Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Имао си сукоб мишљења када су Ђурић и екипа урнисали клуб, имаш сукоб мишљења и данас, када новопридошла стока још жешће руинира исти тај клуб. Имаш ли ти кичму, господине Тумбаковићу? Шта, ниси знао, радиш у интересу клуба? Окачи то мачку о реп, господине Тумбаковићу. И то, и причу да се није ни помињала могућност за смену Николића.
Зато, господине Тумбаковићу, ти си за мене део истог шљама који уринира по нашем клубу. То што они одлучују а ти се не питаш, то је твој и само твој проблем. Сутра да их све одјебеш и одеш, опет ћеш остати љига. Јер, време за такав маневар је одавно прошло, господине, слино Тумбаковићу.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Kakve ste vi stvari-bando raspala,kad vas jedan dragan djuric maze i rasteze po novinama???
Oce li ikad srece bit u ovom klubu,pleme vam i $eme jebem crno!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Sta je to pre par sati puklo u vezi generalnog sponzora!? Sta se to tako epohalno dogodilo da od gotovog posla, ostane samo pepeo i dim!?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Imaju oni, tj ova sadašnja uprava sve potrebne papire I DOKAZE da prethodnu pošalje na goli otok, ali se ćuti. Ista je to banda.

FK Partizan se koristi za
PRANJE NOVCA!!!!

Ja sam mislio da sposobni ruski poslovni ljudi, biznismeni iz malajskog arhipelaga, americki fondovi & konsultantske kuce i nemacki industrijalci ulazu u fudbal jer spajaju lepo i korisno...
Ljubav prema najlepsoj sporednoj stvari na svetu i profit.
Hoces da kazes da Abramovic, Svaba koji je vlasnik SAP i oni jenkiji u Premijer ligi mozda imaju skrivene namere?

Svet mi je srusen...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ништа специјално то са генералним спонзором. Колико је само мутави имао тих "ево само што није генерални спонзор", па или ником ништа или споменути демантује и каже како му ни на памет није падало ништа слично.
Оно што овде остаје нејасно јесте како је могуће да је пукло кад је како рекоше Глазура уложио своје везе и ауторитет?! Једино ако га нису препознали са хематомом на челу.
Остаје да чекамо да Бела кућа изда званично саопштење.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Koja sprdnja od kluba.. Krenem da se smejem ali ubrzo mi se i place.. Koji kurac se nisam rodio u spaniji i navijao za neki tamo real madrid.

Mozda kada ostarim ovakve stvari koje se desavaju u partizanu me nece ni tangirati,nadam se da je tako..

Trenutno nam je glavni problem velicina sns-a,imaju clanova koliko manja drzava ljudi. Treba to sve nekako nahraniti,mozda im svinjar izadje u susret ? Smanji cenu kg zive vage.. ?
 
Последња измена:

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Tvrdu veru dajem da bi spodoba poput Vucicevog poverenika za FK Partizan tesko skupio 30 % para potrebnih za mesecno odrzavanje lifta u zgradi.
Čuj, Ono naslo sponzora iz SAD.
Jebem li ti drzavo i narode sve na svetu...

Nemam drugih poruka sem da parafraziram pateticni vapaj prepostenog Z.Mamica:

,,Prestani lagat' ovaj jadni narod, nemas to pravo...''.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Спонзори и прикљученија

Када негде прочитате да је нешто из СНС-а нашло спонзора за било који клуб у оквиру било којег спортског друштва а да није СД Црвена Курва и клубови који носе слично име али нису чланови СД-а, знајте да је фејк. Колика је шанса да Његови Пичкоусто Усранство дозволи да се паре било кога у овој држави троше на било шта осим на СНС чедо. Нико из света неће доћи да улаже у било који клуб у Србију зато што му се свиђа име или грб тог клуба. Сви имају намеру да се преко спонзорства лакше пробију на тржиште Србије, Црне Горе, Македоније и БиХ (Републике Српске) и ту пласирају своје производе. То је неких једанаест милиона људи, значи тржиште средње величине. Међутим, кад покажу жељу за пословањем на овом тржишту, буду добронамерно упућени на адресу на коју требају да се јаве, да би се то пословање лакше и брже претворило у профит. Није цигански(намерно мало слово, они, а не народ) маркетинг бољи од оног које воде оне две краве, већ држава упућује потенцијалне предузимаче у Србији на Љутице Богдана улицу.Тако да, кад следећи пут чујете да се помиње наш спонзор и у истом тексту неко из СНС-а, слободно одустаните од даљег читања. Тај минут живота вам нико неће надокнадити, искористите га за нешто корисно, типа испразните бешику или неки сличан користан посао. Оставите наду ви који навијате за Партизан, спонзора нема и неће га ни бити...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Ovo oko sponzora me podseti na detinjstvo...gledam supermena i kontam kako je njemu dobro, kad moze da leti i sve one carolije, a ja sam osudjen da budem samo obican covek bez super moci, bem ti zivot...
A onda sam porastao i prestao da verujem u bajke.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Хахаха, па ова ревизорска кућа и не постоји, јбт!

Има ли краја овим јавним идиотлуцима свињарске управе?!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja sam mislio da sposobni ruski poslovni ljudi, biznismeni iz malajskog arhipelaga, americki fondovi & konsultantske kuce i nemacki industrijalci ulazu u fudbal jer spajaju lepo i korisno...
Ljubav prema najlepsoj sporednoj stvari na svetu i profit.
Hoces da kazes da Abramovic, Svaba koji je vlasnik SAP i oni jenkiji u Premijer ligi mozda imaju skrivene namere?

Svet mi je srusen...


Mešaš babe i žabe!

Kakve veze imaju ovi, a oni su "vlasnici" tih klubova, sa bandom koja trenutno vodi Partizan, osim da su i jedni i drugi kriminalci! Tu se slažem!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Рече Пантић да је нови спонзор требао бити Есмарк али је пропао али да као постоји још нека комнпанија да жели да нам буде спонзор.
Ово што ови раде је страшно, Ђура је за њих бебица. Сјутра им се треба одмах ставити до знања шта се мисли о њима.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Kakav se užasan smrad širi okolo još od prvih dana ovih balegara na čelu kluba, ovo je jezivo. Za mesec i po su zabili toliko autogolova da bi u bilo kojoj normalnoj zemlji već sada padale ostavke, a ćorka bi bila kao dobar dan. Ovo sa revizorskom kućom je već dovoljno ozbiljan skandal da neko završi u zatvoru. Ukoliko je
istina. U svom primitivnom odbrambenom nagonu Đurić je možda nesvesno otkrio prvo veće izvlačenje para iz kluba od strane ex smradikala.
 
Top