Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
To govno od emisije u kojoj on bruka ime Partizana sam pogledao 2 ili 3 puta u zivotu, cisto jer se gura pod nos i jer se stalno pominje.

Nadam se da ste svesni da gledanjem tog smeca pridajete znacaj bolesnom coveku, a verovatno mu i stavljate neke pare u dzep, ne razumem se. U svakom slucaju manje cete krzati mozak gledajuci zadrugu, farmu i parove.

Vazurinog dupelizca sam sazaljevao zbog bolesnog deteta, detetu mu i dalje zelim da bude ok, ali Gebels je odvratno govno kome zelim sve najgore u zivotu. Nadam se da ko god dodje posle ovih nece zaboraviti da naplati sve ovo incestoidu koji bruka ime velikog kluba. Retko moze da se naidje na bas toliko govno od coveka.

"Ulizice - to su za mene najgori ljudi na svetu, najštetniji, najpokvareniji.
Oni podržavaju svaku vlast, oni i jesu vlast, oni seju strah bez milosti, bez ikakvog obzira, hladni kao led, oštri kao nož, kao psi verni svakoj državi, kao kurve neverni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi."
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.698
Локација
Yaoundé
... брука је и што му је уопште дозвољено да користи име ''Партизанов весник''... мени ће Партизанов весник увек бити асоцијација на лист нашег ЈСД... некад на оном бедном новинском папиру, касније већ озбиљан илустровани лист...

partizanov+vesnik+zaglavlje+11.jpg


... али ће млађим генерацијама то име, нажалост, имати сасвим другачији призвук...
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Partizan konacno ima svoj kanal na Jutjubu. Ako nekoga zanima neka pogleda https://www.youtube.com/channel/UC1FIG4Re1RxTuYgRmGsJoFg
Naravno, niko niti reklamira to, niti se zna, slucajno sam ga nasao u jednom komentaru na objavi slike onog ludaka Pantica. Zaista mi nije jasno, zasto se sve stavlja na kanal Danas Conference, kakve to veze ima sa nama?Nadam se da ce ovaj kanal da se upotrebljava i da ce ga malo bolje marketinski koristiti. Tu i objavljuju ovaj novi serijal "Partizan News", ali isto tako i na onom Danas kanalu , nema logike zasto duplo, al ajde.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.445
Osecam se jadno, bedno, ponizeno i uvredjeno kad vidim da covek po imenu Zeljko Pantic koristi zamenicu ,,mi,, kad prica o Partizanu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Nisam dovoljno rečit da bih mogao da objasnim kako se osećam po pitanju Željka Pantića. Mislio sam da mi se čovek gadi, a u stvari je mnogo gore od toga.
Najgore od svega je što ima hiljadu i kusur ljudi koji bi bez problema mogli da ga zamene, pa i prenesu sve ovo što on radi na još gori nivo.
Jebem ti dan kad su takvi počeli da navijaju za Partizan
Jebem ti mozgove kod kojih njegove priče prolaze
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Ja se tebi nikada na taj način nisam obraćao, hvala u svakom slučaju.
Pravićemo se da nije bitan u formiranju većinskog mišljenja.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.445
Nisi daleko od istine, jebe on nas sve u mozak. Ja sam izneo licno misljenje, priznajem nema razloga da se slusaju te njegove baljezgarije...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koliko vama puta treba reći da je pominjanje Pantića na svim ozbiljnijim temama zabranjeno?
 

Uros12

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
27
Reaction score
47
Локација
Blok 22, Novi Beograd
Mislio sam da sam jedini kome nedostatak marketinga od strane FK Partizan smeta... drago mi je što nisam bio u pravu :) s obzirom na to da sam studirao novinarstvo a sad sam na masteru komunikologije, još više me zapanjuje činjenica da naš fudbalski klub niti koristi medije, niti društvene mreže...
 

Uros12

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
27
Reaction score
47
Локација
Blok 22, Novi Beograd
Ma pod "medijima" najmanje mislim na televiziju ili ne daj Boze novine. Fejsbuk, Instagram i Jutjub se mogu na sjajan nacin iskoristiti. Da se pred svaku utakmicu napravi neki klip i da se navijaci naloze. Ma milion stvari! Pogledajte samo Zvezdine naloge. Mogli bi tako i naši, ali nema volje.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kako gmazura i ratni huškač vučelić mogu da pogledaju ovu našu decu u oči? pod hitno istupanje iz prvenstva!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa jeste i onda se zbog takve poremećene budaletine banalizuju ovakve stvari. Amerikanci su odavno usavrsili tu taktiku ubijanja teorija, samo das nekom ludaku da je iznese u javnost.
Da postoji u upravi neko ko misli dobro Partizanu potražio bi način da nastavimo da igramo evropu bez ucesca u JSL, bar pro forme traženjem pristupa odredjenim ligama da se napravi halabuka kao grci u kosarci...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.352
Локација
Banja Luka
A koja to kurceva uprava zeli dobro ovom klubu? Klimaci glave i cutolozi. Pantic je idiot svoje vrste, ali cu se bar nasmejati, sto od muke sto od njegovih sizofrenih cepanja...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Pa mi da imamo ljude koji rade u interesu Partizana, odavno bi mi istupili iz ove kriminalne lige, a poslije ovog večeras momentalno, ali ne... oni daju legitimitet ovoj pljački dozvoljavajući da budemo dio nje.

I poslije neko priča o dobrim namjerama stoke iz uprave.

Da su pravi ljudi na čelu, donijeli bi odluku o istupanju koliko večeras i tražili kojoj ligi u okruženju da se pridruže.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Mi se mucimo sa Proleterom... da imamo samo jednog kvaltetnog napadaca, sve bi bilo drugacije...

No ne pisem da bi kudio igrace.... divim im se... bar onima koji vole ovaj klub a samim tim mrze nepravdu...

I ovakve stvari se resavaju ogoljivanjem istine a to je evo ideje...derbi, prvi minut, da damo autogol, da neko stojkovicu doda loptu i da je on covek zakuca u svoju mrezu...

Samo na taj nacin cemo skrenuti paznju i izrugati se rezimu, ovo kucanje saopstenja je sviranje kurcu...

Al to da imamo upravu koja istinski voli Partizan... ali avaj...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.697
Локација
Beograd
Ne mučimo sa sa Proleterom...
Nema potrebe da dajemo namerni autogol, tražićemo penal za zvezdu...ako ne daju gol iz prvog, tražičemo drugi, treći...

Ali, svratio sam na ovu temu drugim povodom...

Ne znam koliko ljudi koji su zaposleni u Partizanu prate ovaj Forum, ali, ako se ne varam, u par navrata na zvaničnom sajtu Kluba, završavali su tekst sa ,,živeo Partizan,, ili sa ,,napred Partizan, napred Partizan, napred Partizan,,...
Ovo prvo je naravno parafraza onog smrt fašizmu - živeo Partizan, samo naravno izbačen je prvi deo da se neko bitan ne pronađe u opisu, a ovo drugo liči na smajlije koje imamo ovde i sa kojima ja često završavam post (isto tako ponavljajući ih tri puta)...
 
Top