Top 5 Partizan.net za sezonu 2019/20

Izaberi Top 5 Partizan.net-a

• Total voters
    83

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
6.583
Локација
Nedodjija
Urednistvo foruma Partizan.net uz ogromnu pomoc clana @Grave organizuje glasanje za TOP 5 poteza dosadasnjeg toka sezone.

Andrea Trinkijeri je ove sezone odlicno sklopio kockice i njegov tim nije samo igrao, vec je plesao po terenu. Iz tog plesa su proizasli brojni dobri i atraktivni potezi.

Mi smo izdvojili najboljih 10, po našem izboru, a vas je zadatak da izglasate 5 najboljih.

Glasanje ce trajati 7 dana. Svako moze da dodeli 3 glasa.

p.s. Svesni smo da u glasanje nismo ukljucili brojne poteze, ali vas molim da se drzite ponudjenih opcija.

Последња измена:

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.023
Локација
Beograd
1. 9
2. 4
3. 10

Steta sto nema dvostruke banane Mozli i Rasa protiv Kubana. To je za Top 3

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.719
Локација
Академија
Не памтим оволико атрактивних потеза у једној сезони. НБА Партизан.

zmajski

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
170
1. 4ti klip, Jaramaz ozivljava stari duh Partizan. Ne podcjenjuj srce sampiona, kao u linku ispod :)

2. 6ti klip, Simanic odlazi po burek Novici i tamo srece Davidovca :)
3. NBA Mozli, bilo koja tri zakucavanja ali neka bude 1. 3. 10.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.961
Ja ladno nisam nijednom glasao za brata Mozlija a covek se ubedljivo najvise puta pojavljuje u klipovima :banghead:

Ali ajde da se izvucem nekako... Crni brat je van konkurencije sto se atraktivnosti tice pa sam hteo malo drugima da ucinim :)

I krivo mi je sto nisam glasao i za Trifu i njegov fantastican potez i kucanje...

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
2.155
Локација
Beograd
Glasala a nisam obrazložila - Jare - mutant iz dežele, mislim da objašnjenje ne treba, Novica - mutant iz komšiluka, nek' je i najgluplji i najbezvezniji potez, kod mene je najvažniji jer budi posebnu emociju, prema Kapitenu su mi i inače sve emocije i upućene, Pejdž-Tomas - Lokomotiva, sviđa mi se kombinacija njih dvojice, pristojan momak i divljak (u pozitivnom smislu) i njihova saradnja...

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.719
Локација
Академија
Али како Новица даје лопту Бориши после егзекуције. У фазону "Док сам ја ово радио Рудију Фернандезу и Филипеу Рејесу, ти си још гледао Покемоне!"

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
740
Ja sam dao glas Novici jer je ono bila esencija pameti u košarci. Dalje, Trifunoviću zbog hrabrosti, spretnosti i soldarnosti prema njegovim godinama. Na kraju, glas sam dao Mozliju za poslednji potez, jer mi je najlepši od svih njegovih, najduži i najteži pas i najduža kretnja. Ovaj glas je ujedno za njegovu borbu i snagu tokom cele sezone. On i Gordić se dobro razumeju.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
2.735
1. 4 - Јарамаз. Коментар заиста није потребан;
2. 7- Мозли/Гордић. Брутално силовање циганско-словеначког хрта;
3. 8 - Трифуновић. Промешао ову двојицу и закуцао кроз још двојицу. Бруталан потез;
4. 6 - Новица. Стара школа. Форма је пролазна, класа је вечна;
5. Овде сам имао озбиљну трилему између Мозлија против Дарушафаке где је лудак закуцао преко двојице, Пејџа и Томаса против Локомотиве, јер је врхунска завршница акције у питању и Томаса против Будућности. Глас иде за Томаса, ајд што је лудачко куцање, али уздах целе хале после куцања је непроцењив :D

garbaN

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
136
Локација
Beograd
Novica, i košarka u malom prstu. Potez na nivou Bodiroginog školovanja mladog Karmela.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
585
Локација
Beograd
1. Jaramaz - vratio nam veru da i kad je sve izgubljeno mi smo lavovi i boli nas kurac šta ovce misle!

2. Mozli banana pa Gorda - požrtvovanost Mozlija je fanatična, prava grobarska. Džaba i onom govnaru što ga je vukao, nije spasao slinavog gana!

3. Trifunović - nadam se mnogim ovakvim njegovim potezima u sledećih par godina!

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
2.735
Извињавамо се, нисам уопште то перцепцирао. Онда:
1. Јарамаз
2. Мозли/Гордић
3. Трифуновић

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
259
Локација
.
Vidim da je vecina glasala za Jaramaza, ali po meni nepravedno prema Mozliju covek sa tolikom lakocom i atraktivnoscu radi da je zasluzio prvo mesto. Jos kad na to dodamo one njegove cudesne skokove i blokade.

Al_Bundy

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
604
Локација
Prijedor
Najljepši potez bez premca je pod brojem 1, alley oop gdje Mozli pritom preskače čovjeka. Jaretova trojka mora biti u svačijem izboru. A treći potez može biti bilo koji od ostalih.