• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Top 5 Partizan.net za sezonu 2019/20

Izaberi Top 5 Partizan.net-a

• Total voters
    83

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.865
Локација
Nedodjija
Urednistvo foruma Partizan.net uz ogromnu pomoc clana @Grave organizuje glasanje za TOP 5 poteza dosadasnjeg toka sezone.

Andrea Trinkijeri je ove sezone odlicno sklopio kockice i njegov tim nije samo igrao, vec je plesao po terenu. Iz tog plesa su proizasli brojni dobri i atraktivni potezi.

Mi smo izdvojili najboljih 10, po našem izboru, a vas je zadatak da izglasate 5 najboljih.

Glasanje ce trajati 7 dana. Svako moze da dodeli 3 glasa.

p.s. Svesni smo da u glasanje nismo ukljucili brojne poteze, ali vas molim da se drzite ponudjenih opcija.

Последња измена:

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.054
Локација
Beograd
1. 9
2. 4
3. 10

Steta sto nema dvostruke banane Mozli i Rasa protiv Kubana. To je za Top 3

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.178
Локација
Академија
Не памтим оволико атрактивних потеза у једној сезони. НБА Партизан.

zmajski

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
200
1. 4ti klip, Jaramaz ozivljava stari duh Partizan. Ne podcjenjuj srce sampiona, kao u linku ispod :)

2. 6ti klip, Simanic odlazi po burek Novici i tamo srece Davidovca :)
3. NBA Mozli, bilo koja tri zakucavanja ali neka bude 1. 3. 10.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.250
Ja ladno nisam nijednom glasao za brata Mozlija a covek se ubedljivo najvise puta pojavljuje u klipovima :banghead:

Ali ajde da se izvucem nekako... Crni brat je van konkurencije sto se atraktivnosti tice pa sam hteo malo drugima da ucinim :)

I krivo mi je sto nisam glasao i za Trifu i njegov fantastican potez i kucanje...

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
2.282
Локација
Beograd
Glasala a nisam obrazložila - Jare - mutant iz dežele, mislim da objašnjenje ne treba, Novica - mutant iz komšiluka, nek' je i najgluplji i najbezvezniji potez, kod mene je najvažniji jer budi posebnu emociju, prema Kapitenu su mi i inače sve emocije i upućene, Pejdž-Tomas - Lokomotiva, sviđa mi se kombinacija njih dvojice, pristojan momak i divljak (u pozitivnom smislu) i njihova saradnja...

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.178
Локација
Академија
Али како Новица даје лопту Бориши после егзекуције. У фазону "Док сам ја ово радио Рудију Фернандезу и Филипеу Рејесу, ти си још гледао Покемоне!"

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
845
Ja sam dao glas Novici jer je ono bila esencija pameti u košarci. Dalje, Trifunoviću zbog hrabrosti, spretnosti i soldarnosti prema njegovim godinama. Na kraju, glas sam dao Mozliju za poslednji potez, jer mi je najlepši od svih njegovih, najduži i najteži pas i najduža kretnja. Ovaj glas je ujedno za njegovu borbu i snagu tokom cele sezone. On i Gordić se dobro razumeju.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
2.867
1. 4 - Јарамаз. Коментар заиста није потребан;
2. 7- Мозли/Гордић. Брутално силовање циганско-словеначког хрта;
3. 8 - Трифуновић. Промешао ову двојицу и закуцао кроз још двојицу. Бруталан потез;
4. 6 - Новица. Стара школа. Форма је пролазна, класа је вечна;
5. Овде сам имао озбиљну трилему између Мозлија против Дарушафаке где је лудак закуцао преко двојице, Пејџа и Томаса против Локомотиве, јер је врхунска завршница акције у питању и Томаса против Будућности. Глас иде за Томаса, ајд што је лудачко куцање, али уздах целе хале после куцања је непроцењив :D

garbaN

Grobar
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
399
Локација
Beograd
Novica, i košarka u malom prstu. Potez na nivou Bodiroginog školovanja mladog Karmela.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
653
Локација
Beograd
1. Jaramaz - vratio nam veru da i kad je sve izgubljeno mi smo lavovi i boli nas kurac šta ovce misle!

2. Mozli banana pa Gorda - požrtvovanost Mozlija je fanatična, prava grobarska. Džaba i onom govnaru što ga je vukao, nije spasao slinavog gana!

3. Trifunović - nadam se mnogim ovakvim njegovim potezima u sledećih par godina!

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
2.867
Извињавамо се, нисам уопште то перцепцирао. Онда:
1. Јарамаз
2. Мозли/Гордић
3. Трифуновић

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
387
Локација
.
Vidim da je vecina glasala za Jaramaza, ali po meni nepravedno prema Mozliju covek sa tolikom lakocom i atraktivnoscu radi da je zasluzio prvo mesto. Jos kad na to dodamo one njegove cudesne skokove i blokade.

Al_Bundy

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
705
Локација
Prijedor
Najljepši potez bez premca je pod brojem 1, alley oop gdje Mozli pritom preskače čovjeka. Jaretova trojka mora biti u svačijem izboru. A treći potez može biti bilo koji od ostalih.