje, ne pamtim od kad sam pomislio da gubimo derbi... Na kraju, iskustvo rekao bih presudilo. Pola igraca nam je bilo preplaseno danas, ko da im je prvi mec! :confused
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Dzaba fuzije i drzavne pare , dzaba pritisak na sudije i tuca ,dzaba sve ... Pera Bozic i Dule Kecman ... sve zavrse :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да будем искрен издркавали смо се, али су нас и судије у појединим тренуцима копали... У периоду игре када се ломила текма и кад је онај изрод човић шутирао пенале... Среча те је једно омашио! Победа као победа, очекивана!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Treneru Jovanoviću, idi čoveče dok je vreme, ako nećeš da ideš onda marš u Šišatovac!

Milosavljeviću, Baboviću jedan!

Jesam se žalio prošli put da mi fali neizvesnosti u derbiju, jebo me pas! Loši smo do jaja...
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Lose lose raspale cigane na guzove da dobijamo pih. Ovu sezonu nekako da preguramo pa da se rastajemo sa Vladom, ne moze vise ovako brate igra nam se raspada. Umjesto da napaljene cigane posaljemo kuci sa 30+ mi im produzetke dajemo. Ali ipak je na mene najjaci utisak ostavio debilitet petra popovica, majko moja ono je za posmatranje koliko je debilan konj.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
I za 20 godina, ako budu igrali, Pera i Kec će biti naši najbolji igrači.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ne valja ovak ose natežemo sa njima obiće nam se o glavu. Očigledno da nismo više dominantni toliko kao pre, al opet što moramo da čekamo produžetke da bi zaigrali. Samo da se završi sezona pa da se rešimo pojedinaca koji nisu ispunili očekivanja. Katić nas izvuče pred kraj 4/4 onda James. Kec i Pera standardno kad je teško. Dobri MAčvan i Lučić ali obojica pred kraj grešili pogotovu Lučić koji je 2,3 otvorena šuta promašio. Raduljica pomozi Bože kao i tokom cele sezone.
Kada nam jao mile daje 20p šta da kažem.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Realno ocajna igra ...

I dalje stojim iza toga da Jovanovic treba da osvoji titulu sad i lepo ode ko car.
Hvala njemu na svemu ali Partizanu treba ozbiljniji trener.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top