Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.723
Локација
Kipar
Sreta steta nije izasao ni sa kakvim planom navodeci koji ljudi ce biti u upravi, ko ce biti sportski direktor, ko ce biti trener. Umesto toga lupio je sumu od 30 miliona nasumice ne bi li impresionirao, znajuci da nije vazno sta se prica nego ko postavlja upravu.
A mi mozemo ocekivati jos jednog sibicara I prodavca magle koji je svoje menadzerske sposobnosti brusio za vreme veselih devedesetih I "jul je kul" kombinacija.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Jel zna koliki su fiksni godišnji troškovi Partizana za normalan rad, bez uračunatih plata fudbalera ili vraćanja dugova što je varijabilni dio?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.581
Локација
Novi Sad
76. дан је од тренутка када је Милорад Вучелић ”поднео оставку” на место председника ФК Партизан. По статуту, Клуб је у обавези да организује ванредну Скупштину у року од 30. дана. Комплетан УО, све одлуке и позиција Ген. директора Вазуре је од момента наводне оставке - нелегитимна и узурпаторска.

Наравно, за то нико не хаје, већ се воде наводним правним преседаном да је ”потребно обезбедити техничко функционисање клуба у прелазном периоду”. Још један аргумент је непознаница када је и да ли је оставка Вучелића уопште достављена у писаном облику, што омогућава правни вакум у коме тренутно послују.

Наравно, крију се иза резултата Игора Дуљаја и чекају 18. децембар!

УПРАВА НАПОЉЕ!

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sve bi to bilo ok ali zaboravili ste da je ovo Srbija, nikakvi pravilnici o radu, statuti niti ustav ne znači ništa. Što bi se reklo kurca baba večerala.

Novi predsednik dolazi nakon izbora kada žvalavi bude video šta i kako sa nama, sada aca grobar mora da vodi računa o kampanji, posle će o nama. A dok je u kampanji ako mozemo da mu ne urlicemo vucicu pederu jer se puno potrese. Doduse da bi imao puno iskustvo a ne smanjen ton, moze da dodje i kod nas na derbi 3 dana posle izbora. Nemoj da si picka aco, ponesi sal kao onda kad si lupao samare pandurima pa zapevaj pored svog drugara mikija vazure. Usta vam se serem obojici.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.095
Reaction score
4.088
Локација
Beograd
Sve bi to bilo ok da je zaista podneo ostavku...
Uostalom i ako jeste, JSD Partizan je nelegalno bio više od 15 meseci beez rukovodstva ako se ne varam, opet zbog VV tandema.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.750
Локација
Yaoundé
Pošta ima VD direktora duže od godinu dana, istekao mu je zakonski mandat, pa nikom ništa...
Lik na čelu moje službe je vd direktora već jedno pet godina, ako ne i duže... Srbija, što neko napisa pre mene :rolleyes:

Tako da me to sa vučelom ne iznenađuje... jedino što nisam provalio da je prošlo već dva i po meseca od njegove ''ostavke''...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bezbroj puta sam pisao i ovde i rekao ljudima. Neće on nigde jer ovaj će pre da umre nego izgubi izbore…

Uostalom, evo dole intervju iz 2015, izdvojio sam neke za nas veoma simpatične izjave…

Šta ćete uraditi kad je u pitanje dovođenje novog sponzora?

Uskoro ćemo dobiti generalnog sponzora, na dobrom smo putu. Iskreno, navijam da to bude privatni kapital, jer je premijer Vučić rekao da ne želi da fudbalske klubove više finansiraju državna preduzeća. I ja se sa tim slažem. Sponzor mora da se traži u iniostranstvu. Naš zadatak je da šaljemo ponude svim jakim firmama.
Ko vas je preporučio za ovu odgovornu funkciju u Partizanu u ovako teškom trenutku?

Sam sam se preporučio. Kada se pravila nova ekipa ljudi za Partizan predložio me je predsednik Zoran Popović, znajući moje organizacione i ljudske sposobnosti. Dve godine sam radio u ministarstvu pravde, bio sam savetnik Nikoli Selakoviću. Sa kumom Novakom Nedićem, generalnim sekretarom Vlade Srbije, poznajem se još iz studentskih dana, zajedno smo ušli u Srpsku naprednu stranku 2009. godine, pet godina sam bio na čelu Studentskog pokreta na Pravnom fakultetu. Novi posao doživljavam kao priznanje ali i obavezu. Prvi dođem na posao i zadnji odem iz Humske.



 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.750
Локација
Yaoundé
Vredi li ovo tih para?


Koliko sam shvatio, sve sličice se dobiju uz album, ali ne bih da kupim, pa da nađem među sličicama i vučelu i vazuru...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ko ga prvi kupi neka objavi slike i utiske. Ja kad sam išao na košarku sad protiv Fenerbahčea planirao da svratim do stadiona da ih vidim uživo ali kasnio u startu, gužva u putu i odložio. A planiram da kupim ali ne dok ne vidim uživo. Inače između raznih stvari koje skupljam tu su i albumi i sličice. A imam albuma koji me koštaju puno više od ovog Partizanovog.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Vredi li ovo tih para?


Koliko sam shvatio, sve sličice se dobiju uz album, ali ne bih da kupim, pa da nađem među sličicama i vučelu i vazuru...

Racunaj da ti je tu kvota 1.02.
Ja cu ga kupiti kako god ovih dana.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Dok je Partizan prvi na tabeli bice status kvo za izbor nove uprave, a ako kola krene niz brdo ( ne dao bog) onda pocinje smena trenera, uprave i sve ostalo. Sala na stranu valjda se nesto sprema da konacno Partizan dobije upravu kakvu zasluzuje sampionsku a ne partisku.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Po ko zna koji put. Odem u prodavnicu na stadionu da kolegi, strancu, za rođendan uzmem dres jerbo je tako redi tu lriča počinje..
Šok prvi: Ćale, čiji klinac trenira kod nas, doneo dresove na štampanje prezimena. Dresovi, pumini, kupljeni su u Austriji, neka riba im je mašinski izvezla grb a sada štampaju u prodavnici jer klub dresove NEMA!?
Šok drugi: žao nam je, nemamo original, samo jeftinu repliku, i mene jensramotq, reče mega carica koja radi. Ona je jedino što u butiku vredi, uzgred.
Šok treći: Dok meni štampa, reče tipu iza mene, da nema više slova "A" tako da ili da odabere drugo prezime ili... jebiga.

Takav gorak ukus u ustima imam da..... Jebem i upravi i marketingu i seme i pleme! Pu, bagro!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Uprava nas sa cenama karata polako ali sigurno vraca u sampionski period od pre 15 godina. Svaka cast predsedniku:clap
 
Top