Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Pitam se sta li se mota po glavi onom Djuri nenormalnom posle svega ovoga? Ima li taj covek obraz? :O Sta treba da se desi da bi on otisao sa cela kluba ili bar promenio malo svoju nenormalnu politiku :O

Ja bih prvi skandirao protiv uprave celu utakmicu, ali dzabe kad ni od kuda podrske... Jos trebam batine od nekoga da dobijem...

У његовој глави се не мота апсолутно ништа. Образа нема, као последица овог првог. Да би он отишао, мора неко да га одведе као што га је неко (за руку) и довео, тешко да би сам успео да погоди врата из прве.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Dal ovaj Djura kara ovu Bilju i Snezu,bar to ako ne zna rukovodi!?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Par postova obrisano jer vas i dalje ne zanima da ispoštujete osnovni red. O utakmici se piše na temi o LŠ, ovde o upravi!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Страшно је ко нама води конференције...ова пинк дрољетина је дан уочи утакмице на своју руку направила анкету :pop и закључила да нема потребе да се организује прес конференција тренера Лудогореца. Наравно, човек синоћ није журио на чартер лет као што је ова пинк наказа рекла (лично сам видео како су Бугари са службеног паркинга отишли после Партизанових играча) већ јој се реванширао за безобразлук.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kako misliš anketu? Ona ispitala da li treba konferencija????
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Страшно је ко нама води конференције...ова пинк дрољетина је дан уочи утакмице на своју руку направила анкету :pop и закључила да нема потребе да се организује прес конференција тренера Лудогореца. Наравно, човек синоћ није журио на чартер лет као што је ова пинк наказа рекла (лично сам видео како су Бугари са службеног паркинга отишли после Партизанових играча) већ јој се реванширао за безобразлук.

Nemam reči. Ovo nije ni bruka, ni sramota, to je već katastrofa epskih razmera.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Гледао сам конференцију и било је глупо то што је биљана урадила, пита она наше новинаре дали су зато да се одржи конференција бугара пре утакмице, колико је мени познато то је обавезна конференција пре утакмице,и ми кад гостујемо имамо конференцију. Било је ружно да се дижу руке које за, као да та конференција није обавезна, зато су они синоћ журили на чартер лет. Обрукали смо се!
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Moje misljenje je da nam je uvaljen takav spin sinoc da ni Vesic
nebi mogao bolji da smisli.Dok se mi glodjemo jeli trebao da mu
skine traku ili ne polako isplivava svrha sastanka pickoustog sa
navijackom legijom placenika ! Mislim da je titula zavrsena i pre
pocetka prvenstva,Djura je spakovan,dolaze novi jahaci apokalipse,
tj.lopurde koje tek trebaju da se napune nasih para,placenici sa pocetka
ostaju tu gde jesu a mi ...ustvari ko smo mi i ko nas uopste nesto pita!
E pa gospodo iz uprave bivse i buduce,bicemo mi i tada tu da gledamo
i da vristimo kad bude trebalo s nadom da ce nas glas ipak neko cuti!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ko misli da je Kimi u afektu skinuo traku Scepovicu, taj se grdno vara.
Evo sad i upravi skandiraju. Zasto? Zato sto im je Djura zavukao za menadzerske licence pa im sad vise nije dobar. Poslovi su razradjeni, kes kaplje, ovce sede na Jugu zajedno sa ciganima i to je komplet jedna vesela zurka. Pitao jedan clan na drugoj temi da li je placenik jer ide na Jug. Nisi ti decko placenik, kamo srece da jesi. Ti si samo naivan.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ja sam vec 15-20 godina protiv svih akcija koje sprovodi verni jug.
Ukoliko budu za smenu uprave, sps narko kartel iz loze ima moju podrsku.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Био сам против Ђурића, и још увек сам, у најздравијем смислу, за боље сутра, за бољи Партизан. Али ако су они стали против Ђурића, треба два пута да се преиспитамо пре него што опет оплетемо по ложи... Мени ту смрди много више него менаџерске лиценце и тако даље. Они су углавном били средство неких масовнијих ваљања... А када се на све то провуче реченица у вези метеоролошких фактора и ветрова са друге стране брда, понављам, ја бих опет размислио два пута.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Pa matirali nas...oni koji cekaju godinama da nas matiraju to su i docekali i to i pre ove sezone ovo sad je samo rezultat toga...Partizan je sam samcijat nikog nema sem grupice ljudi koja moze da mu pomogne samo ako im se Bog smiluje i nikako drugacije...
 

Dr.Hofmann

Guest
Neka radni naslov ovog mog komentara bude seldeci:

SETILA SE MARA DA JE POD NJOM BARA

Posto ima indicija da se aktuelna vladajuca garnitura sa juzne strane stadiona JNA , polako okrece borbi protiv ove uprave, ( to polako najavljuju i na svom javnom glasilu i na taj nacin polako pripremaju teren za delovanje).
Hteo bih nesto da ih priupitam ovako javno znam da citaju.
Razloge njihovog naprasnog osvescenja i naglog zaokreta za 180 stepeni u politici prema aktuelnoj upravi necu traziti...

Prosto neki zakljucci se sa sami od sebe namecu...

Nego bi ih ja upitao sledece:

1) Gde ste bili 14.01.2012 ?
2) Jesu li to sada i vama nalogodavci (poslodavci) Bjekovic i Vjetrovic , hoce li oni sada i vama kao sto su onomad nama finansirali skup ispred stadiona ( to je ovaj datum gore iznad kada ste vi bili u obilasku Fruskogorskih manastira), hoce li oni finansirati sv evase buduce akcije koje ce biti usmerene protiv uprave kluba, ili ce to ciniti neki treci skroz svezi sponzor?

3) Jel to sada odjednom ipak jeste vas posao da se borite protiv uprave?

Znaci ipak ste odustali od one revolucionarne i avangardne parole i pojave koju ste plasirali svih ovih meseci i godina koja je glasila "nas posao nije da rusimo upravu" i time skoro uspeli da uneste potpuno jedan revolucionaran i potpuno nov pravac za sve navijacke kopove (jezgra) sirom sveta, steta sto niste izgurali ideju jedinstvena je u svetu navijaca i skroz originalna... , do sad nevidjena u navijackom svetu...


Jednom recju iskreno bih zeleo da razjasnite svima nama pucistima i placenicima sa 'Partizan net-a" odakle sva ta moralnost,eticnost, doslednost i genioznost u vama ???

Verovatno motivaciju za ovakav jedan ,mentalni sklop crpite cisto iz poslovnih ambicija, a kada je posao u pitanju tu sale nema...

Ali najgenijalnije od svea jeste to da ste uspeli da hipnotisete jedno 5000 bezmudasa da vas slepo slede , za to imate aplazu od mene:clap
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
U potpunosti se slazem sa Senseijem i Hofmanom i podvlacim sve napisano.

Sa druge strane, dobro je sto se i to jezgro juga okrenulo protiv njih. Jer slozicete se, bilo kakva akcija protiv govana iz uprave, ne moze bez njihove podrske. Dobro bi bilo da se to maksimalno sad iskoristi i da se odjebu govna. A kad i ako se to bude desilo, bice vremena da se rasprave stvari koliko je ko sa juga uzimao pare i za sta. Ipak je ovo primarna stvar, primarnija od bilo cega.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Био сам против Ђурића, и још увек сам, у најздравијем смислу, за боље сутра, за бољи Партизан. Али ако су они стали против Ђурића, треба два пута да се преиспитамо пре него што опет оплетемо по ложи... Мени ту смрди много више него менаџерске лиценце и тако даље.

Totalna dominacija SNSa u politickom zivotu i SPS, da bi bar zadrzao negde vlast, mozda ode iz Partizana. Kao i u svemu u Srbiji, politika jebe pa rastura.
 
Top