Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Bojkot je nesto najgore sto moze da se desi, a najbolje za lopove. Ovo sto se desava na tribin je u stvari bojkot FK Partizan i traje vec godinama....kad Jug budu vodili pravi Grobari i kad masa postane kriticna tad moze da se desi neka promena, a cutanje, bojkot, pasivnost? propast...
Evo i Milinkovic trazi da mu oprostimo ruznu proslost :D
 

nmilic

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
12
Reaction score
0
Локација
Beograd
Tako se obracaj svojoj mami a ne coveku koji ima utakmica koliko nema pola foruma zajedno.
 
Последња измена од уредника:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jel se seca neko od vas promocije onog bugarskog trenera kad mu je navijac novog kluba skinuo dres na promociji i rekao mu da ga ne zasluzuje.Sve mi se ovaj film mota u glavi.

Koji ce to gusht da bude lele majko.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Koliko se sećam, Vuka Rašovića smo razvlačili u krst, obzirom da posle smene nije hteo da priča. Marko sada čini isto...Zašto je on sad gospodin veći od Vuka ??
Čime oni njih zastrašuju kad jedan po jedan odlaze kao mumije...
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Hvala telekomu sto je samo zbog nas pristao na nesto sto velike kompanije ne rade,a to je promena boje logoa.Crveno bela je prava kombinacija.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma nek' se nose i sa jednom i drugom kombinacijom raspali se dabogda. Ciganska kompanija obicna.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da krenemo od pocetka, necu kriti svoju pristrasnost ni prema Marku ni gadjenje prema nekim drugim ljudima, pa tako da kome se ne svidja neka ne cita sta cu pisati, hvala.

Marko Nikolic je pogresio u startu u jednoj stvari, pred izbore u Partizanu mu nije bilo potrebno ni najmanje da lobira za gamad koja je dosla u FK Partizan, predsednik Popovic je covek koji je sve sto je u zivotu otvorio i zatvorio, ostavio dugove do guse sto grad, sto te jadne radnike koji su radili sa njim.
Krenula je prica, kako se Jovicic sprema da smeni Nikolica cim dodje na vlast, krece ispiranje mozga, Tumbakovic koji je doveo na neki nacin Marka krece da mu puni glavu, ovaj lobira za njih, stvara se komedija gde ih Zeka navuce kao male majmune i razvali na izborima.
Par dana kasnije Marku Nikolicu se saopstava da ce biti smenjen? Dakle nakon price o tome da je bolje da oni dodju na vlast Ljubisa Tumbakovic sa svojim saborcima krece da uvaljuje Ivana Tomica na mesto trenera prvog tima, Batu Mirkovica na mesto trenera Teleoptika, kad su osetili tvrdo povlace se, krece nova hajka.
Do duse znao sam da Marko ide svakako u junu i da dolazi Tomic, ali njima se bas zurilo.
A mozda je Tumba bio samo nervozan jer mu Rajo kara Snezu, sta znam.

Pokusaj da se razjebe tim maksimalno je uspeo, na pripremama u Turskoj je Danko Lazovic bukvalno oteran iz Partizana, a onda se govedo Vucelic naslo da kaze da je budzet izmedju 1 i 1, 5 miliona eura i da je Marko kriv sto nismo doveli napadaca.
Enver Alivodic nije dosao za 100 000 eura, a budzet je milion? Pa gospodo mnogo ga bre lazete...
Postoji i video zapis u kom Nikolic naglasava da bi bilo dobro da Enver dodje ukoliko Danko ode, da podsetim Alivodic je i dalje bio slobodan igrac kad je Danko otisao, tek kasnije je otisao u Australiju, gde igra za losije pare nego sto bi imao ovde sve ukupno gledano. Mozda neki od vas ne znaju da je Danko pred pocetak priprema vec jednom bio najuren, otisao na pregovore i vratio se na Markov nagovor, niko iz uprave sem Marka nije znao gde je Danko.

Zelje Marka Nikolica ove zime Djurdjevic, Dauda, Kleo - zar stvarno mislite da sa budzetom od milion ipo eura niko od njih ne moze da se dovede? Eeee.....
Busaju se u grudi sa dobrim poslovanjem, uzeli 4 miliona na Skuleticu, a da li bi taj Skuletic ikad video Partizana da nije bilo Nikolica? Da li bi Skuletic uopste dao tolike golove bez Lazovica?
Da li bi Kojic imao bolji ucinak da je tu Lazovic? To nikad necemo saznati.

Dolazimo do dela gde krece lagano da se podmece noga treneru, krivica kao i obicno pada samo na jednog coveka, on je kriv za rezultate, a koje kriv za tim?

Ovaj tim sa Skuleticem i Lazovicem bi verovatno i dalje imao prednost sa polusezone to je minimum.

Marko Nikolic je oteran samo i iskljucivo zbog svog jezika, ne postoji ni jedan drugi razlog, mislio sam da gore od Djurica ne moze, ovo nije gore ovo je zlo kakvog nema niti ce verovatno kad ponovo biti, Popovic je covek koji je doveden samo sa jednim jedinim ciljem, a nama kao navijacima ubacili u glavu ono sto su i zeleli ''nemam volje, zivaca da gledam'' i tako lepo odrade ono sta su i hteli.
Dovedeni smo do toga da navijamo da Partizan gubi? Da se obrukamo u derbiju, izgubimo od Jagodine u kupu i ispadnemo? Samo da bi ovi otisli.

Ja ne mogu da navijam protiv Partizana iako znam da je jedini nacin da oni odu upravo to, da ne uzmu ni jedan trofej, ako uzmemo oba, niko nam ne garantuje da cemo se naci u dugovima do guse.
Zec je tu, Bjekovic je takodje pred vratima, cela druzina.

To sto cemo mi i ako izgubimo titulu igrati ponovo kvalifikacije za LS je jedina svetla tacka u ovoj prici, jer eventualno ako svi ovi odu, bar postoji sansa da se budzet popuni nekako ulaskom u evropsko takmicenje, a iz kvalifikacija za LS je mnogo i u LE uci...

Pokusao sam da cenzurisem sam sebe i da ne kazem jos nesto, ali i slepac vidi sta se desava, tako da...

Eto stize sada i strani sponzor, hvataju se kao pijan one stvari jednih te istih prica, serviraju i da drzava koci privatizaciju a koci je upravo nasa uprava i ciganska uprava, OFK Beograd se urusava da se sto pre proda nekom i da se tako Crvena zvezda digne na noge bez privatnog vlasnika, a kad budete videli ko ce ako ikad do te privatizacije dodje biti jedini kandidat za vlasnika Partizana verovatno vise necete moci ni da placete ni da se smejete.

Oteran je Nikolic kao trener sa dva poraza i oba dobijena derbija, doveden je covek sa licem gubitnika, alkoholicar, kako kaze za sebe osvajac kupa u utakmici sa nama itd, itd...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Наш нови тренер је човек широких схватања, све му боје добро стоје...

33a9hs3.jpg

Sad kad Kizo zapeva sa saradnicima u svlacionici: " Krajiiisniiciii gdeee ceeemo na prelo gde cemo na prelooo il u Kordun il uuuu Licko selo il u Licko seeelooo" :D :D

Buduci hit svlacionice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
- Mislim da smo ovim izborom napravili korak više. Imamo najbolji tim i verujem da iz njega može više da se izvuče. Ako ne osvojimo titulu, uprava će snositi odgovornost. Pre nego što dođemo do toga, odgovornost do kraja nose trener i igrači. Oni se takmiče i trebalo bi da budu u centru pažnje – pomalo kontradiktoran je bio potpredsednik Partizana.
http://fudbal.hotsport.rs/2015/03/2...svojimo-titulu-uprava-ce-snositi-odgovornost/


Pomalo je preslaba rec....eejj bre on kaze prvo jedno pa u istoj recenici ponisti to sto je rekao...hahaha jebu, jebu i ne vade. Jebi vucelicu kad imas i koga....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
A na zvaničnoj FB stranici FKP brišu komentare brzinom kojom ih ljudi postavljaju.
Ma da...
Mislim da su stranačke botove prebacili privremeno na "novo radno mesto"

-Joco-, javi se češće.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
U slucaju neuspeha oni ce da snose odgovornost u stilu Mileta Bureka : podnece ostavke koje UO posle duge i burne diskusije i glasovima 10:2 nece da prihvati.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Nisko smo pali, idemo dobro poznatim i utabanim putem.
Istim onim putem kojim je i raspala kurva odavno krenula.

Sta cemo mi sve doziveti jbt, prvo da nam Sejo Kalac uzme titulu pa onda ovaj retard Blalatovic. Najnize smo pali.

Ovoj naprednoj upravi zelim isto toliko zla koliko sam zeleo i prethodnoj.

Trenera ne mogu da komentarisem jer nisam merodavan. Ali ako je na vinjaku, mozda osvoji titulu i nekom paralelnom univerzumu Tinjaka.

Posto stadion ne mozemo napuniti, ja sam za BOJKOT FK-a. Pa nek igraju za cigane sa juga i gmazove iz loze.

Popovicu, Vucelicu, Tumbakovicu, Nedicu, Vazuro, zelim vam sve isto sto i Vucicu, Terzicu, Dzajicu, Covicu.
Vi ste za mene isti. Ista govna!!!
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Posto stadion ne mozemo napuniti, ja sam za BOJKOT FK-a. Pa nek igraju za cigane sa juga i gmazove iz loze.

Ti si za bojkot FK? Ajde?
Mnogo ces da doprineses bojkotom utakmica.
Pa sto ne dodjes na stadion i tamo iskazes revolt prema upravi?
Zbog ovakvih stavova i imamo 3000 ljudi na stadionu.
Najlakse opleti po tastaturi i jebati majku svima na internetu.
Kada opet bude dosao neki Totenhem, Besiktas, ili neko treci, tada ce ljudi koji isto ovako razmisljaju doci na stadion... jer je dosao Totehnem, doci ce zbog njih a ne zbog Partizana. :banghead
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Zbog ovakvih stavova i imamo 3000 ljudi na stadionu.


iskreno, dzaba i tih 3000 kada 2800 od njih nisu upuceni u celu situaciju i zvizde kada se pokrene UPRAVA NAPOLJE i ostalo protiv govana iz uprave.

mi u zadnje 2 decenije a ma bas nista nismo uspeli sa tim urlanjem na tribinama a ni sa bojkotom.

nisam vise pametan sta da uradimo jos i iskreno mislim da se situacija nikada nece popraviti. jednostavno smo mi srbi takav narod, da ne pisem sada detaljno sta mislim...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Vucicu pederu doci ce ti Partizan glave !! Ups htedoh da kazem Vucelicu....ili Vucicu? Ma isti kurac.....
 
Top