Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Mislim da vazura nije glup da Duljaju da otkaz u ovom momentu ali sigurno je da radi sve sto moze da Duljaju zgadi sve, da ga saplice maksimalno sve sa ciljem da ovaj sam digne ruke od svega i ode, a mislim da to ne smemo dozvoliti.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
OK, da li ti sad kapiras poentu onoga sto smo pricali ovde da Duljaj nije trebao da prihvata da radi sa ovom upravom? Da se pricalo da im samo produzava rok trajanja svojim imenom u vreme kada niko normalan nije zeleo na klupu Partizana. Rezultatima I vrednoscu pojedinih igraca u ovom momentu im je resio mnoge probleme iako je to malo ko ocekivao.
I? Kako mu to vracaju ljudi koje je spasavao?
Pa ocekivano, smenom u trenutku koji olosima odgovara. A Duljaj je znao sa kakvim olosom se upusta u saradnju.

Да ли ви људи стварно верујете да не би имали кога да ставе за тренера да је он тада одбио? Притом што њему не би ни нудили посао да је неко могао да наслути какав ће тим, какве резултате, какво ЧУДО успети да направи поред свих саплитања. Унутрашњих и спољашњих.

Тако да нам остаје да се молимо Богу да не оде, јер боље решење НЕ ПОСТОЈИ. Мада не иде у добром смеру...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Nije isto kad postavis Duljaja I nekog lokalnog sabana za trenera Partizana. Duljajevo ime ima tezinu u grobarskom svetu.
Ne znam koliko puta vise treba ovo da se napise da bi bilo jasno zasto nije trebao da prihvati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Nije isto kad postavis Duljaja I nekog lokalnog sabana za trenera Partizana. Duljajevo ime ima tezinu u grobarskom svetu.
Ne znam koliko puta vise treba ovo da se napise da bi bilo jasno zasto nije trebao da prihvati.
Možeš da napišeš i milion puta, ali to je samo tvoje mišljenje, i mišljenje onih koji se sa tim slažu.
Ostaje mnogo onih koji se sa takvim mišljenjem ne slažu. I ja među njima, takođe.

Isto kao što južna tribina zauzme stav da treba bojkotovati utakmice na JNA, jer je to, po njima, neki pravi put i mišljenje...i ima ih hiljade koji tako misle...
Ali isto tako ima i hiljade onih koji misle da je to pogrešno i kontraproduktivno.
I ja među njima, takođe.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Tacno je da je to misljenje pojedinca, kao I sve diskusije na forumu, ali moji odgovori su bili u kontekstu Duljajevog intervjua gde se zali na upravu. Na istu onu upravu koja je pre njega potrosila deset trenera za par godina od kojih su mnogi "legende" kluba. Tako da je odlicno znao gde dolazi I ko ce mu biti nadredjeni. Ja verujem da je on iskreni Partizanovac i covek koji zeli dobro klubu I cekam da vidim na koji nacin ce on doneti uspon klubu za razliku od svojih prethodnika I na koji nacin ce se (iz)boriti sa olosem iz uprave.
Bojkot nije bio tema ove diskusije tako da ne treba siriti temu.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
OK, da li ti sad kapiras poentu onoga sto smo pricali ovde da Duljaj nije trebao da prihvata da radi sa ovom upravom? Da se pricalo da im samo produzava rok trajanja svojim imenom u vreme kada niko normalan nije zeleo na klupu Partizana. Rezultatima I vrednoscu pojedinih igraca u ovom momentu im je resio mnoge probleme iako je to malo ko ocekivao.
I? Kako mu to vracaju ljudi koje je spasavao?
Pa ocekivano, smenom u trenutku koji olosima odgovara. A Duljaj je znao sa kakvim olosom se upusta u saradnju.
Njihov rok trajanja nema veze sa tim ko nam je trener, nema veze sa rezultatima... slusao sam novi histi pa ne secam se vise ko, rece jedina mana ove pobede u derbiju i prvog mesta je kao gmazura sad ima alibi itd
Sta, kako ?!
A sta ce njemu alibi ?
Za sta ?
Kome da se pravda ?
Ostanak uprave APSOLUTNO nema veze sa terenom, teren je nebitan, mozemo biti 10, mozemo ispasti iz lige, mozemo da gubimo svaku tekmu 5:0... sta bi to promenilo, jel bi vazura dao ostavku - ne bi, kao da njihov ostanak zavisi od rezultata pa sad ako budu losi oni ce otici

Sve dok govna imaju podrsku najveceg govneta u drzavi oni ce biti tu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Dokle god ima velikih imena koji zele da saradjuju sa ovom upravom ostrica napada navijaca se tupi jer je uvek tu alibi tipa - kad se jedan Duljaj prihvata posla sta vi trazite, valjda on zna bolje da li je krmak dobar ili los. Sto je veci pritisak na upravu veci je pritisak I na onog koji odlucuje o upravi u Partizanu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
302
Njihov rok trajanja nema veze sa tim ko nam je trener, nema veze sa rezultatima... slusao sam novi histi pa ne secam se vise ko, rece jedina mana ove pobede u derbiju i prvog mesta je kao gmazura sad ima alibi itd
Sta, kako ?!
A sta ce njemu alibi ?
Za sta ?
Kome da se pravda ?
Ostanak uprave APSOLUTNO nema veze sa terenom, teren je nebitan, mozemo biti 10, mozemo ispasti iz lige, mozemo da gubimo svaku tekmu 5:0... sta bi to promenilo, jel bi vazura dao ostavku - ne bi, kao da njihov ostanak zavisi od rezultata pa sad ako budu losi oni ce otici

Sve dok govna imaju podrsku najveceg govneta u drzavi oni ce biti tu.
Ako budu pune tribine koje horski skandiraju Vazura napolje, pritisak će rasti, ne bih se kladio da je Svinjura toliko glup da ne shvati da mu je pametnije da bježi na vrijeme u sačuva to što je pokrao, nego da čeka momenat kada bi ga masa razvlačila ulici.

Ovo grobarsko mrtvilo njemu ide na ruku.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Ma bas ga pogadja skandiranje... tako je napustio prethodni posao sto je bio pod pritiskom... a cek nije ga ni imao... ugojio se ko krme od stresa u Partizanu... a cek takav je i dosao... zna se zasto je tu i otkoga je postavljen. Nema taj sta da izgubi, ko zna koliko hiljada eura platu ima, koju nikad nigde ne bi dobio, tacno mu se jebe sta navijaci misle, da je ikog briga ne bi taj nikad ni prisao Partizanu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Nije isto kad postavis Duljaja I nekog lokalnog sabana za trenera Partizana. Duljajevo ime ima tezinu u grobarskom svetu.
Ne znam koliko puta vise treba ovo da se napise da bi bilo jasno zasto nije trebao da prihvati.
To kakvu težinu ima Dukijevo ime medju grobarima najbolje mozes videti posle kiksa. Olos sa dna kace se javi kada izgubi Partizan da likuje i satanizuje trenera, a kada se pobedi, onda se zavuku u svoje mišje rupe, ćute i smrde.
Kakve je sve uvrede pretrpeo Igor na SVOM stadionu i nikada niko nije reagovao. Onaj bolesnik ga u svakoj emisiji pljuje, vredja, omalovazava. Prosto me bude sramota u njihovo ime i mnogo mi je krivo sto nema veću podršku navijača.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.833
Sest godina nismo osvojili titulu, cetiri godine nijedan trofej, u zadnje dve sezone imamo i epske bruke u rezultatskom smislu, dug vise ni sam Bog ne zna koliki je, ali ce upravu oterati 20000 ljudi koji skandiraju protiv iste?!
Ljige u upravi "rade" ono zbog cega ih je sef postavio, da od Partizana naprave upravo ovo sto su napravili. U normalnim okolnostima, ova uprava bi bila bivsa jos pre nekoliko godina. Posto smo mi okupiran klub, nasa sloboda nece zavisiti od sportskih (ne)uspeha, vec jedino i iskljucivo smenom onoga zbog kojeg jesmo tu gde jesmo. A kako vidimo, mnogi medju nasim navijacima, nemaju bas nesto protiv tog koji nas je doveo u ovu situaciju. Za mene je to mnogo veci poraz od cetvorke tsc...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
302
Vučiću je samo bitno da se glasa za njega.

To što smo mi mrtvi i pasivni, njemu je znak da može da nas satire. Kad se osjeti da su Grobari snaga, koja može da mu uzdrma stolicu, počeće da pravi sve veće ustupke.

Moramo preuzeti inicijativu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Dokle god ima velikih imena koji zele da saradjuju sa ovom upravom ostrica napada navijaca se tupi jer je uvek tu alibi tipa - kad se jedan Duljaj prihvata posla sta vi trazite, valjda on zna bolje da li je krmak dobar ili los. Sto je veci pritisak na upravu veci je pritisak I na onog koji odlucuje o upravi u Partizanu.
Ja ti opet kazem - ne treba im alibi
Nema pritiska, znaju da zavise od Zvalje, to je njima jedini pritisak

Ako budu pune tribine koje horski skandiraju Vazura napolje, pritisak će rasti, ne bih se kladio da je Svinjura toliko glup da ne shvati da mu je pametnije da bježi na vrijeme u sačuva to što je pokrao, nego da čeka momenat kada bi ga masa razvlačila ulici.

Ovo grobarsko mrtvilo njemu ide na ruku.
On ce svakako sacuvati to sto je pokrao, kao sto su sacuvali i oni pre njega, i on to zna, to zna cela sns/sps zgadija koja unistava ovu zemlju zadnju deceniju... nece ga masa razvlaciti po ulici, ni njega ni bilo koga, taj dan nazalost nece doci, ne zavaravaj se... i to jeste najgore u celoj prici, sto nece odgovarati, za sve njih bi smrtna kazna bila nagrada u poredjenju sa onim sta zasluzuju ali eto ni te smrtne nece dobiti, ni 30 godina, nista, mozda pravde na planeti i ima ali ne u ovoj drzavi
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Ja ti opet kazem - ne treba im alibi
Nema pritiska, znaju da zavise od Zvalje, to je njima jedini pritisak

Zvalavi se upirao I rukama I nogama da sastavi pre izbora listu poznatih licnosti koje ga podrzavaju a ti opet kazes da je isto ako je trener Partizana Duljaj ili neki levak iz ping pong lige. Imena kao Duljaj daju privid normalnosti u klubu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.014
Znaci ono matoro udbasko djubre se pojavilo opet da prisvaja uspjeh igraca i trenera… Pa to govno ni Bog nije htio sebi onomad kad je zavrsio na aparatima zbog korone. Sve ce nas nadzivjeti on i svinja bolesna. Jedini tracak nade da se mozda nesto desava i valja iza brda su ove izjave Duljaja. Ali opet ne mogu se nadati nicemu dobrom sve dok je psihopata na vlasti.
 
Top