Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Pa ono, dok im je bilo u interesu, itekako su se miješali u rad uprave.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Sunce ti jebem, dođosmo do toga da nam je Mile bolja opcija. Lepte jebo (Krme, jesam dobro napisao? :) ), ubiću se....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.255
Reaction score
2.873
Odavno se o Bureku pricalo kao o kandidatu. Cak je neko ovdje i rekao da ce najvjerovatnije on, ako ostali i odu, biti taj koji ce ili biti uz novu upravu, ili biti i predsjednik. A ovo kako je on donio i dao svoje pare za plate prilicno ide u prilog tome.

Zasad mislim da je jasno jedino da smo apsolutno protiv ovog "drzava me gura"...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.255
Reaction score
2.873
Ovaj se sam duplirao. Brisite.
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Problemi u Partizanu: Štrajk traje, radijatori još hladni

Pred dolazak grčkog Asterasa na meč poslednjeg kola Lige Evrope postavlja se logično pitanje da li će fudbaleri dva tima morati da cvokoću i pre izlaska na teren, pošto su radijatori u Humskoj hladni od početka grejne sezone.

- Imali smo sastanak sa ljudima iz Vojske, preneli smo im dve, tri varijante reprograma duga koje su po nama prihvatljive i u utorak do 12 časova očekujemo njihovu reakciju. U podne bi trebalo da nam uključe grejanje i to bi bio znak dobre volje, a mi bismo dug koji ni po čemu nije sporan platili najpre manjim delom, a onda kroz šest rata - kaže direktor stadiona Partizana Aleksandar Stepanović.

„Teritorija“ koja izaziva jezu kada se njom prođe zbog hladnoće prostire se od prostorija košarkaškog kluba, pa sve do svlačionica ispod južne tribine, uključujući fiskulturnu salu i teretanu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mozda je burek po necemu i bolji kandidat ali nema kinte a ni sposobnost da dovede sponzore kao ni ostatak UO. Medjutim najveci razlog sto ne podrzavam bureka je sto je on bio taj koji je ispred UO izasao pred novinare da gazi Krleta, bio je medijska pesnica i portparol Dragana Djurica da se otjeraju Stanoje i Krle.

Propascemo svakako ali burek je govno ko i mutavi te ako treba katanac onda katanac ali mi od Jovicica ne pravite prihvatljivog kandidata.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mogu oni da dovedu sponzora kad hoće, ali neće, jer bi tako radili protiv interesa onih koji su ih tu i postavili. Plasman u Evropu (LŠ ili LE) takođe nije u njihovom interesu, jer tu se dobijaju pare koje ne mogu da operu.

Setite se samo kako su pokušali da operu deset+ miliona Evra od Lige šampiona. Odjednom je budžet skočio sa deset miliona na 23! Voleo bi da vidim papire iz te godine... na čega su potrošili tih 23 miliona!

BANDA LOPOVSKA!!!!!!

Njima je cilj od prvog dana bio da nas finansijski unište, kao i cigani svoj klub. Ipak, nisu računali na sportsku struku, Zemunelo i navijače koji nisu naseli i koje nisu mogli da kupe, kao što su kupili pojedine vođe s Juga, a cigani kupili svoje navijače, pogotovo Sever. Zvezda nije imala tu sreću da ima jaku sportsku struku i bar neke navijače da je brane, Partizan srećom jeste, zato je i opstao do sada, ali ako Popović dođe, stavljaj katanac i kod nas i kod cigana.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ove što pominju Vesića i Kokezu pitam:Jel to štos iz Minhena?
Tog Popovića podržavaju Tomislav Karadžić(TOLE LOPOV),večito u klinču sa tim Vesićima,Kokezama i Broketama,Partizanov fanatik Žarko Zečević,čovek koji bi da gradi novi stadion,Ljubiša Tumbaković,kresao je taj i Aškalije pre Snežane,Vojislav Nedić(ne Novak!),naš advokat u procesu za stadion i Milan Obućina gensek JSD Partizan!

Hvala Duletu,volimo mi njega,ali taj verbalni ping-pong sa ciganima može ARMIJSKI klub da svede na kompaniju iz Đevđelije!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Yumatu o ćemu pričaš majke ti

Nađ: Draga mi samo fotelja Čukaričkog!

Ostale me ne interesuju. Zna se ko sam i šta sam i nemam potrebu da objašnjavam koliko volim Partizan, kaže Albert Nađ

JOVANOVIĆ I ZATEZALO PROVERAVAJU POPOVIĆA
Do trenutka dok tvrdnja jednog od kandidata za mesto predsednika Partizana Zorana Popovića, da iza njegove kandidature stoji državni vrh, ne bude proverena, u Partizanu neće biti održana sednica Upravnog odbora, saznaje „Sport”. Taj posao je poveren potpredsedniku Dušku Jovanoviću i članu Upravnog odbora Ratku Zatezalu, koji će zakazati sastanak sa čelnim ljudima u Vladi Srbije i uveriti se u tvrdnje Popovića.
Bilo je planirano da se čelnici crno-belih ponovo okupe večeras ili sutra u popodnevnim časovima kako bi konačno izabrali kandidata Upravnog odbora na preddstojećoj izbornoj Skupštini, ali je sve to prolongirano dok klub ne proveri tvrdnje Popovića iznesene na minulom sastanku.
- Ja sam državni projekat i zna se ko mene predlaže - izustio je, saznaje „Sport” iz izvora bliskih klubu, Popović i ovoga puta što je u prvi mah izazvalo smeh među ostalim članovima.
Zato je aktuelni predsednik Dragan Đurić predložio da se konačna odluka o kandidatu Uprave prolongira za nekoliko dana, kako bi se sve to proverilo.
U toku jučerašnjeg prepodneva, u Humskoj se pojavila sveža informacija da Vlada Srbije nije dala nikakav signal Popoviću, niti ga označila kao nekoga ko je zastupa u borbi za vlast u Humskoj i da on zapravo ima ličnu podršku nekih ljudi, koji pripadaju vladajućoj stranci. To je promenilo stvari iz korena, pa je preimućstvo dobio Mile Jovičić. Bar za sada...


http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...samo-fotelja-Cukarickog#.VIa-LQSwEVw.facebook
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.753
Локација
Žrnov
Ove što pominju Vesića i Kokezu pitam:Jel to štos iz Minhena?
Tog Popovića podržavaju Tomislav Karadžić(TOLE LOPOV),večito u klinču sa tim Vesićima,Kokezama i Broketama,Partizanov fanatik Žarko Zečević,čovek koji bi da gradi novi stadion,Ljubiša Tumbaković,kresao je taj i Aškalije pre Snežane,Vojislav Nedić(ne Novak!),naš advokat u procesu za stadion i Milan Obućina gensek JSD Partizan!

Hvala Duletu,volimo mi njega,ali taj verbalni ping-pong sa ciganima može ARMIJSKI klub da svede na kompaniju iz Đevđelije!

Tole, umetnicko ime Lopove, je clan SNSa...

A taj Milan Obucina je delom "zaslužan" što je spor oko stadiona i nastao (da ne pominjemo da je on taj koji je SSu zaključao stadion onog januara)...

A reci mi samo, jel' štos iz Minhena i to što su mu sve firme u blokadi?

Pozdravila te gospođa Hadži-Pešićeva!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Tog Popovića podržavaju Tomislav Karadžić(TOLE LOPOV).................Partizanov fanatik Žarko Zečević,čovek koji bi da gradi novi stadion,Ljubiša Tumbaković,kresao je taj i Aškalije pre Snežane,Vojislav Nedić(ne Novak!),naš advokat u procesu za stadion i Milan Obućina gensek JSD Partizan!

Sunce ti jebem, koja ekipa....počo sam da gotivim Mileta kad sam ovo pročitao. Daj nek neko napiše ko njega podržava pa da se vratim u normalno stanje mržnje prema svima.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ove što pominju Vesića i Kokezu pitam:Jel to štos iz Minhena?
Tog Popovića podržavaju Tomislav Karadžić(TOLE LOPOV),večito u klinču sa tim Vesićima,Kokezama i Broketama,Partizanov fanatik Žarko Zečević,čovek koji bi da gradi novi stadion,Ljubiša Tumbaković,kresao je taj i Aškalije pre Snežane,Vojislav Nedić(ne Novak!),naš advokat u procesu za stadion i Milan Obućina gensek JSD Partizan!

Hvala Duletu,volimo mi njega,ali taj verbalni ping-pong sa ciganima može ARMIJSKI klub da svede na kompaniju iz Đevđelije!

Čisto sumnjam da vi volite Duleta.

Nego, oće li SNS da nam "vrati" stadion sad kad ostvarimo "kopču sa vlastima"?

A "Armijski" klub je odavno sveden na privatnu kompaniju Mutavog Djure, Lozničkog Sivnjara i takvih štetoćina kao što su oni.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
et Nemanja

Leptejebo, sad mi je još više simpatičan....Idem da nabijem glavu u wc šolju i pustim vodu...pre toga distučem kera.

Hvala matori na informaciji.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Već sam rekao, Z. Popović gasi Partizan. I ja sam za Burek.

Izbori za 7 dana, a nemamo kandidate....


A što se tiče Tolea Lopine, nikad nije dokazano da je čovek partizanovac!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
nema veze ko ce doci....svako ko dodje, partizan ce mu biti krava za muzenje....bez privatizacije nema spasa....ali fudbal je i onako propao.....samo mi zao kosarkasa, posebno ako se ne nadje koja kinta do kraja sezone onda smo sledece sezone najebali skroz....:confused
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
E jebem li ti mater svinjsku,jadna li je drzava ciji si ti projekat,pa makar i krmeci.

Djuro ostani !
 
Последња измена:
Top