Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Не знам, мени се не свиђа ово објављивање ствари на сваких 2 минута. Могли би да се угледају на КК макар кад је фејсбук у питању.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Trebalo bi da u onom opisu napisu official facebook i official twitter page.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Не знам, мени се не свиђа ово објављивање ствари на сваких 2 минута. Могли би да се угледају на КК макар кад је фејсбук у питању.

Nisi jedini.

Napraviti bar neki razmak od 10-15 minuta,
a mislim i da nema potrebe objavljivati više
od 5-10 stvari dnevno...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ajde to, nego objavljuju nesto sto je bilo pre 15 dana :S A brisu se komentari na racun njenog izgleda odnosno oblacenja :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma i 5-10 twitter sranja po danu je mnogo po meni. Treba se drzati striktno zvanicnih informacija i jos poneka interesantna slika (kao ona sa bracom Scepovic na primer). Znaci kad pocinju tekme, cena karata, kad pocinje prodaja, neki citat sa neke konferencije i tako to...A mogli bi da zaobidju jebeno postavljanje linka na intervju u novostima o sneki.

Uopste ja vec godinama unazad imam ogroman problem sa polu profesionalnoscu partizan.rs web sajta i to ne prestaje. To vise podseca na privatni blog nego na zvanicnu stranu...Kako se kome raspise o necemu i kako mu dune da bude poetican- samo kaci. Nemam ja nista protiv toga, ali napravite svoj blog o tome, ne kacite gde mu nije mesto.

P.S. Drugim recima, kad ti treba informacija onda da se ode na partizan.rs, fejsbuk, twitter...Kada treba misljenje pojedinca koji nije ni igrac ni trener ni u upravi, za to vec postoje forumi i blogovi.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
E vidis, meni se bas svidja to sto si ti naveo kao negativno :)

Ljudi moraju da se zainteresuju, nije poenta da tebe ljudi traze za informacije i da im samo za to sluzi sajt, nego da im se ti ''guras'', da te sto vise ljudi lajkuje ili prati, zavisi na kojoj drustvenoj mrezi.

Meni se jako svidja sto je stranica stalno aktivna, i treba tako (ne mora naravno ovako intenzivno, to je zato sto su tek krenuli, ali svakih par sati da :)), mogle bi i neke ankete nesto, da se malo animiraju navijaci, a ne da to bude centar informacija kako ti opisujes.

Meni je to licno dosadno malo :) Kada Voja napise tekst na sajtu pred derbi na primer, pecne cigansku sektu, nalozi tim tekstom malo nas Grobare, meni se to jako svidi i zainteresuje me vise nego kad procitam tog i tog dana u toliko i toliko sati igramo utakmicu sa ciganima, karte kostaju toliko i toliko, mogu se kupiti tad i tad i tacka.

Sustina je da se nametnes i ponudis ljudima, a ne da oni tebe traze...
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Ajde to, nego objavljuju nesto sto je bilo pre 15 dana :S A brisu se komentari na racun njenog izgleda odnosno oblacenja :D

Ja napisah "Snezo, odmori malo sa kacenjem statusa, ne moze covek sve da iscita. I pozdravi mi Djuru. Ljubac :* " i popih ban za pisanje komentara :D

Da ne bude off, sto se mene tice, ova zvanicna stranica treba da bude kao i KK zvanicna stranica(ali posto nismo ni u cemu blizu KK-u, sto bi bili i po ovome), znaci da ostavljaju statuse samo kada i vesti objave na sajtu, eventualno ponekad da okace nesto zanimljivo sto se nalazi na sajtu i to je to. A ovo spamovanje, smara.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Да не звучим као пицајзла, али управо гледам ову нову званичну ФБ страницу нашег ФК и оно што ми 'смета' је то да кад поставе неки клип или слику изнад напишу реченицу и не направе размак па ставе смајли... а и тај смајли је сувишан - типа ''С. Шћеповић голман:)''. Баш безвезе! :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Pa to je to...ne drze se profesionalnosti nego kako se kome sta napise. Ajde sad ti nekom objasni zasto ne treba udarati smajlije kada crta nije jasno povucena.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Što se tiče Sneze, ona već vuče neke ozbiljne poteze. Znam to, jer su me kontaktirali ljudi iz kluba, oko navijača i njihovog ukljucivanja u rad kluba, bez sličnosti sa sadašnjim našim "predstavnicima" u Skupštini. Otkud to, ne znam, ali ću pred meč sa Nefcijem imati sastanak face to face, pa i vise informacija. Znam da je sve to nedovoljno, ali nešto pozitivno se tu desava. Je li Djura u odlasku, ni to ne znam, ali vidjecemo...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.405
To prvo pitaj, ako kazu da ne odlazi ili vrdaju nesto, ekspresno napusti sastanak :)
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Не знам на који начин најјачи европски клубови користе друштвене мреже, али за Партизан свакако не бих волео да гледам искључиво званичне информације. У таквој атмосфери нема двосмерне комуникације, а то је заправо поента присуства на друштвеним мрежама. Такође, ова брисања коментара и бановање чланова је контрапродуктивно, јер показује да поштујеш само оне који не размишљају исто. Далеко боље би било аргументовано их убедити да нису у праву. Ако пак је у старту јасно да је циљ неког члана провокација, остали чланови ће реаговати и временом никоме неће ни пасти на памет да оставља такве поруке. Преко друштвених мрежа могу феноменални резултати да се остваре, јер на тај начин можеш до скоро сваког навијача да допреш уз релативно мала улагања. Али никад се не зна. Можда и буде нешто од овога. :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Do kraja meseca treba da dobijemo i redizajnirani sajt FKa. Da vidimo i to na sta ce da lici.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Što se tiče Sneze, ona već vuče neke ozbiljne poteze. Znam to, jer su me kontaktirali ljudi iz kluba, oko navijača i njihovog ukljucivanja u rad kluba, bez sličnosti sa sadašnjim našim "predstavnicima" u Skupštini. Otkud to, ne znam, ali ću pred meč sa Nefcijem imati sastanak face to face, pa i vise informacija. Znam da je sve to nedovoljno, ali nešto pozitivno se tu desava. Je li Djura u odlasku, ni to ne znam, ali vidjecemo...

To prvo pitaj, ako kazu da ne odlazi ili vrdaju nesto, ekspresno napusti sastanak :)


Upravo to. Da se dešavaju neke pozitivni stvari to stoji, ALI sa njima nema razgovora sve dok je Đurić u fotelji.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Na hiljadu nacina je u poslednje vreme pokazano da je reklamiranje i kenjanje preko drustvenih mreza smesna stvar. To vam je ono da si blesav ako ga ne uradis (jer je tolko dzabe), a od toga ipak nemas skoro nista. Da imas, kur moj bi bilo besplatno da imas zvanicnu stranicu kao. Izmedju ostalog, izadjose i ozbiljni radovi na temu raspada reklama preko fejsbuka, a i akcije pomenute firme vam dovoljno govore. Pa sad, moze da se iskoristi da bude informativno, a moze i nekom da se da da lupa smajlije, sprda se, pise svoja misljenja, postavlja snimke Stanoja zbog kojih posle najebemo i tako to.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Oficijalne stranice vecih(ozbiljnijih) klubova na svojim facebook stranicama uglavnom postavljaju samo linkove ka vestima, slikama sa svog oficijalnog sajta, startnu postavu nekih pola sata pred pocetak utakmica i eventualno neko glasanje tipa koja je najbolja pozicija za tog igraca, ko je bio najbolji igrac na poslednjoj utakmici itd.

Nema nikakve komunikacije sa navijacima itd. znaci samo vesti, slike i snimci sa svog zvanicnog sajta i naravno bez brisanja komentara.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Dok se na zvaničnoj stranici našeg Partizana objavljuje ovako nešto

INFORMACIJA O PRODAJI KARATA ZA LIGU EVROPE

Shodno vasim pitanjima, da vam odgovorimo:
Paketa Juga jos ima
Paketa Severa jos ima
Paketa Istoka jos ima
Paketa Zapada jos ima
Da, bice pojedinacnih ulaznica na dan meca sa Nefcijem.

Zar nije to moglo lepše da se sroči. Poput: i dalje ima paketa ulaznica za sve 4 tribine, požurite po vaš paket, obezbedite mesto na stadionu ili slično. Nisam ni ja baš vičan marketingu, imam samo 6 iz tog glupog ispita.

U isto vreme na zvaničnoj stranici KK Partizan objava:

Dragi naši,
Facebook je uveo neke promene u funkcionisanju Fan stranica. Jedna od njih je i prikazivanje sadržaja koje stranice postuju. Po novim pravilima samo 10% nasumično izabranih fanova videće sve postove KK Partizan. Ako želite da i dalje bez smetnji pratite crno-bele na Facebooku, potrebno je samo da u vrhu Fan strane pređete kursorom preko polja LIKED i u meniju koji se pojavi kliknete na Show in News Feed, u slučaju da vam već ne stoji štiklirano. Podelite to sa svima, jer to važi za sve stranice koje pratite. Crno-belima treba Vaša podrška, mišljenje i komentari i u narednoj sezoni!

558654_10152066632511686_1413780400_n.jpg

sa sve ovom slikom, pa uporedite.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Inace sa Lavom sve je sredio Vladimir Jaric, pa je kao nagradu dobio smenu a persona mega bleja njegovo mesto.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Nemoj tako oštro MVP :D

Daj da je pustimo da radi pa da je ocenjujemo. Dobro, 'hajde, nije baš pismena, i ne zna kako funkcioniše zvanična FB stranica, ali sigurna sam da ima svoje kvalitete ...
 
Top