Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
vremeplov
Imajući u vidu trenutni plasman u vrhu tabele Prve lige Srbije, jasno je da će u Superligu ući klubovi iz sredina u kojima je fudbal veoma popularan, što automatski garantuje veliki broj gledalaca na tribinama.
Kakav spin. hahaha a najmanje do pola sezone nema gledaoca na tribinama.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne gledam ga pa sam tek saznao da su mu zabranili pod imenom P. Vesnik nakon smrti Isaije. Zato je opet Danas Conference. Puklo definitivno.
A mi koji podrzavamo Stanoja na netu smo placeni botovi....joj da mi je dinara od ovog piskaranja vidjeti.
 
Последња измена:

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
@TaraNdrel
kad sam to čuo svanulo mi :p:buhahaja razumem da čoveku nije lako da preživi sinovljevu tešku bolest/smrt (nikome to ne poželeti) ali da neko TOLIKO izgubi kontakt sa realnošću...:confused-smiley-013: za ne poverovati!
i da kažem onu našu staru:
Ti si prvi trener STANOJE :šal
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ono kad ti Djura frizura zafali da vodi klub. Savo je morao da podnese ostavku onog momenta kad se u novu sezonu uslo sa ovim smesnim timom. Zex vs Stanoje - bice zanimljivo. Najgora uprava u istoriji Partizana.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Zex imenom i prezimenom brani klub.

Mnogo su teska vremena, hoce da nas ukanale dozivotno ako mogu. Bolesna mrznja u bolesnom drustvu. I Zex jedini prica. Pa da je lud 100% ja bih ga podrzao.

Koliko jos partizanovaca iz bilo koje oblasti, (Sasa Ilic?), bilo ko, prica o stanju u fudbalu?

Imenom i prezimenom?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.416
Локација
Kej Republika
Sad kad parice za Vesnik ne kapiju setio se da "napada" bagru sa kojom se lizao godinama. Nas nazivao miševima i botovima što napadamo prepoštenog Vazuru i vazda iskrenog Vučelu.

Željko Pantić ne brani klub. Imenom i prezimenom.
Željko Pantić je bolesnik koji vođen isključivo svojim interesima trabunja po internetu.
Željko Pantić piša uz vetar i menja priču na svakih 7 dana. Njemu Partizan sluzi da gura svoju promociju i ispira mozak. Svaki put kad pomene ime Partizana ugine jedan kolibri u svetu.
Zao mi je sto se predstavlja kao navijač Partizana. Sramota me takvih navijača.
Željko Pantić bruka i ime i prezime Partizana!
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Zeljko Pantic nema pojma sta prica i sve sto kaze ono se desava suprotno. Pricao je kako se KK Partizan urusava a KK Partizan i u Evrokupu i u Aba ligi bude prvi i jos osvojio kup Radivoja Koraca i kup Aba lige, verujem da je skakao od srece kad je sve prekinuto zbog korone u kosarci jer da je nastavljeno posle svega sto je pricao ostao bi kao popisan. Onda lik pricao kad musavci odigrase nereseno sa Napolijem kako Napoli nema pojma a taj isti Napoli za malo prodje grupu, pa onda kad musavci pobedise Liverpul on je pricao kako je Liverpul ekipa koja nikad nista nece osvojiti, oni za belaja osvojise i Ligu sampiona i naredne sezone osvojise i Premijer ligu. Sto kaze Koprivica da cigani igraju protiv 11 Hitlera navijacu za 11 Hitlera i onda kad Zeljko kaze nesto odmah poludim jer znam da kad baksuz nesto kaze to sve dodje suprotno jer taj covek samo nesto mlati. Dok se uprava napadala on ih je branio samo tako i svima pisao Ostojini botovi, sendvicari i ostalo, neke je cak i javno pominjao u svojim video snimcima. Ne kazem ja da on nije u pravu za dosta stvari ali ocigledno da i on sam nema neki stav niti karakter jer menja pricu kako vetar dune. Svaka mu cast sto sme svojim imenom i prezimenom da kaze dosta stvari ali mogao bi biti malo objektivniji a ne samo da mraci. I za kraj, posto se stalno desava suprotno od onoga sta ovaj baksuz kaze, neka se desi i suprotno od toga sto prica lose o Stanojevicu, i neka nam Stanoje donese duplu krunu i ako Bog da sledece sezone Ligu sampiona a ove naravno i Ligu evrope.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.362
Локација
Banja Luka
Ma taj lik je budala... Izgubljen u vremenu i prostoru. Sada kada su na ratnoj nozi, neka se bar ova govna iz uprave ograde javno od njega i njegovih "konferencija"
Sto je najgore, on ni ne shvata da njega ljudi gledaju zbog njegovih sizofrenih cijepanja i lupeta ja. Tipa nesto kao rijaliti, pa kad vidis kakvi skotovi tamo obitavaju, kazes sebi "ma dobar sam ja kakvih ima" e tako je isto sa panticem. Sto prije to shvati i okane se corava posla, bolje za sve. Da je imalo navijac kakvim se predstavlja, ne bi se slizao sa svakom upravom pa kasnije srao po njima
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Dobar sam ja kakvih ima, to si pomesao za farmu... Ako ti treba drugi da bi se uporedio, ili si klinac ili si k....

I onda nije glupo sto i neko takav navija za PFC, nema elitizma.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.362
Локација
Banja Luka
Svi ti formati rijalitija su po istom sablonu. Ugl, legendo nisam govorio za sebe, nego za generalno, ali vidim da me nisi shvatio :)
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Pantic pljuje Stanojevića kao da ovaj nista nije uradio za Partizan. Opleo brate i bljuje vatru. Polako, sto kazu u mom kraju "kraj će kaže".
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Panticu je bilo malo sto je branio Partizan kad je realno pocelo biti nesnosljivo za nas. Krenuli su napadi na KK radi licne netrepeljivosti prema Ostoji a zatim prema Tegiju koji je fakticki lansirao Pantica na SOS sa Dodjite na stadion.
Mogu ja toga mnogo da razumijem, za mnogo toga je u pravu ali stvarati ovoliki razdor medju sekcijama SD je neoprostivo. Sta on za o T. Rakas i vaterpolu, majstor za sve. U VK se ne zna ko pije ko placa. Legende su i sjebale klub finansijski sada hoce da ga vade. Sve moj do mojega tamo.

Napadati kolege novinare, velike Partizanovce za koje znam od mladih dana mnogo prije nego za njega je jadno.

Za mene vrhunac je koristenje Partizanove televizije za promocije dresova hokejaskih klubova is Amerike, fetis sa Realom iz Madrida a zadnjih godinu sa Sakramentom je previse brate i za ljubitelje sporta kao ja.

Na kraju je ostavio TV Partizan sa dugovim i pred gasenjem. Tu je pokazao pravo lice, skinuo je masku, ispao je bitanga u sivom odijelu. Kraj.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Zasedas dva dana zato sto se nastavila pljacka naseg kluba od strane sudija i fss, i iz svega toga postavis samo novog trenera :banghead: O kradjama ni rec!? Da li ste vi iz uprave normalni!? :pop:krsti: Sta cemo kada budemo opet pokradeni ocigledno i bez srama, a cigani budu pogurani!? Ocemo da menjamo opet trenera i ponekog igraca? Dzaba nam i Messi sa sve Gvardiolom da dodje...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Mene uopste ne cudi takav epilog, a verujem ni vecinu. Mi nemamo upravu koja brani interese Partizana, a kada smo je to pa imali ? Svima njima je Partizan zlatna koka i ako ce ta koka da nosi zlatna jaja i bez titule - sta ih briga ? Ako ce da nosi zlatna jaja i bez Evrope - sta ih briga ?
Oni sad znaju da mogu sve da rese prodajom 2-3 igraca i boli ih cose da li cemo da udjemo u LE ili da uzmemo titulu.....mozda se uplase ako ne udjemo naredne sezone u LE pa mozda na zimu ili sledece leto otvore malo dzepove jer dve godine za redom bez grupa su prakticno okidac za drasticno smanjenje cene igraca.......ali za ovu ih bas briga.....zato su zamenili Sava - jer su dobili od njega sta im je bilo potrebno i sada im on vise ne treba.....zato su i Djukica zamenili takodje u sred avgusta - i od njega su dobili ono sto im je bilo potrebno za dobar polozaj na transfer pijaci - Evropu.... Tada su doveli Batu jer su znali koliko ga volimo......sa istom namerom su doveli i Stanoja....da popuste malo pritisak javnosti. Zajebani sahisti u svakom slucaju.....
 
Последња измена:
Top