Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Biljana pitala Vitasa pitanja koje su postavljali navijaci na instagramu, izmedju ostalih i "zašto si panj?" :buhaha:buhahanema dalje jebeno...

Klasicno ruzicasto pitanje, seksualno opstio Ognjen Amidzic s njom ( zbog Gorana Tomica promenjen recnik :D ).
Nedostaje samo " jel znas sta je .......... rekao o tebi posle treninga?

Verovatno misli da je bilo duhovito, sta li...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ja ne znam da li jedan normalan Partizanovac dodje i pita igrača zašto si panj. Serem se istom u usta i nek predje da navija za komšinicu. Totalno nepoštovanje.

Nemoj da si na kraj srca. Verujem da ni taj lik sto je postavio to pitanje nije verovao da to moze da ode u etar. Za nevericu da je to Biljana procitala. Ovo sto kaze Ulaz gore, to je to, ruzicasta pitanja. I sam princip ovog "unosenja kamere u facu" tokom intervjua je fazon biljane city i pinka.
Moram i da kazem da Vitas deluje kao kranje pozitivan i vedar lik.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Nemoj da si na kraj srca. Verujem da ni taj lik sto je postavio to pitanje nije verovao da to moze da ode u etar. Za nevericu da je to Biljana procitala. Ovo sto kaze Ulaz gore, to je to, ruzicasta pitanja. I sam princip ovog "unosenja kamere u facu" tokom intervjua je fazon biljane city i pinka.
Moram i da kazem da Vitas deluje kao kranje pozitivan i vedar lik.
Kao što rekoh, nemam problem da vodi konferencije, ali društvene mreže i jutjub - NE. A pošto nema nikog umesto nje, marketing nam je -10, jebiga.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Nemoj da si na kraj srca. Verujem da ni taj lik sto je postavio to pitanje nije verovao da to moze da ode u etar. Za nevericu da je to Biljana procitala. Ovo sto kaze Ulaz gore, to je to, ruzicasta pitanja. I sam princip ovog "unosenja kamere u facu" tokom intervjua je fazon biljane city i pinka.
Moram i da kazem da Vitas deluje kao kranje pozitivan i vedar lik.
Pozitivan lik, apsolutno. I što sam još primjetio, ne samo na ovom snimku, nego i na drugim, da je atmosfera u svlačionici ipak veoma ok, da ne kažem odlična, i odnosi među igračima. Ipak bez atmosfere i jedinstva u ekipi nema ni rezultata. Jer nije fudbal samo jebena formacija i postavka, ekipa mora da diše ko jedan. Jedino tako mogu da prebrode još ova 2 finala do grupa LE.

Što se mene tiče, Bilja ovakve tipove intervjua radi odlično, treba malo i ovoga, da se relaksira malo situacija. Vjerujem da je veliki pritisak na ekipu, pogotovo za rezultate u evropi, jer sve stane evo sad u samo 2 utakmice. A ipak nama evropa mnogo određuje svaku sezonu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Вулетић опет бриљира. Њега и остале у управи више занима став синдикалног удружења радника кубанске дуванске индустрије него навијача клуба на чијем су челу. Томпуси су важнији, зато су трибине празне а ложа пуна. Џепови такође.

 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Po meni je ovo prozivanje dela Uprave zadužene za sportski sektor. On je svakako više puta napisao da nema uticaj na transfere i ljude koji o tome odlučuju. Plus je znao da lajkuje postove u kojima se kaže da su Vazura i Vucela lopovi kojima je važnije da strpaju novac u džep nego da dovedu pojačanja. Meni nije jasno kako ga nisu oterali do sad.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Ја не бих ни минута седео у управи са људима са којима се не слажем. То што он твитне и лајкује понекад против Вучића, колега из управе или неког трећег не значи ништа. Погледајте остале његове постове, снимке рецитација које поставља... Изгледа да се више труди око тога него око стања у клубу. К'о фол опозиционар а заправо није. Дисидент у покушају. Да не дува у исту тикву као и они, одавно би летео.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Вулетић опет бриљира. Њега и остале у управи више занима став синдикалног удружења радника кубанске дуванске индустрије него навијача клуба на чијем су челу. Томпуси су важнији, зато су трибине празне а ложа пуна. Џепови такође.

Ne razumem njegove postove. Pa on je deo te iste uprave.
Kao pocinje neki "revolt" protiv ovih drugih?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Синоћ нисам хтео вруће главе да пишем о утакмици, рекох ујутру ћу. Сада ми се пише још мање.
Рећи ћу само да је једина "корист" од испадања из Европе то да управа добија алиби за продају Стевановића и Садика већ у зимском прелазном року. Ако за обојицу наплате укупно бар 10 милиона представљаће то као велики успех. Живи били па видели.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Nisam video gde je Bilja pitala Vitasa, zasto je panj?

Ali prestajem da je branim ako je tako, a verujem da jeste, samo cu da nadjem klip. Nedopustivo.
 
Top