Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
A meni posebno privlači pažnju činjenica da osim ove persone nema niti jedne jedine LEGENDE koja bi stala na čelo kluba.

To što on ima podršku SNSa meni govori da, ako je to tačno, mi smo ugasili osim ukoliko nas Mišel danas-sutra ne spasi....
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.949
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ostvari li se ovaj scenario, eto nama u paketu i novog-starog kapitena, najvećeg fudbalskog talenta ikad, sportiste o koga su se navijači Partizana više puta ogrešili, hrabrog ispijača kafe u TC Piramida, najkuratijeg od sviju, jednog jedinog i neponovljivog BABUNA.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Da prosledimo trenutnu situaciju svim velikim producentima, imaju materijala za jednu odlicnu romanticnu komediju onako nezavisno gledano.
Malo nas izreklamiraju u svetu a mozda uzmemo i neke pare od sponzorstava.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Оће ли доћи та фамозна смена управе? Оће ли се јавити нека легенда да подигне глас а да то не буде Пауновић или евентуално Мирковић? Разумем да ћемо вечито да будемо под присмотром државе али овакво ћутање легенди и "легенди" док се Партизан отворено руши је довољан знак да смо пуштени низ воду једно време и да ће и даље тренер и играчи бити ти који ће једини бранити боје Партизана уз један део навијача који мисли својом главом само што то неће бити довољно очигледно.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni posle ovog "članka" kroz glavu prolazi kako izgleda scena u kojoj Tumbica ili đura guze ovu krakatu, pošto su obojica niži od nje za'glavu! :buhaha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.247
Reaction score
2.832
Ali "tiha patnja" :buhaha. Sto rece Jasmina, tacno covjeku niko normalan da padne na pamet da bi mogao doci, a za to su i sami krivi jer cute li cute.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Znaci njima je i Nadj mnogo. Potvrdilo se ono sta sam i mislio, kakav god da je, Nadja bolje da imamo u ovakvoj postavci kao SD nego da ga nemamo. Takodje je bolje Nadj nego Tumbica.

A ne mogu da zamislim da ce nam predsednik biti covek kome je Bjekovic diktirao sastav. Na sta smo spali...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
TRULJENJE je izraz koji mi pada na pamet kada gledam šta se dešava sa ovim klubom. Lagano odumiranje, uz slabu infuziju, tek toliko da bolesnikove muke potraju dovoljno dugo. Nadzorni odbor, UO, Sekretarijat čine praktično 5,6 istih ljudi koji rade šta hoće i drže FKP u šahu. Očigledno je da niko sa strane nema hrabrosti da nešto pokuša. Ostali su samo navijači, ali ispada da smo na kraju upravo mi ti koji su izdali Partizan. Zato je gledanje ove nakaze od kluba potpuno zasluženo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пинк сподобе поново јашу. :banghead Свашта се сазна од ових паметница, да је боравак у Будви уствари у интересу клуба.

3151g6p.jpg


"Маркетинг служба ФК Партизан и даље вредно ради" - с "малом" напоменом да не раде за Партизан. Напротив, госпојица Биља јавно признаје да су ексклузивни интервјуи, а не Партизан, окосница њене каријере.

http://www.kurir-info.rs/sneza-i-bilja-na-radnom-odmoru-u-budvi-clanak-1407237
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Све је спремно за нову епизоду серије "Будва на пјену од мога".
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Hahaha..nasmejaste me od ranog jutra..mada su ove dve fulje vise za plac nego smeh...ali Bilja je izdominirala sa sve exclusive intervjuima...kuku i lele sta se sve nakotilo u svetinji...
 

Dr.Hofmann

Guest
Znate kako ja mislim da mi imamo samo dve opcije na raspolaganju i već duže vreme zastupam taj stav, ili da i definitivno dignemo ruke od ove farse zvane FK Partizan ili da napravimo jedan opšti raspašoj okupimo se ispred stadiona i klupskih prostorija i jebemo im nanu naninu.

Kod ove druge opcije bi barem imali čistu savest i slatko bi spavali (pa makar i u Padinjaku).

Sve ostalo je čisto sviranje kurcu.

Greška je bila trebo sam da izmenim komentar na temi SP Brazil, pa sam se sjebo pa ovde izmenio, pardonirajte...:D
 
Последња измена од уредника:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Hofmane,tvoj poslednji pasus se kosi sa nasim franjevackim principima i nacelima :D :D

Salim se naravno, pridruzujem se zelji sa ispadanjem sokaca, ali ne vidim kakve to veze ima sa ovom temom? :D

Podrzavam stavku broj dva,govnjiva motka za mutavog Gandru i ekipu,i ove dve fulje iz marketinga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Samo da primetim - strasan trenutak za promenu uprave, strasan....uvek je dobro kad treba da se menjaju ovi lopovi ali ovo sada je zicer mnogo veci od Saletovog protiv Reala....
 

drossyagan

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
125
Reaction score
1
Apsolutno se slazem.Ukoliko se ne iskoristi ova prilika i ne dodju pravi ljudi u klub, plasim se da i nas ne zadesi sudbina cigana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.247
Reaction score
2.832
Ovo je zicer koji ne smijemo promasiti. Ako se vidi da ova uprava to ne zeli, onda ovi koji bi da ih mijenjaju moraju doci brzo.
 
Top