Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke za jos dodatno nabijanje kurve u onu rupu na limenki :D
I pored par miliuna cergara,i pomoci sudaca mogu samo da se sagnu Peri i Kecu.
Ljudi su legende,i po zavrsetku karijere pravac u upravu kluba.
Macvan,Luce i Katic se borili kao lavovi i na tome im treba odati priznanje! Kao i Dzejmsu na onim kradenim loptama...
Nismo impresionirali,daleko od toga ali pobedi se ne gleda u zube!
Zato hvala svima u klubu!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jovanović: Bio je ovo pravi derbi



Milan Mačvan nije previše trošio reči.

“Bila je ovo jako teška utakmica. Čestitam mojim saigračima i stručnom štabu na pobedi. Čekaju nas još dva kola u kojima treba da damo maksimum, a ovaj period do petka ćemo iskoristiti da se što bolje pripremimo za meč sa Vojvodinom”, rekao je najefikasniji pojedinac Partizana.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Mogli bi onako lagano da unistimo drzavni projekat...Dovoljno je samo da odmorimo par igraca naredni mec i eto ga projekat na pragu srpske lige!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nije mnogo, za jedan tako sveti cilj...Mada bi se onda verovatno fuzionisali sa slaninom. Diva Slanina iz Železnika, ili Novoga Sada...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Mnogo je samo kad biju!:D

Ali verovatno cemo mi prema govnima opet ispasti gospoda!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čestitke na pobedi, tako bolnoj za mutante!

Igra je bila loša. Postoji više razloga za to:
- ušli smo "mekano" u utakmicu.
- sudije su pustile cigane da nas biju, onakvo suđenje je bilo kao protiv Radničkog.
- centri su podbacili (Rale se izvadio na kraju), pola bekovske linije je odigralo očajno u napadu.

Odbrana je bila dobra, ali njima je par igrača igralo utakmicu života i opet su izgubili.

Jovanović je morao da dobije tehničku, jer onakvo suđenje ne sme da se prećuti!

Pobeda bitna, pred njihovim navijačima, sa lošom igrom... Pa ako nas sad nisu pobedili, čemu se nadaju u plej ofu (ako ih Muta ne izbaci)?

Lučić i Mačvan odigrali odlično.
Pera i Kecman objasnili šta je iskustvo i zašto su tu gde jesu, iako su "matori, stari, vreme im prošlo..."

Neću kritikovati nikoga, imaju kredita ovi momci kod mene još mnogo! :D:

E, da napomenem:

Vladimir Jovanović : Svetislav Pešić 5:0

Čemu se nadate... :šal
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.284
Reaction score
18.406
Локација
Kej Republika
Пацовчина пиротска опет кука на суђење мајку му јебем!!! Јеботе шта смо ми дочекали да нас неки мутанти прозивају свуда. Владе - пацовчина 5:0 !!!
Трпај багру и кад везе немаш !!!
Ово је последњи меч са овом канализацијом ове године тако да ко их јебе!

Што се тиче саме утакмице чемер и јад.Прво судије + судиница акреп. Невероватан критеријум! Кад на то додаш Данила,Рашка и Милисава ....све боље од бољег.Кад их ми са оваквим шутем добијемо,шта би било да смо још 20% дигли шут?

Још мало до краја,полуфинале са мађарима па финале са мутавцима па да се на крају сезоне прави рез.ДА се пар играча опрости од светог црно-белог дреса!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Ја се нешто нисам нервирао јер сам био убеђен у победу. Чак и кад смо губили минут пред крај. Ни игра ме нешто не нервира јер сам на ову катастрофу навикао ове сезоне, тако да настављамо где смо стали. Увек је лепо добити Небојшин клуб из предграђа Београда. Још мало до краја ове мучне сезоне...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jovanović o utakmici, Pešić o sudijama



Toša šmekerski:


[FONT=&quot]TODORIĆ: POBEDILI U RAGBIJU
SPORTSKI direktor Partizana Dragan Todorić nije imao reči hvale za igru u večitom derbiju.
- Mnogo puta smo pobedili Zvezdu u košarci, a ovog puta i u ragbiju. Ovo je jedna od najružnijih utakmica kojima sam prisustvovao, a znate na koliko sam ih bio. Posle se čude što nam je košarka spala na niske grane.[/FONT]


Raško brate, iskuliraj sad Pacova, ali mu zapamti, pa vrati!


[FONT=&quot]Znam da je komentarisanje suđenja zabranjeno, što je nonsens, ali moram da kažem da je odlučila namerna lična greška Milutinovića, koja je postojala. Samo, pre toga, taj igrač Partizana kojeg neću da imenujem zabio je njemu lakat u leđa. [/FONT]
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Meč je rešila tvoja zona odvratni stvore.

Ova Juraska ili Juraskinja ili kako god, vrlo skroman sudija. Grešili su na obe strane. Svi zajedno,skroz su uništili utakmicu.
Tomasa su večeras tretirali kao da je Dijamantidis.Nestvarno jbt.
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јеби ФМП ! а шта друго рећи. Сценарио унапред направљен, атмосфера линча , фалиле су само кесе са мокраћом.

Пуши га пацове и ти и јебени Човић.

браво момци. Није била лепа игра , али пишемо победу. И још једном ЈЕБИ ФМП.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Odlicna utakmica, sudjenje u pojedinim trenucima lose, zenska odradila posao kako treba u odnosu na svoje tzv.kolege.
Na centarskoj poziciji su bolji, jedini ko je mogao da im parira bio je Rasko. U prvom poluvremenu fmpovci nametnuli ritam koji smo nesvesno prihvatili do kraja utakmice. Na kraju prisebnoscu Pere i Kecmana sve reseno, a Macvanom inatom popravljena igra.
Odlicno navijanje i pritisak na teren placenih navijaca komsijskog kluba, koji su jos jednom pokazali da su trenutno broj 1 na balkanskoj navijackoj sceni(trenutno dozivljavamo najgore trenutke sto se tice Grobarske organizacije i postojanja).
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ал' што ми је било драго кад им је Мачван дао ону тројку чини ми се на почетку продужетка... :)

Ајде сад да видимо како ће мутант бити кажњен за оне упаљаче.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Kakava kazna? Zbog čega? Pa bilo je daleko plamenom da se dobaci, pa su čuvari srBstva pokušali bacanjem istih da uklone strane telo...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
mi: Ok, pobedismo ali loši smo....
oni: Ok, izgubismo ali odlični smo!!!!

:confused
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Svaki put pomislim da ne mozemo gore ali me Jovanovic uvek demantuje. Cigani su toliko losi da je sramota ne razbijati tu grupu gradjana po 20+ razlike. Jedino me raduje ova Tosina izjava, izgleda da je i on izgubio strpljenje i nadam se da Jovanovic na kraju sezone dobija otkaz. Zabrinut sam za titulu, raspali Muta je ipak doktor za naseg trenera. Sva sreca da smo obezbedili Evroligu...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ova tuča, koju je servirao Svetislav Pičkić, pardon Pešić, je besprimjerna. Svaki naš napad je bio pod konstantnim faulovima, koje je nemoguće stalno svirati. A molio bih Sašu da jebe mater onom čoviću, Djindjicevom ubici, zbog upaljaca i svega ostalog, čemu su naši igrači bili izloženi.
Igra??? Nastavlja se ista forma, ali je danas, pored onakvog divljackog masakra, teško bilo i imati
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ove sezone sam se odavno razočarao u KK i premalo ga gledam i ne znam šta mi bi da sad odgledam :confused

Elem užasni smo ovo je jedan od najslabijih timova koji smo napravili, možda je onaj sa 3 amera bio najneozbiljniji ali ovaj je najlimitiraniji.

Ipak na kraju svega najbolje je ono staro:
Božić Pera ciganima stera :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Niko da pohvalu Vladu Jovanovića. Ok, može mu se mnogo toga prigovoriti, ali što se tiče utakmica protiv komšinice, ima 100 % učinak. Ni prošle ni ove sezone nismo izgubili od njih...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top