Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.352
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Marko, nabodi ih!

У Партизану још размишљају: Николић у магли, наследника нема?

25 март, 2015 0
Актуелни тренер Марко Николић пре седнице Управног одбора очи у очи са председником Зораном Поповићем




marko-nikolic%2855%29.jpg
ФОТО: Д. Жарковић Да ли је Марко Николић добио само још 24 сата вештачког дисања на клупи Партизана и хоће ли Зоран Милинковић из претпоследњепласираног Вождовца бити прекомандован у лидера из Хумске – одгонетнуће седница Управног одбора црно-белих у среду.
На дан када је пре 16 година почела НАТО агресија на нашу земљу, на Топчидерском брду је било непланирано мирно, без „бомбе” у виду промене шефа струке.
Одлазак председника Зорана Поповића ван Београда пролонгирао је заказану седницу Секретаријата и одлуку о смени актуелног тренера ставило на чекање.
У клупским просторијама, од челника јесењег првака, боравио је само генерални директор Милош Вазура, али је и он, држећи мобилни телефон у руци, сео у аутомобил и дао возачу знак да се изгуби са платоа испред стадиона.
Речи потпредседника Милорада Вучелића да су састанци одложени за среду били су сигнал окупљеним новинарима да је Марко Николић – преживео. Макар – дан.
У Хумској је, за сада, тренер још увек у магли. У оптицају су три сценарија, сваки са изгледом да буде преточен у јаву.
По првом – Марко Николић остаје командант Парног ваљка, по другом – Зоран Милинковић ће ипак добити и зелено светло од навијача да преузме палицу и по трећем – врхушка спрема кеца из рукава, како ствари стоје, у лику Мирослава Ђукића.
Састанку Управног одбора, заказаном за 10 сати, претходиће сусрет „очи у очи” Зорана Поповића и Марка Николића.

Zurnal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Ova uprava i prethodna se ne mogu porediti, ovi su dosli sa zadatkom koji za sada uspesno sprovode. Daleko od toga da bilo ko pravda ili je zadovoljan Djuricem ali cinjenica je da je covek uzeo sve titule za vreme svoje vladavine, da smo igrali Ligu Sampiona, 3 puta Ligu Evrope, dobijali derbije...

Videcemo kakav ce uspeh biti ove uprave, takodje smo vec poceli da se zaduzujemo bankama sa novom upravom a znamo kako to ide... Ova uprava ce da udari poslednji ekser...
Po ko zna koji put skrećem pažnju na to da mi stvari možemo da vidimo samo površno, tj. spolja - pravi uvid u sve što se dešava unutar kluba, mi, obični navijači Partizana, nemamo...
Naravno, uvek možemo na osnovu onoga što zapažamo da dajemo neka svoja mišljenja, ali...

Sve ovo što vi pišete o Partizanu, mene podseća na moju firmu, odnos javnosti prema firmi (lupaju svašta, a pojma nemaju šta je sve unutra kod nas), procena vrednosti rukovodećeg kadra (kao da bi oni mogli bilo šta da doprinesu, da nema nas dole u ,,proizvodnji,, itd, itd, itd)...

Evo, ti reče da je Đurić ,,uzeo sve titule za vreme svoje vladavine, da smo igrali Ligu Sampiona, 3 puta Ligu Evrope, dobijali derbije,,...
Malo sutra bi on to uzeo da nije imao neke ljude dole na terenu (Moreiru, Žuku, Dijarru, Klea, Tejga, Stanoja...i da ne nabrajam dalje, desetine drugih!)
Misliš da je on bio neki odlučujući faktor za dovođenje navedenih igrača, za njihov trening, formu, golgetersko umeće?!
Ma kakvi!

Uloga rukovodećeg kadra u Srbiji u firmama koje nisu privatne, ili se bar ne zna zvanično čije su, svodi se na to da oni tu sede da bi imali neke novčane koristi, a što se tiče posla, ima onih koji samo smetaju, jer nemaju pojma o tome kako se obavlja posao u firmi gde su postavljeni na ,,vrh piramide,, , zatim, ima i onih koje firma i ne interesuje, pa puštaju da se posao obavlja kako se već obavljao i pre njih, a oni sede u kancelarijama, telefoniraju, piju kafu, čitaju novine...a ima i onih koji bi nešto da porade, ali, opet kažem, pitanje je koliko uopšte znaju šta se i kako radi u firmi kojoj su na vrhu...
U svakom slučaju, NIŠTA ne bi postigli bez ljudi koji taj posao znaju neuporedivo bolje od njih, iako su ,,dole,, a ne u direktorskoj fotelji...

Ja vam ovo boldovano tvrdim, tako da mislim da je baš neprimereno reći da je Đurić ,,uzeo titule,,...kao da je baš on bio glavni i odlučujući faktor u svemu tome...
Činjenica je da to jeste ostvareno za vreme njegove ,,vladavine,, ali nije činjenica da je baš on bio odlučujući faktor...

K'o kad bi rekli da je za vreme Tita rokenrol u Jugoslaviji dobrano napredovao, što ne znači da je baš Tito bio zaslužan za tu pojavu...
Isto koliko i Đurić nije bio nešto naročito zaslužan što je Moreira jebavao Zvezdu, ili što je Kleo davao golove za ulazak u LŠ...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Maximilian
I zato da budem srećan sa ovima na čelu. Super, evo, uživam u tome.
Kao što dečko iznad već napisa, Đura je bio zlo i napravio je mnogo štete klubu, ovi će samo da zakucaju ekser.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
@Pekarski a kakav smo izbor imali?
Popovic protiv bureka ? Pa on je obecao Skuletica za 2.5 miliona i vec je probao kopacke u francuskoj.

Molim te nemoj vise nista da mi pricas o tome koga sam podrzao jer znam da su ovi drugi dobili na skupstini otisao bi i Skuletic a neko bi se vjerovatno vec objesio jer ni radna zajednica ni omladinska skola ni igraci dinara ne bi vidjeli kao sto nisu ni do tada. Toliko o drugoj opciji sto smo imali na skupstini.

Djuro bi sigurno prodao Skuletica na startu prelaznog roka ali do kraja istog bi doveo kakvu/takvu zamenu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
E, pa eto, sad ce radna zajednica dobijati redovno plate, dobijace i igraci, ocigledno omladinci koji ce biti prebaceni u prvi tim, jer ce biti mere stednje, a ko ce se besiti, za 4-5 godina kad raspala kurva bude prva, i kad budemo igrali domace utakmice na Banjici ili nekom drugom, (ne)vojnom stadionu, to sad nije ni bitno.

Bagri iz uprave, koja ova cita, jer, eto, ovde mogu naci nesto pozitivno o svom radu, o kojem ni sami ne misle da je pozitivan, porucujem, da kad bude terali Saleta Ilica, obavezno uplate platu nekom u radnoj zajednici, a onda da neko od njihovih medija to objavi, uz obavezan intervju sa tim ljudim, i njihovim izrazima zahvalnosti!

Jebite nas, za bolje i nismo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Моје резоновање око тога шта је добро, а шта не је врло поједностављено. Суштина свега су спортски резултати. Имамо милионски минус направљен у претходном периоду и све да се он претвори у исти толики плус, то ништа не би значило ако такав преокрет не прате и резултати са терена. Смисао нашег постојања је терен и успех на њему, а све друго је у служби тога. Да ли је ова управа од свог доласка вукла потезе који такав успех чине извеснијим или не?
Ако је одговор ДА, тада је Марко крив за стање у коме смо се нашли и треба да оде, а ако је одговор НЕ, а ти исти траже да Марко оде, о каквим намерама је ту реч и о каквим похвалама управи можемо да говоримо?!
Сложио бих се са Пекарским око плата. Исплатити плате запосленима је ваљда природно и подразумевајуће, а не нешто што треба да буде предмет хвалоспева. То што је ово Србија не мења на ствари. То што су мутавом скидали запослене за ужета, такође не мења ништа на ствари, јер куку и наопако ако је драган ђурић мера неке вредности.
То како су расподелили део новца који се појавио може да изазове неке симпатије. Посебно донација кошаркашкој секцији. Колика је количина искрених мотива у томе заиста не знам, на послетку вероватно није ни важно, али прави суд о том поступку моћи ћемо да дамо тек када видимо хоће ли се још који пут и на који начин поновити. У вези са тим упитао бих се зашто није било воље да се помогне и неким другим секцијама које имају проблеме који могу бити релаксирани са мање новца?
Најзад новац који се нашао на располагању новој управи дошао је из извора са којима они немају ништа, барем не на начин да су директно заслужни што је конто попуњенији. Продати није тешко ником, посебно када се ствари наместе тако да дође понуда која не оставља дилеме прихватити или не (Шкулетић), подићи кредит и није неки нарочити дар за бизнис, а дати из свог џепа и пронаћи нове линије за финансирање које неће ни на који начин оптерећивати клуб то је нешто што нисам приметио у опису успеха новог менаџмента.
А да, рећи ћете да је пронађен генерални спонзор. Истина и мада нећу спекулисати откуд баш тај и откуд баш сад и зашто "само" толико, опет остаје да видимо постоји ли каква позадина тог изненадног интересовања добростојеће државне компаније за Партизан и да ли ће и у којој мери спонзорски пул бити допуњен? Тек ово друго ће бити показатељ правог рада управе и маркетинга који је исти онај стари, добри маркетинг који су наследили од таксисте не показујући никакве амбиције да ту било шта мењају.
Уосталом, ето постоји тај генерални спонзор, стање се нешто стабилизовало, срачунати су минуси, ваљда ће и плусеви, ваљда ћемо видети и неке активности по питању власништва над стадионом, а доћи ће и лето и квалификације за Европу, па ће све бити као на тацни када видимо на шта ће личити тим са којим ће се та Европа нападати. Тог тренутка ће бити сасвим извесно да ли је све ово што им се ставља у заслугу било искрено и у нечему утемељено или је шарена лажа и пренадувани балон који ће пући већ са почетком нове сезоне.
Ако је не дај Боже ово друго, онда смо у далеко већем проблему од оног који је персонификовао таксиста.
А моја перцепција је у овом тренутку таква да им не верујем ама баш ништа. Камо среће да испадне како сам све промашио.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Imamo djurine titule i 15 miliona duga ostavljene i ocigledno neki vide samo titule a neki dug.

Forum se uglavnom pretvorio u ocjenu rada ove uprave kroz jednu ili drugu djurinu ostavstinu ali posto je biti ispred cigana vece zadovoljstvo od tamo nekih isplacenih plata razumno je sto sada nista ne valja mada je onaj iz dervente smijenio i otjerao vise partizanovaca iz kluba nego sto bi vucic licno da je slucajno predsednik kluba.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.352
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Valjda je logicnije da od dva zla gledamo koje je manje.

Iskreno, nas kao navijace treba da interesuje opstanak kluba i rezultati.

Sta ce nam internat, i ostale stvari ako ne dobijamo cigane i ne uzimamo titulu? Ako ne igramo jesen u Evropi, o vecim rezultatima u Evropi da i ne pricam?

Kakve koristi mi navijaci, ili zadovoljstvo imamo od isplacenih plata radnoj zajednici? Jedino ako neko ima nekog svog tamo, pa mu drago. Onda bih razumio...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma to je lažna dilema, da su hteli mogli su da zadrže Lazovića i dovedu pristojnu zamenu Škuletiću, bez toga da ispašta radna zajednica. Ovo sa radnom zajednicom je klasično spinovanje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I Stanojevica su one sezone umalo smenili, ostao je i na kraju osvojio titulu.
Ako Marko posle svega ostane, pregazicemo (sa 1:0 :D) ove indijance do kraja prvenstva.

Bice opet:
Dosao je i taj dan, jebo vas Partizan!
https://www.youtube.com/watch?v=f23rtWm6HFQ
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ovo sto kolega (ne znam kako drugacije :D ) Maximilian iznosi, posmatrano sa ljudske strane, je sasvim logicno i razumljivo, jer u toj radnoj zajednici su zaposleni ljudi koji od tih plata izdrzavaju svoje porodice, i niko od nas ne moze ostati imun na takve stvari. Ali bas to, bar meni, izaziva najveci bes, jer bagra pod tim plastom pokriva svoje 'busenje' tima, trenera i kluba uopste.

Zloupotrebiti obicne ljude, zarad sopstvenog interesa, moze samo najveci olos, i onda kad ostvare cilj, ti obicni ljudi postaju ponovo obicni, a mi bez tima, para, stadiona, perspektive... Obavili su ono zbog ceg su dosli!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.352
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislim da se varas..

Saletu su podmetali klipove jos od duela sa Vojvodinom 2010, pa nakon poraza od njih u drugom dijelu htjeli da ga smijene, ali mislim da nije bilo sastancenja.

Sastancenje je bilo u avgustu 2011 posle Samroka i OFK-e. Tu ga je Krle spasio ako se dobro sjecam...

Posle togaj e Sale povezao sve pobjede do kraja ( 12-0) i sa 10 bodova prednosti otisao na pauzu. Sta se desilo od kraja decembra do sredine februara, svi znamo...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Valjda je logicnije da od dva zla gledamo koje je manje.

Iskreno, nas kao navijace treba da interesuje opstanak kluba i rezultati.

Sta ce nam internat, i ostale stvari ako ne dobijamo cigane i ne uzimamo titulu? Ako ne igramo jesen u Evropi, o vecim rezultatima u Evropi da i ne pricam?

Kakve koristi mi navijaci, ili zadovoljstvo imamo od isplacenih plata radnoj zajednici? Jedino ako neko ima nekog svog tamo, pa mu drago. Onda bih razumio...

Onda je ova uprava na pravom putu jer ce po djurinoj matrici smijeniti trenera da bi ostala ispred cigana. Medjutim malo morgen, jer tu bih se slozio sa Andjusom koji kaze da je mutavi najsretniji covjek na svijetu. Jos vecu gresku ce napraviti ako ipak zadrze Marka jer niti oni vise mogu sa njim niti on moze bolje sa ovim timom ni sa ovom upravom.
Onda se opet vracamo ka mutavom koji nam je potrosio sve trenere partizanovce pa nam ipak mozda ostaju samo Zivadinovic Ili Pizon ako i oni prihvate.
Partizan je stavljen u nemogucu sportsku situaciju izmedju onih koji ne mogu onih kojih nema i onih koji nece.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.352
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Brzo spinujes i mijenjas teze. Prvo si polu podrzao stav da ova uprava ima dobrih stvari i to isticao.

Nemoj samo da se ovde nametne lazna teza kako ja podrzavam ovu upravu! pu, ne daj Boze. Za mene su obje uprave kriminalne, uzasne, ali bez premca tvrdim da su ovi gori.

Ljudi su dosli po nalogu vrha da nas nepopularnim ( poznato mi ovo, khm) metodama uniste, sravnaju. Da li pred privatizaciju ili trajno, ne znam. Uglavnom, bojim se da se sa FKP desava ono sto je Dule najavljivao da vrh hoce uraditi sa kompletnim SD Partizan. Svesti ga na nivo elementarnog postojanja.

Takodje, jasno je i da im posle ostaje poslednja prepreka u vidu Duska Vujosevica. Kad njega maknu, imaju slobodan prostor i put ka svom cilju i velikom ushicenju velike vecinske Srbije. Nema tu neke rasprave, polemike, teze, kontrateze. To je tako, to je cinjenica. Kao sto je icnjenica da je sada 1:41, i da je srijeda.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Valjda je logicnije da od dva zla gledamo koje je manje.

Iskreno, nas kao navijace treba da interesuje opstanak kluba i rezultati.

Sta ce nam internat, i ostale stvari ako ne dobijamo cigane i ne uzimamo titulu? Ako ne igramo jesen u Evropi, o vecim rezultatima u Evropi da i ne pricam?

Kakve koristi mi navijaci, ili zadovoljstvo imamo od isplacenih plata radnoj zajednici? Jedino ako neko ima nekog svog tamo, pa mu drago. Onda bih razumio...
Jesmo navijači, ali smo i ljudi, meni je kao navijaču zabavnije da smo kupili nekog igrača za na primer milion evra, nego da smo isplatili plate ljudima koji plate ne primaju ko zna koliko dugo, ali ako moja zabava znači da neko tamo može da umre od gladi,,onda bih morao da stvari posmatram i sasvim drugačije...
Naravno, normalno je i da ljudi primaju platu, i da kupimo igrača od milion evra, jedno ne isključuje drugo - ako imamo para, naravno...
A ako nemamo para, ako imamo dug od 14-15 miliona evra, kako zamišljate da se sve to ostvari?
Pa i da je dug manji, da je milion evra, ko da je to malo? Plus troškovi plata, putovanja, smeštaja, Zemunela, itd...
Niti ja branim novu upravu, niti mislim da su neki veliki eksperti za saniranje duga, niti eksperti za fudbalska pitanja, tačnije, mislim da uopšte nisu, samo želim da realno posmatram stvari -

Da li su njihovi dobri potezi stvar dobrih namera, sposobnosti, ili slučaja?
Ja to ne znam.

Da li su njihovi loši potezi stvar zlih namera, neznanja, nesposobnosti, slučaja?
Ja to ne znam.

Samo želim da realno i objektivno posmatram stvari.

Imam utisak da je za mnoge najlakše reći, ovi su dovedeni da upropaste sve (ne kažem ni da jesu, ni da nisu, pa otkud ja to mogu da znam ili da tvrdim?!), i onda time objašnjavate apsolutno sve što se dešava u klubu...dug, prodaja ili odlazak igrača, Kojić kome lopta smeta da igra fudbal...i tako sve redom...

Hajdemo logički, da ste vi u situaciji da vam ovog trenutka daju vlast u Partizanu, šta biste konkretno vi uradili?

Imate veliki dug, nemate novca da ga vratite, želite pobede nad Zvezdom, domaće trofeje, učešće u Evropi...imate nikakav igrački kadar, lošeg špica, desetku sa jednom nogom, kiks odbranu, igrače koji su premladi ili prestari, one koji nemaju tehniku i one koji nisu u formi...
Doduše i ostala JS Liga nije na višem nivou od Partizana...

Ali, koji je vaš konkretan predlog?
Kako vratiti dug, plaćati sve što treba, ojačati tim, pobeđivati, ući u Evropu?
Ja se isključujem iz polemike, ali ću sa velikom pažnjom da pročitam ako neko ima da kaže nešto konkretno na ovu temu...

Ali, nemojte da mi pričate bajke o privatizaciji (mislim da država to ,,koči,, ili da niko ne bi dao za nas basnoslovan novac, a i zašto bi?), ili bajke o sponzoru po sistemu, jedan poziv menja sve, pa zašto bi iza nas stala neka Koka Kola, nečija Naftna industrija i slično, koji bi bio njihov realan interes da to urade?!
Svet novca i biznisa je uvek logičan, trange-frange...šta je to naše veliko ,,frange,, pa da oni daju to veliko ,,trange,, (money, money, money)?

Dakle, da čujem, tj. pročitam konkretne predloge?
Ovi ne znaju da vode Partizan, ali kako se to ispravno radi?
Ja bih, recimo, pitao za savet ove iz Čukaričkog, ili iz Maribora, ali ne znam da li je pozicija Partizana i njih slična, i koliko jeste, ili nije...

Već sam skoro počeo da ulazim u odgovor na sopstveno pitanje, tako da sad ipak prekidam...
(Imam gomilu stvari da uradim za moj posao, a ja se u 2h noću bavim Partizanom...)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sony, ne zamjenjujem teze nego ako su sportski rezultati najvazniji kako tvrdis onda ova uprava smjenom Marka pokusava da dodje do njih djurinom matricom smjenom trenera kad zagusti. Djurinim stilom zele da zadovolje navijace i osvoje titulu, djura je to uspjesno radio godinama tako da su mu vecinom svi oprostili sve ostalo a ovi navodno rade za vucica, tako se bar tvrdi na forumu.

Pokusavam da objasnim bizarnost pisanja mnogih clanova koji klub vide samo kroz mjesto na tabeli tj gdje su cigani ,djura je to znao zato nam je i mazno 35 milki a mogao je komotno i vise samo da se jos jednom kandidovao.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Maximilian
Ti si gori od ovih što im je i danas kriv Milošević zašto žive loše, ili ovi naprednjaci koji krive žute za sve, a sami su nesposobni.
Mutavi, pa mutavi. Opet ponavljam, da su ovi imali dobre namere zadržali bi Danka, a ako su već rešili prodati Škuletića našli bi mu zamenu u dogovoru sa Nikolićem(kao što je već radio to sa mutavim), a ne da mu dostavljaju spisak pitaj bog od kojeg stručnjaka, gde nijedan napadač nije ni za kurac, a da ne pričamo o onim turoblencijama sa pokušajem smenjivanjem Nikolića u zmiskoj pauzi. Sve potezi koje bi nam dušmani poželeli.
Naravno da plate radnicima nemaju nikakve veze sa ovim, klasično spinovanje.

I još jedna stvar, videli smo u cent koliko smo dužni, gde su potraživanja koja su trebala ako se ne varam pre nedelju dana da se objave.

Da oni žele rezultate, ne bi pokušavali umesto Nikolića da dovedu Milinkovića.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pekarski i da zavrsim sa tobom!

Imali smo jednog predsednika koji je bio 6-7 godina osvojio 7 titula ,rasprodao sve igrace, pare nestale oko 35 miliona eura,otjerani svi partizanovci iz kluba te nam ostavio 15 miliona duga.

Imamo drugog predsednika koji je tu 3 mjeseca prodao jednog igraca ,podijelio pare po klubu ali se prica po kuloarima da radi za vucica.

Uzmem sada jedan revolver stavim u njega jedan metak i dam vama na forumu da ubijete jednog od njih dvojice.

Da li treba da napisem stvarno koga bi ste odabrali. Znas sta Pekarski nas Srba je 7-8 miliona i stvarno nas je previse kakvi smo.
 
Top