Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jos jedna "pohvala" za nas marketing!
Jurio sam 3 dana da kupim kalendar FK i KK Partizana po celom Kragujevcu i nema ga NIGDE!
Nijedna trafika, nijedna prodavnica.. vecina mi jos kaze da ga nisu ni dobili...
Na kraju sam morao da narucim preko neta.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.340
Reaction score
2.793
Ovo nije "pohvala", ali ni pohvala, to bi trebalo da je normalno stanje stvari. Ko nam je kriv što nam je poremećen sistem vrednosti.

Ja samu Novom Sadu našao i jedan i drugi kalendar bez problema. Naravno, to nije ništa specijalno, kalendar i jeste pravljen da bi bio dostupan svima. Samo da kažem da nije baš tako crno kako izgleda. Pre je crno-belo.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
I ja da se pridruzim cestitkama nasem marketingu. Skoro sam pisao za Partizan-zvezda shop u Pozarecvu da nema mesecima nekih artikala,ali sada su rafovi puni.Lepo sam se istrosio za novogodisnje poklone. :D I da,imaju kalendare FK,ali ne i KK-a.
P.S. Izgleda da Sneza redovno posecuje forum! :D
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
По мени овогодишњи ФК календар сигурно један од најслабијих у задње време од било којих Партизанових календара. И пре су знали бити стављани играчи који су већ били на одласку или имали мизерну минутажу али је на овогодишњем то некако накарадно набацано са већином слика из оног позирања за сајт...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kalendar je amaterski toliko da sam ja bolje sekao rendere kada sam pocinjao da radim u PS.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Stvarno los. Ne nameravam uopste da uzmem.
Ni KK-ov nije nesto, al je bolji... a i jeftiniji ako se ne varam a ne varam se :D
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
5 godina kupujem sezonsku i tek sad mi je prvi put stigla čestitka. Nema šta, vidi se da je Sneža zavela red u marketingu. :D
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Meni redovno stize, ove godine od Sneze,a pre par godina je stigla i cestitka sa Gruborovim svojerucnim potpisom. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.500
Локација
Žrnov
Meni je i ove godine stigla sa gruborovim potpisom... ali je prošlogodišnja bila bolja, sa potpisima igrača...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Мени је пре 2-3 дана први пут стигла, а такође узимам сезонску већ пар година уназад. Само што нема никакав потпис. :D
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
dok nam predsednik drzave stoji pored kazana u ofucanoj partizanovoj trenerci balavi i ubica coki sprovode garagane-punise po rupi,marketing nam je bio oduvek jaca strana,'bem ti vlast
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
sta bi sa onom aplikacijom za mobilne telefone? ja je jos nisam video.
a za iphone nema nista da se skine..
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
pa novogodisnji odmor jos traje, nece valjda Sneki da nam radi za praznike... :)
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Meni je i ove godine stigla sa gruborovim potpisom... ali je prošlogodišnja bila bolja, sa potpisima igrača...
sneki.jpg
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Jel njoj to bradavica viri?

Malo se vidi...mora tako da zagolica mastu...zarad karijere skine se ostatak pa se vidi celo...joj kako bih ja najurio ovakva zenska govna koja na ovaj nacin dolaze do polozaja...zbog takvih normalne zenske osobe i ne mogu da dodju do mesta koje im pripada...oca spodoba cim progovori sve ti je jasno...i bolje je sto se ne oglasava ceo januar da se odmorimo od nje
 
Top