Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Има сукоба и далеко од тога да је безазлено.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne kažema da je istina, ili da nije...

Postovani, nisam clan foruma juznatribina.net ali redovno pratim i citam jer sam ''bolesni'' partizanovac kao i svi tamo. Idem na sve u fudbalu i kosarci, imam godisnje, pa smatram da imam pravo da vas obavestim o Fratelu Popovicu posto vidim da se njegovo ime provlaci i da ga neki clanovi forsiraju. Igrom slucaja dobar sam sa njogovim sinom iz prvog braka pa znam. Covek je kalsican prevarant beogradski kamioni-avioni, coravog dinara nema, rodjenom sinu godinama paru jednu nije dao, nema ker zasta da ga ujede. Samo folira, maze i laze, nista u zivotu ni sjednim poslom nije uspeo. Cisto da se zna, jer ne bi me cudilo da ovaj koji ga hvali je ustvari on.

Kao što sam već rekao, neka goveda iz UO pričaju šta hoće. Ja čekam istek onih 30 dana pa da vidim šta je opozicija smislila. Znam šta bi uradio i spremio da ja vodim opoziciju, a šta su oni spremili, definitivno ćemo znati do sledećeg vikenda.

Svako ko misli da se odve država neće umešati bolje da opet razmisli. Politika je u Smrdiji uvek bila umešana u sport, a pogotovo sada, pred izbore u FKP i kod čerge.

Čergi dolazi onaj simpatični dedica, ali jasno je da će se on tu pitati koliko i ja. Terzić će sve to da vodi kako mu se naredi odozgo. Isto to planiraju iz Vlade i za Partizan.

Čini se meni da ćemo opet morati da šaljemo raznu dokumentaciju u UEFA, pa i u EU!
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Ja verujem u svaku rec koju je napisao ovaj dasa za fratela. Verujem iz prostog razliga sto sam imao iste informacije o bogiju kada se pominjao kao spasilac kluba. A on uveliko vec propao,samo je bilo pitanje kada ce ga skloniti.
Da se vratimo na partizan, samo bivsi asovi mogu ponoci i to pod uslovom da ih ne predvodi bjeka. Znaci ekipa savo,mijat,batica,gordan,tomic.. To je ono sto zelim da vidim iako znam da je nerealno. Sve ostalo je samo pitanje kada ce nas ugasiti, nazalost
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ликови као браћала Фратело су потребни кад је неки циркус у питању.

Ко год буде изабран, ми ћемо да кажемо: ''Ћути, замисли да је онај Фратело председник.''

Сервирају нас на тацни.
Заклани, печени...
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
NIKOLAZDZI nema tu bas nekog veceg sukoba izmedju njih dvojice, to samo novine nagadjaju.
nikolic tu ne moze da se meri sa pickoustim jer gebels drzi sve poluge vlasti.

Da ne razvodjavamo pricu..nije tema za to.. Iz novina sam davnih dana prestao da se informisem..dakle..vecinu stvari znam..zato sto sam ili cuo licno..ili iz prve ruke..
Netrpeljivost je tolika..da malte ne napuse jedan drugog kad se mimoidju..mada se i susreti desavaju sve redje..
Zapamti,Vucic je picketina i kukavica...udarice na nekoga samo ako je apsolutno nadmocan.. Ne zaboravi da je taj Nikolic napravio SNS i siguran sam da ce politicki nadziveti Vucica..
O ostalim stvarima..ili na nekoj drugoj temi..ili uz pivo..:ziveli
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Sukob izmedju Nikolica i Vucica postoji,traje vec dobre 2 godine,i mnogo je ozbiljniji i dublji..nego sto su to odnosi prema Rusiji..i pitanje je kad ce da eskalira.. Ovaj bi ga otresao kao slinu da sme i da moze...al posto u ovom trenutku ne moze..to radi na perfidan nacin...

U pravu je Gazda..definitivno cemo znati sledece nedelje sa cime raspolazemo..i ima li nade za ovaj klub..ili je streljacki vod vec postrojen

U pravu je gazda naravno. Sacekacemo to i to, tad i tad i saznacemo sta i kako . Ko je predsednik, ko je odmah iza njega, trener, strucni stab i celu ekipu koja ce da vodi i da vedri i oblaci narednih ko zna koliko godina u FK "Partizan".
Ali sta cemo ako to ne bude kako svi mi zelimo? Molim???

Gazdu boli uvo, ako PARTIZAN pukne on ce da "otvori" novi sajt Toronto.net, pojacace server,( Kanada je najveca zemlja na svetu po povrsini posle Rusije), zaposlice nove administratore koji znaju posao i "koji se kunu i vole" "Toronto", podelice im "gumice" za brisanje svega sto nije po volji vladi u Kanadi i boli ga uvo, plati porez, postuje zakon i to je to.

A sta cemo mi koji imamo samo "Partizan" volimo samo "Partizan" . Kad se bude sve izdesavalo onda je kasno za bilo kakvu intervenciju. Mozemo samo da placemo i da se kajemo sto nismo bar nesto pokusali. Da kazemo ime "naseg kandidata", da podrzimo opoziciju koja ce da se bori za Partizan, sta vec?
Ne znam. Zajebano do bola. I na svu tu muku "udari" i pre neki dan "Juzni tok". Taman je Vucic mislio da i nama obezbedi sponzorstvo "Gazprom njefta" i da uzme udela u rukovodjenju klubom, kad ono PRC!
Nece nam se i to ti je. Nista, idemo na utakmicu, na Borac.
A posle utakmice idemo na "JNA".
Lepo su se "setili". Usmeriti svu energiju na koncert grupe koju obozavamo a oni lopovi koji nam unistavaju klub i zivot, da odu na "raspust" bez knjizica i nasih "ocena" za proteklo polugodiste.
A kako ce bez ocena pred one koji su ih tome naucili? Kako su polozili? Kako je vladanje"? Ima li izostanaka? Imaju li domaci da veDZbaju preko raspusta? Da se stavi neki dinar u knjizicu za dobar uspeh, valja se...Nista od toga. Nema cak ni RODITELJSKOG SASTANKA!?
Nije to lepo, ali docicemo da ih "ocenimo".
To je sigurno "smislila" Sneza i njen "gleab team", ona i deluje onako inteligentno za tako nesto. E Snezo, svaka ti dala kad si tako pametna.
E blago nama, blago nama.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Gazdu boli uvo, ako PARTIZAN pukne on ce da "otvori" novi sajt Toronto.net, pojacace server,( Kanada je najveca zemlja na svetu po povrsini posle Rusije), zaposlice nove administratore koji znaju posao i "koji se kunu i vole" "Toronto", podelice im "gumice" za brisanje svega sto nije po volji vladi u Kanadi i boli ga uvo, plati porez, postuje zakon i to je to.

A sta cemo mi koji imamo samo "Partizan" volimo samo "Partizan" ..

Kako te samo nije sramota da se toliko iskenjaš po meni!!! Ako ja u poslednjih 20+ godina, koliko održavam Partizanov sajt, u jednom obliku ili drugom, nisam pokazao i dokazao koliko volim Partizan, onda je i najbolje da odmah sada uzmem lovu od Đurića, sve vas pošaljem u tri pizde materine i zatvorim sajt i forum!

totonto.net :banghead koja glupost i poniženje!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Tacno je ovo sto je izneo Popovic za podrsku drzave, dodao bih samo i to da iza njega nije Vucicev deo sns vec Nikolicev.
Ruzic pokusava da zadrzi uticaj sps ali mrka mu je kapa, ne samo u Partizanu vec u sirem aspektu. Trebali su obezbediti ozbiljnog kandidata na vreme, ovako Mile jbt, pa alo, ima li tamo normalnih?
Dule ce morati saradjivati sa svojim prijateljem rusofilom, eto prilike da ga podrzi u startu ukoliko ne zeli da se bori za unapred izgubljenu stvar sto nije iskljuceno.

Jedva cekam da prodju izbori. Partizan!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne kažema da je istina, ili da nije...



Kao što sam već rekao, neka goveda iz UO pričaju šta hoće. Ja čekam istek onih 30 dana pa da vidim šta je opozicija smislila. Znam šta bi uradio i spremio da ja vodim opoziciju, a šta su oni spremili, definitivno ćemo znati do sledećeg vikenda.

Svako ko misli da se odve država neće umešati bolje da opet razmisli. Politika je u Smrdiji uvek bila umešana u sport, a pogotovo sada, pred izbore u FKP i kod čerge.

Čergi dolazi onaj simpatični dedica, ali jasno je da će se on tu pitati koliko i ja. Terzić će sve to da vodi kako mu se naredi odozgo. Isto to planiraju iz Vlade i za Partizan.

Čini se meni da ćemo opet morati da šaljemo raznu dokumentaciju u UEFA, pa i u EU!

Ne želim nikoga da branim, ali vezano za tu poruku koju si dobio Gazda... Ne agitujem ni za koga, niti sam ikada agitovao, samo iznosim svoje mišljenje, a nije mi prvi post, pa iz ranijih postova može da se zaključi kakav sam... Pošto vidim da je čovek koji ti se obratio očigledno aludirao na mene i Stajlsa (kojeg lično ne poznajem, ali su nam se poklopila mišljenja po ovom pitanju). Pa da ne bude kako sam neki plaćenik na kraju...
 

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Dragi moji grobari
Ne znam odakle tolika averzija pojedinaca prema g-dinu Misku Popovicu - Fratelu , coveku koji je krvni partizanovac,kao i svi mi ovde,coveku koji je u nas klub doveo izmedju ostalih Milka,Srecka Kataneca,Vokrija,Omera,Pedju Mijatovica,coveka koji je Partizanu dao mnogo a zauzvrat nije dobio nista . Gospodin se 10.decembra vraca u Srbiju posle 24 godina boravka izvan zemlje,samo zato sto mu je toga dana rodjendan i svaka druga slucajnost je bespredmetna.Misko Popovic kao buduci predsednik Partizana,uzima samo njegov grb,jer stadion je sporan zbog toga sto vojska Srbije polaze nekakvo pravo na njega,svi igraci naseg kluba su vlasnistvo raznoraznih menadzera,Zemunelo je pod debelom hipotekoma a sam dug Partizana procenjuje se izmedju 15-30 miliona eura . Pravno preuzimanje FK od strane ovih lopina,licno ce voditi advokadski tim na celu sa Gvidom Tonjonijem,sefom pravnog tima UEFA i Rodzera Federera.Sve pravne zackoljice,sve uredbe,koje zaobilaze zakone,sve mahinacije u poslednjih desetak godina,bice detaljno proucene.Svaki dinar sakrivem i ukraden od naseg Partizana bice vracen klubu.UO Partizana cinice stranci,najbolji i najsposobniji iz borda direktora konorcijama koji ce stajati iza Miska Popovica.Svi klubovi SD Partizan bice materalno konsolidovani,posebna paznja bice okrenuta ka kosarkaskom i vaterpolu klubu.Sve ostalo mozete cuti na konferenciji za stampu koja ce se odrzati u Media centru i na kome ce kandidat za predsednika,do detalja predstaviti svoj program ,Pozivam sve vas na konferenciju za stampu i onda sudite o coveku,kome jedino na ovome svetu priznajem da je veci partizanovac od mene. Za sve one koji navodno " poznaju " Miska Popovica i njegovu finansijsku situaciju,koja je toliko dobra,da od nje boli glava i da svako ko kaze drugacije,zlonameran je i proizvoljan.A moja malenkost je obican navijac Partizana,iz okoline Leskovca i sa g-din Fratelom sam se upoznao sasvim slucajno i kao starom skeptiku ( imam 53 god ) ,dopao mi se plan g-dina Popovica o nasem Partizanu,koji ce do detalja uskoro biti saopsten nasoj javnosti.Shule,bice mi drago da se upoznamo na nekoj od utakmica Partizana lada budem dolazio u Beograd...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znamo mi ko si ti. Što se tiče svega drugog rekao sam i ponoviću "Ne kažema da je istina, ili da nije...". Izbori će uskoro, ako se uopšte i dogode.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.072
Reaction score
26.362
Локација
ante portas
Čoveka nema 8 godina na forumu i odjednom izroni niotkuda da brani Fratela i da ga opravdava.
Nekad ne razumem neke stvari.

Gazda objasni mi ko je ovaj čkode :D
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Gazda, posle tvog posta garant ima deo onih koji čitaju da pomisle da sam cigan :D Naravno, nadam se da će uopšte doći do izbora, a posle će se sve znati. I naravno, niko za nikoga ne može ništa da garantuje, ali možemo da iznosimo svoja mišljenja.

Stajls, naravno, biće mi drago :wink:
 

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Gresis,ja sam svaki dan na forumu,ali bas svaki dan . Po onoj narodnoj,da svet pripada mladjima,ja sam diskusije prepustio vama,citam svaki post...dovoljno od mene.Ako i dalje mislite da sam ja Fratelo,mozete pitati predsednika RK Partizan...on je moj skolski drug i prijatelj,poticemo iz istoga mesta ... ili Seada Masica,bivseg igraca Partizana,leskovackog zeta . Gazda,molim te,ti barem znas ko sam i kazi im da ja nisam Misko Popovic - Fratelo ... iako bih to zeleo da budem
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mislim da nema člana ovog foruma kome ne ide pena na usta od same pomisli da je istina ono što piše kolega stajls. Ali mi Grobari, Partizanovci i članovi ovog foruma smo se opekli sa Đurom i njegovom družinom tako da naravno ne možemo sa nekim oduševljenjem i osmehom da dočekamo ovakav jedan post i ideju. Ništa lično protiv tebe kolega stajls, mora ipak da prođe neko vreme i da vidimo u praksi to što ti pišeš. Činjenica da je lik Grobar i bar sa te strane bi bio napredak u našem klubu u odnosu na ovo što nam gmiže po klubu prethodnih 5-6 godina.

Meni iskreno to uopšte ne deluje logično jer ne znam kojom magijom lik može da prođe pored kandidata velikog vođe, sem ako je on poslednji adut opozicije i da mu oni stvarno veruju.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Stajls , pitaj Fratela da li ga je sramota da kao covek koji nema prebijenog dinara i koji je reketirao sitne snajdere po Parizu stavlja sebe u kontekst predsednika Partizana? :D
Ajde, obrisao sam deo posta, samo jedno pitanje , poznaje li Mirka Novakovica? :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.483
Reaction score
41.379
Локација
Žrnov
Kad god se pomenu neki izbori u našem FK, ovaj brat Fratelo izroni kao neko čudovište iz močvare....

A niko da pomene Bilju koja je jutros kod Žike-seljaka u "Šarenicu" dovela klince i Andriju Živkovića da promovišu zimski kamp. I pritom, nesrećni ciga-Žika pretrpeo traumu jer je "Šarenicom" i etrom odjekivalo "Dok Partizan bitke bije" :buhaha
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
NIKOLAZDZI nema tu bas nekog veceg sukoba izmedju njih dvojice, to samo novine nagadjaju.
nikolic tu ne moze da se meri sa pickoustim jer gebels drzi sve poluge vlasti.
ako je svinjar zaista kadar sns-a, onda ce on doci na vlast i tu nema rasprave.
kako gospodar naredi, tako ce i biti.
mi mozemo samo da gledamo i kukamo sa strane.

izmena
batak pudla pa relno reci ko i sta u srbiji moze da uzdrma pickoustog smrada?
ima sve medije, vojsku i policiju.
odosmo u of

Извињавам се за скретање са теме, али само да одговорим колеги.

Ја сам само рекао да сукоб између фалсификатора и пичкоустог није измишљен. Итекако је реалан и актуелан. А о томе ко ће пичкоустог да сјебе може да се прича до сутра. Садашње колеге, бивше колеге, ЕУ, САД, народ кад се буде мењаo Устав (а можда и пре)... Бурно ће бити свакако.
 
Top