Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.573
Reaction score
3.417
Ako ste se mislili kako ce lopovi opravdati izvestaj da opet duguju 15 miliona, a prihodovali su cistih 11, plus sve ostalo sto sledi (eventualno LE, zimski prelazni...), evo sta su smislili- davali smo klubovima SD Partizan. Govna vucicevska.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Ako su im svima zajedno dali 100.000 eura?
Onda stvarno svaka čast.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ja procitao na prvi pogled "hvala vucicu i vazuri" . i vec krenuo da pizdim:D

Vuk lepo kaze, ako su im pljunuli sve ukupno do 100 somica, onda je stvarno lep gest.
Ne verujem da su toliko glupi da kradu na taj nacin, jer to sve mora da se proknjizi.
A da su govna, o tome ne treba ni polemisati.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.573
Reaction score
3.417
Ne budi na kraj sca, sta nam treba tamo u KK pored svesrdne pomoci premijera/ predsednika?

Kakav FK, kakve pare, sve nam je potaman, evo je treca godina od one 2-3 posle kojih ce nam bese biti bolje, znaci Evroliga kuca na vratima.

Atomska bomba, majku im jebem, pa sve iz pocetka. Sorry za off.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ja mogu da potvrdim za Kuglaski Klub da su dobili novac za Dres ( dve garniture) i trenerke (10-12 kompleta , sto je obavezno za takmicenje u ovom sportu ) .
Vec sam pisao na drugoj temi u JSD. Nisam video da su objavili ovu vest ovde.
Ako hocete mozete tamo obrisati.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.632
Reaction score
8.500
Локација
Македонија
Pa u te sekcije nesmeju da salju pare kako da idu protiv hvaljenog pickoustog vladara. On se toliko namucio da ih svede na niske grane i skoro unisti.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Verovatno su trebali i oni da zovu i mole, posto je iz Kugl. Kluba zvano svaki dan dok se nije dobila potvrda od sekretarice itd...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.586
Локација
Brdo Banovo
A sta je sa VK, RK, OK, HK?

Prijatelju, oni su u sjajnoj situaciji, vlada blagostanje, para imaju i vise nego sto im treba. Kad si pa cuo da nije sve kako treba u tim sekcijama?
Mislim, sem...
- Odbojkasi zavrsili u 2.ligi...
- Vaterpolisti po ko zna koji put u ledenoj vodi, sastav sve mladji i mladji, govno od debelog ciganskog trenera bi da opet pravi neki "projekat".
- Rukometasi jedva izguraju sezonu prodajom po nekog dresa.
-Hokejaski klub nam je sad valjda lazni hk Beograd.

Pomoc bilo kojoj sekciji kluba je dobrodosla, bilo bi glupo da trazim dlaku u jajetu, ali..mislim da je ovo sada ipak samo mazanje ociju, pogotovo dok se ne sazna ( ako se ikad sazna) vrednost i funkcionalnost te pomoci.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Pa zato i pitam za ove, jer sam upoznat (onoliko koliko je javno govoreno) sa situacijom u tim sekcijama, tj. glavnim poslije fudbalske i kosarkaske, koje sa malo para mogu cuda da naprave.

A pitam i sto su Potempkinova sela opet aktuelna. Evo, dobismo i novi autobus, a to sto se o stadionu nista ne zna nikom nista, a profesor rimskog prava se samo frlja sa terminima i prosipa pamet i slabo sta konkretno radi.

Prelazni rok da i ne pominjem jer se tu ovi iz sportskog sektora hvale kako rade kako hoce i bez smetnji.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dug se nece smanjiti nista ako ne udjemo u LE. 10 000 000 je zaradjeno 2 su potrosena na prelazni rok a 5 je minimum potrebno za normalno fukcnionisanje kluba. 3 000 000 ce se rasparcati lake sale. Dobro je rekao STOKAsJUGA ako cigani udju u LE mi smo ga najebali. Finansijski doktor u sprezi sa drzavnim aparatom ce napraviti takav saldo na kraju godine da to nece biti realno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
DH7yIfxWsAA0Fzr.jpg
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Улажемо све у вучићевићеве малине па док обрнемо пар пута, биће пара.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Dug se nece smanjiti nista ako ne udjemo u LE. 10 000 000 je zaradjeno 2 su potrosena na prelazni rok a 5 je minimum potrebno za normalno fukcnionisanje kluba. 3 000 000 ce se rasparcati lake sale. Dobro je rekao STOKAsJUGA ako cigani udju u LE mi smo ga najebali. Finansijski doktor u sprezi sa drzavnim aparatom ce napraviti takav saldo na kraju godine da to nece biti realno.

FK Partizan je leta 2017. godine od transfera (bez Đurđevića) i nagrada od UEFE, već zaradio 15,9 miliona EUR!!!
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Vise nismo u minusu, sad smo u plusu 4-5 miliona.
Pored ograde i autobusa treba napraviti internat i pomoci KK- da i on izadje iz minusa i na pozitivnoj smo nuli.
 
Top