Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Debeli profesore, Ana Brnabic seksualne orijentacije, jebo te i Duh koji lebdi i knjigovodstveni Terzic. Odjebi od Partizana i maloletne dece!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Koliko prima ovaj covjek od kluba? Komican je, i steti ugledu kluba i Pravnog fakulteta. Ovakav kakav je nije dostojan ni Partizana ni profesorske titule.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Па "један од најбољих студената у историји тог факултета" (по речима декана Аврамовића) је председник државе. А мислим да је исти завршио и Вазура. Једино не знам за Вучелу.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
A ko je od njih polagao ispite kod prof Vuletića? :D
Dobro, Vučela nije, on je stara garda, starinskih opredeljenja...politička menja po potrebi... :icon-rolleyes:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.499
Reaction score
1.223
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kad su preuzeli klub, ja mislim da su kukali da je dug oko 10m, ne mogu tacno da se sjetim.
Sad im 20 kao dobar dan, kao sve normalno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Реално, свака управа на дугове не гледа тако да их смањује јер знају да ће их враћати нека следећа управа. Чак супротно, повећава их. А та следећа их не враћа већ се понаша као претходна и тако у недоглед. Тако ће бити све док држава стоји иза клуба. Тек када дође неки приватник и подвуче црту онда ће се знати на чему смо.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A Jokane privatnik nece doci nikada jer drzavi odgovara da preko svojih poltrona isisava pare iz kluba. Video sam sta je izjavio Vuletic, koliko god moj stav prema ovoj upravi bio kriticki i vec sutra bih voleo da napuste svoje funkcije ali ovaj profesor jedini tu radi posao i konacno je neko iz fk rekao nesto protiv psiha. Ne ulazim u njegove bolesne privatne stvari i na njegove zajebancije u snegu gde je i nas i fakultet obrukao.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Доћи ће приватник кад тад, али ће од продајне цене да одбије све дугове. Купиће на крају само грб и историју клуба.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne kaze se dzabe da je fudbal ogledalo drzave. Klubovi ce se privatizovati onog trenutka kad i ako udjemo u eu i kad to bude pod moranjem. Pravi primer ti je susedna Hrvatska i kosarka, a nije da privatnik kod nas ne bi imao interesa pogotovo pre nekih 7 8 godina kad je Teleoptik radio punom parom.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Zna li ko šta o tome da li je Marković opraštao dugove?
Priča se da je oprostio 50 000 € duga, ne bi me čudilo da nije samo puka priča.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
To opraštanje dugova je često naduvana priča,uglavnom se opraštaju premije koje se po nekom nepisanom pravilu ne isplaćuju već 10 godina. Ali eto oni to puste u medije da bi se uglavnom prosečni igrači uzdigli u očima navijača.Uprava šatro ispadne sposobna i to je to.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ja ne verujem sta si ti napisao. Jel te bar malo sramota?
Samo sam izrekao ono što je opšte poznato i praksa u našem blatu od fudbala,nema to veze sa upravama niti bilo čim. Svi oni znaju pravila igre mafijaškog fudbala koji se kod nas odvija,to su te kombinacije gde se od transfera isplaćuju zaostale plate,premije se opraštaju i slično.Niti to odobravam niti branim bilo koga već samo iznosim činjenično stanje fudbalske svakodnevnice u nenormalnoj zemlji kakva je Srbija. Jedini klub manje više plaća sve je ciganski kolektor i to se zna iz kojih razloga.
 
Top