Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Нисам видео да је неко поменуо да она супер модерна андроид апликација ФК Партизан није у функцији месецима.

Браво Снежо за фото сешн, кад ће неки голишави сенфи?:puke


@ЈасминаТ
Вучелић и Тумбаковић.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Ma nema trika Vučela ovoj jajari da bude potpredsednik...

To Vučela izjavio ili ovo Svinjogojstvo?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja čitam već mesec - dva ovde ko su kandidati, ko koga podržava, ko je u čijem timu...
Meni ništa nije jasno...Mnogo imena i nejasnih relacija...
Kako god, verovatno zdrava struja ne postoji. Sve se svodi na sukob vladajućih političkih partija...
Treba postaviti neke gradijente, od većeg ka manjem zlu, pa onda odabrati sistemom eliminacije...
Ali prvo treba da "padne sneg i svaka zverka pokaže svoj trag".
Dakle, da se jasno zna ko su kandidati i ko podržava određene kandidate. Vreme je da se razdani situacija.
Veoma je važno da li su jedina tri kandidat Svinjar Ace Vučića, Mile i ovaj Albertov lik...
Ako jesu, koga podržava Žarko Zečević ? Ranije je išla priča da je Zeka za Svinjara. Sada vidimo da se Zeka prepucava sa Đurićem, koji je svakako za Svinjara.
Da li Nenad Bjeković, Bane Ružić i , najvažnije - Dule, podržavaju Mileta ?
Da li Tumbica podržava Svinjara ?
Za koga radi ovaj Nađ, pošto očigledno nije ozbiljna opcija ?
Mnogo pitanja, malo odgovora.
U svakom slučaju, od svih pobrojanih glava, Duletova mi deluje najmudrija i najdobronamernija. Pa, za koga bude Dule, i ja sam za njega...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Нисам видео да је неко поменуо да она супер модерна андроид апликација ФК Партизан није у функцији месецима.
А ја сам мислио да нешто није у реду са мојим телефоном, КК Партизан апликација ради али ова фудбалска не ради.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Čemu takav ton!?Šta ja znam o Popoviću više nego tiNišta!Mediji su pisali ko ga podržava,čovek je sam rekao šta mu je cilj(da sačuva stadion i izgradi novi),a sad kad se zna i ko će mu biti potpredsednici siguran sam da nije čovek pičkoustog bolesnika,naprotiv!Ali sve je ovo nebitno jer se izborni proces svesno tera u ćorsokak da bi Mutavi ostao da jaše...Na kraju će biti zakazana vanredna skupština na kojoj će Mutavi da "odere" Bika sa 64:1,eto...Gde je Đuri bezbedno sem u fotelji Partizana?Ako je iko državni projekat to je Mutavi sa svim optužnicama koje mu vise nad glavom!

Pa otkud znam, rekoh kad ga već podržavaš, a ovde nijedna lepa reč o njemu ne može da se pročita, možda znaš nešto što drugi ne znaju. I đura je rekao da će sagraditi hotel i da će pokušati stadion pa ih nešto ne videsmo, pa ne znam što bi ovom, ni u čemu dokazanom liku osim u ubijanju firmi, verovali. Po čemu je on to bolji od đure, kojem je bio član u upravnom odboru. A ako su vučela i tumbica garanti dobrih namera potencijalne buduće uprave, onda da zaključavamo stadion polako.

Nedićeva reakcija na izjavu o aparthejdu?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Postoji emisija Zeljka Pantica kada je dosao u posed papira na kojima su egzaktne brojke a ticu se nasledjivanja kluba sadasnje uprave od Zeke, dakle nikakvo medijsko naklapanje i gluposti. Brojevi, rezultati, pristigle i ne pristigle obaveze i potrazivanja, crno na belo.

Djuric je unistitelj, urusitelj i najgore nesto sto je moglo da snadje klub u takvoj situaciji gde je nasledio ozbiljne igrace za prodaju, ozbiljan tim i omladince u Teleoptiku za buducu prodaju priblizne vrednosti 70.000.000 evra.

Nadjite tu emisiju, nije bila tako davno. Jos nesto, barem sto se ovih starijih tice nemoj da razmisljate Vujosevicevom glavom, niste ovce. Mozak smo svi dobili vec po rodjenju, sa razlogom.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ако нема пијаних Руса, то није изборна скупштина.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Nađ je gostujuci na sos-u pokazao pre svega ogromnu dozu sujete i zavisti. Isticao je svoje koordinatorsko-sportsko direktorske sposobnosti (zaboravio da spomene recimo Đembu iako se svojevremeno nakon prve i jedine njegove pristojne utakmice hvalisao akvizicijom), minimizirao tuđe uspehe(Nikoliceve), napomenuo onako usput nakon Baticine neutralne izjave, nicim izazvan, da su neki od bivsih asova u mladosti navijali za zvezdu, objasnio kako je oprostio 200 hiljada za sezonu koju nije ni odigrao... Sve u svemu, stvorio sam utisak da Nađ vrlo pati za foteljom, a da je ovaj Sreten figura koja bi trebalo da da ozbiljnost jednoj poprilično neozbiljnoj prici.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Nagy je ovde zalutao.Prevelik je ovo zalogaj za njega,ako misli da je dovoljno sto je mesecima bio u lopovskoj upravi i da je sve cake naucio,vara se.Slaba mu je pozadina i to je to.

Bas lepo sto se ovako javno prosuo!!!!

PS:Najinteresantnije sto 200 puta ponavlja kako je simpatizer pickoustog i njegove hunte........mrssssssssss
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Preslušah i pregledah Alberta na SOS...
E moj Alberte da mi je znati imaš li pametnija posla, prestani više da se blamiraš .

Najjače mu je kad ga pitaju zašto se nije povukao zajedno sa Stanojem i Krletom on kaže ostao sam tu da pomognem Partizanu. nisam čovjek koji bježi od problema bla bla bla.... :banghead

Nešto korisno što smo od njega mogli čuti je jedino u vezi transfera A. Živkovića, da je prodat za 1.2M i da je 25% Partizanovih od tih 1.2M.
A 10% od sledeće prodaje ako ona bude premašivala 4M ako sam ja dobro shvatio.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam pažljivo pratio emisiju, čini mi se da je rekao da ne veruje u te priče kako premijer ima nameru uništiti Partizan.
Priznao je da je simpatizer sns-a, idealan predsednik za pičkoustog. Kaže Adi rivali samo na terenu, ako pobede pružiće im ruku i priznati poraz, pa to psihopati treba.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Kerusa saboterske uprave,koja se otrgla sa lanca kada je ispala iz kombinacija za kes.Los covek,sluga i beskicmenjak koji se krije iza odavno izbledelog termina grobarstva.Ogadio mi se jos pre 8 godina kad je ispao iz tima,pa kukao svuda i pljuvao po klubu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
poster2.jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kerusa saboterske uprave,koja se otrgla sa lanca kada je ispala iz kombinacija za kes.Los covek,sluga i beskicmenjak koji se krije iza odavno izbledelog termina grobarstva.Ogadio mi se jos pre 8 godina kad je ispao iz tima,pa kukao svuda i pljuvao po klubu.

Vidiš da se ti i ja ipak ponekad slažemo :D Ni ja ga bolje ne bi opisao!

BTW: iz veoma pouzdanog izvora.... Obućina je danas pokušao da smeni Vujoševića kao predsednika SD Partizan. Đubre jedno!
 
Top