Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne ne ja sam i rekao da treba da radi sa klincima tj da pokusa i slazem se sa floskulom da ne mora znaciti da ako si dobar igrac da ces biti dobar trener. I ja bih ga pre stavio u omladinsku skolu nego za sportskog za pocetak.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Mozda je malo offtopic ali ja i dalje ne mogu da verujem kako je SNS upravi lagano proslo ovo povecavanje nasledjenih dugova.
Samo kod nas moze da nakon revizije po dolasku u klub objavis dug od 10-12 miliona i onda 3 godine kasnije tvrdis kako si zapravo zatekao dug od 22 miliona. I na kraju naravno - nikom nista. . .
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A ova uprava kretenska će ostati i upamćena po ugradnji onih idiotskih češljeva na ulazima, sa pričom da uefa traži, a onda odeš u rupu i vidiš sa kakvim ulazima su oni dobili licencu za LŠ...

Priča o "renoviranju" stadiona je već zaboravljena. Ljudi su dovedeni da sjebu klub po narudžbi šefa, i pri tom da imaju dozvolu da ispumpavaju pare za sebe kao nagradu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Mozda je malo offtopic ali ja i dalje ne mogu da verujem kako je SNS upravi lagano proslo ovo povecavanje nasledjenih dugova.
Samo kod nas moze da nakon revizije po dolasku u klub objavis dug od 10-12 miliona i onda 3 godine kasnije tvrdis kako si zapravo zatekao dug od 22 miliona. I na kraju naravno - nikom nista. . .

Pa videli kako je lako prolazila Djuri Mutavom ona priča o rastu godišnjeg budžeta kad god udjemo u grupe LE i LŠ. Budžet primera 15 milki evra udje se u LŠ ( sa 50k evra ulaganja) burek kaže da je budžet 30 meleona i nikome ništa, razliku pojela maca. Ovo sad je nešto slično, pošto su nas sveli na JSL prosek i nema "Evrope" bagra je našla način da izvlači pare. Pa nisu oni tu radi dobrobiti FKP i JSD sigurno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Trazio po pravilniku i nisam mogao da nadjem da su zabranjeni. Ako jesu brisite..
PREDSEDNIK CRNO-BELIH ZATRAŽIO POLICIJSKU ZAŠTITU„Ubićemo te zbog Partizana!“

Milorad Vučelić je nedavno dobio preteće pismo zbog loših rezultata kluba

Kako „Alo!“ saznaje, predsednik Fudbalskog kluba Partizan Milorad Vučelić zatražio je zaštitu policije! On je nedavno dobio preteće pismo u kojem mu je nepoznato lice uputilo pretnje smrću!

Zasad nepoznata osoba dala je sebi za pravo da preti Vučeliću zbog slabih rezultata koje ove sezone postižu crno-beli fudbaleri. Ovo, inače, nije prvi put da je Vučelić morao da se obrati policiji zbog sličnih dešavanja. Novembra 2016. godine je prijavio policiji nepoznatu osobu koja ga je pratila i fotografisala njegov stan. Godinu dana ranije, dok je bio potpredsednik kluba iz Humske, na njegovu porodičnu kuću u Crvenki bačen je Molotovljev koktel. Tada se spekulisalo da je iza napada stajala jedna navijača grupa.

Da li je preteće pismo delo određenog pojedinca iz navijačkog sveta, zasad nije poznato. Ono što je činjenica jeste da deo navijača beogradskog kluba već duže vreme izražava nezadovoljstvo radom uprave na čijem je čelu Vučelić. Nedavno su navijači i otvoreno stali na stranu bivšeg trenera Zorana Mirkovića, kada su na stadionu u Kruševcu razvili transparent „Uprava mora da vidi vrata, a ne grobarčina Mirković Bata“.

Tokom ove sezone pripadnici uprave kriminalističke policije, koji se bave i pretnjama upućenim Vučeliću u pretećem pismu, bili su česti posetioci stadiona u Humskoj ulici. Razlog je prijava Nenada Bjekovića povodom dešavanja na izbornoj Skupštini kluba, kada je upravo Vučelić dobio poverenje delegata. Kako je objašnjeno po završetku istrage, sa rezultatima će biti upoznato tužilaštvo, koje će odlučiti da li ima osnova za pokretanje krivičnog postupka protiv nekoga od čelnika Partizana.
alo.rs

Moguce da je povezano jedno sa drugim.
VUČELIĆ NIJE MOGAO DA GLEDA GROGIRANI PARTIZAN! Prvi čovek kluba posle 2:1 za Spartak napustio ložu!

Posle drugog gola Spartaka u 50. minutu kada je strelac bio Đenić, prvi čovek Partizana Milorad Vučelić napustio je ložu stadiona u Humskoj, prenosi Telegraf. Ostali su samo član skupštine Dragan Trailović i Vladimir Vuletić, potpredsednik.
informer
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
Kurva svih rezima, odvratna njuska. Jebote kako me ovi likovi iritiraju, tacno mi moj ptsp proradi cim im vidim ove degenerisane face.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
.
NASTAVLJENO OSIPANJE U HUMSKOJ: Novi odlasci iz Partizana

Dvojica članova Upravnog odbora Partizana Dejan Bukvić i Nebojša Petrović odlučili su da podnesu ostavke, piše ''Sportski žurnal''. Bukvić je odlučio da ostavku podnese u pisanoj formi, dok je Petrović to učinio usmeno.
srbijadanas
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Neobično mnogo ostavki za sada... Da im se ne bliži kraj?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.635
Reaction score
8.526
Локација
Македонија
Legendarni fudbaler Partizana Dževad Prekazi krivi upravu za katastrofalno stanje.

"Stanje se vidi. Katastrofalno, tri poraza zaredom. Ja vidim teren, a na njemu nema ambicije i želje. Vidim nezadovoljstvo", rekao je Prekazi za "Kurir" i izražava protivljenje oceni Vučelića da su igrači odgovorni.

"Nema to veze sa igračima, njih je uprava dovela s koca i konopca. Bruka i sramota. Partizan mora da bude Sorbona, vrhunski igrači da igraju. Deca nam ne dobijaju priliku, na celu školu se odrazio rad u klubu", rekao je Prekazi.

Kaže da članovi upravu ne vide i ne znaju ništa.

"Ne znaju šta je fudbal. Kao Rej Čarls, ne vide ništa. Mi vozimo "fiću" i jedva možemo da izguramo 80 km/h, a ostali voze "maseratija" po 300 na sat. Treba imati strpljenja, deci dati šansu, treneri su nam kurta i murta, nisu šutnuli mačku s praga. I ovaj Lazetić... Pa on je unakazio generaciju 1999/00, pa je sad dobio nagradu za to i vodi prvi tim", ističe Prekazi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Bravo Preki BRAVO BRAVO BRAVO!!
 
Top